To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

limomanka - Pon Maj 20, 2013 22:14

Byłam dziś w Gliwickiej lecznicy na ul. Toszeckiej. Ulotki nie spotkały się z entuzjazmem, ale ostatecznie pani pozwoliła mi zostawić je na parapecie, pośród innych ulotek reklamowych. Plakat musi jeszcze przejść przez szefostwo, więc w przeciągu tygodnia będę sprawdzać, czy został wyeksponowany.
Pozostałe lecznice na dniach.

Pyl - Pon Maj 20, 2013 22:26

limomanka, trudno, nie znają się :| Szkoda tylko, że to duża lecznica i dla nas "duży klient". Mam nadzieję, że jak pani przeczyta to będzie miała lepsze nastawienie i ulotki nie będą się poniewierać "gdzieś tam na parapecie" (choć dobre i to, u weta z nudów to i ulotki z parapetu dobre są do poczytania).

Ja tylko zamelduję, że jak zostawiałam ulotki na Powstańców w Warszawie to pani z recepcji od razu wzięła jedną dla córki, bo "córka chce szczurka". Mam nadzieję, że po przeczytaniu będzie ulotka "dla córki co chce szczurki" ;)

monika123 - Pon Maj 20, 2013 22:33

ja też dziś zostawiłam w dwóch , przyjęto bardzo chętnie.Nawet w jednej się dowiedziałam, w tej co nie leczą gryzoni że w innym mieście mają doktor od gryzoni i zwierząt egzotycznych i ma dyżury u nich w Sosnowcu.Także mam namiar i będę umawiać sie na przegląd dziewczyn.Więc dodatkowy plus.
limomanka - Pon Maj 20, 2013 22:35

Pyl napisał/a:
choć dobre i to, u weta z nudów to i ulotki z parapetu dobre są do poczytania

Zwłaszcza, że poczekalnia była pełna, a ja dość widoczna. Najważniejsze, że nie odmówili.

Oluś - Pon Maj 20, 2013 22:36

Ja Kwidzyn mam załatwiony (Pani wet przemiła, i bardzo ciekawa, wypytywała o szczegóły akcji).
Jutro lub w środę rozniosę po Olsztynie, a pod koniec tygodnia Malbork i Sztum.

Pyl - Pon Maj 20, 2013 22:41

monika123, super, dodatkowy bonus dla ochotników :)

limomanka, dokładnie tak ;)

olus_165, dzięki, trzymam kciuki, żeby w pozostałych lecznicach miło Cię przyjęli.

Kami - Wto Maj 21, 2013 15:00

hops ;)
Pyl - Wto Maj 21, 2013 15:03

Kami, dzięki :)

:jupi: Plakaty dotarły :D
Jak wrócę przed północą od weta to jeszcze dziś popakuję i jutro wyślę. Jak nie to jutro pakowanie a wysyłka w czwartek.

Ninek - Śro Maj 22, 2013 12:59

Ninek, Brzeg: Alaska, ul. Szkolna [m]

Mam też jeden niewielki sklep zoologiczny nie prowadzący sprzedaży zwierząt, właściciel na pewno chętnie będzie rozdawał ulotki.

Pyl - Śro Maj 22, 2013 13:38

Ninek, już dopisuję :) Sklep też w Brzegu? Znasz adres?
Wyślij mi swój adres na PW.


Niestety wróciłam wczoraj bardzo późno do domu, więc pakować ulotki będę dzisiaj a wysyłka jutro. Na początku tygodnia powinno do Was dotrzeć.

Ninek - Śro Maj 22, 2013 15:14

Pyl, tak, sklep też tutaj ;)
Brzeg, ul Piastowska, sklep Bari

Pyl - Śro Maj 22, 2013 15:16

Ninek, zrobione :)
Kami - Śro Maj 22, 2013 18:46

Pyl, a o mnie pamiętasz? :wink: nie dopisałaś mnie do pierwszego postu
Pszczółka przywiozła mi dziś plakat, za tydzień będę w Szczecinku, jeśli ulotki dotrą do tego czasu, to zawiozę.

AngelsDream - Śro Maj 22, 2013 20:28

AD, Warszawa, Łojewska 12 A - zaniesione, przyjęte z entuzjazmem.
Kasik - Śro Maj 22, 2013 20:54

U mnie na razie Potokowa i AlterVet odhaczone ;) A jancia poniesie na Wolności :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group