To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

Asaurus - Sob Cze 14, 2008 12:37

Fea, już widzę Cida wciągającego miskę na najwyższe piętro klatki aby zrzucić na taki domek ;) Jakoś nasze chłopaki nie przepadają za takimi cudami a szczególnie Cid, który nawet miski musi mieć pod kolor futra :]
nutaka - Sob Cze 14, 2008 16:39

moje ciurki jakos z domków niegdy nie korzystały i nie korzystają, domek przydał się tylko przez 1 dzien kiedy małe przestraszone szczurzątka zrobily sobie kryjówkę, teraz wolą rozłozyc się w całej swej rozciągłosci na polarkach i pokazywac jakie są słodkie :mrgreen: :serducho: a jak jest im za jasno to wybierają pozycją "na czoło" :lol:

a w upał chowają się w ceramiczną rurę którą przytargałam z działki, swietnie się sprawdza jest duza i szczury mogę się w niej rozciągnąc jak lubią a w domkach raczej by się to im nie udało.

polegalu - Sob Cze 14, 2008 20:55

Moja tez tak nie bardzo korzysta z domku. No chyba, że ma focha wtedy ma miejsce, z którego jej wyciągnąć nie mogę w ramach przeprosin :P
Natalia - Śro Cze 25, 2008 17:23

Słuchajcie, wypatrzyłam Savic Rody Igloo w Galerii Krakowskiej, kosztuje 22,90, o 3 zł więcej niż w Krakvecie, ale do sklepu Krakveta musiałabym zapylać na koniec Krakowa, więcej bym wydała na bilety :roll: .

I jutro mi mama kupi :) . Podoba mi się, i wymiary ma takie w sam raz ;) . Wezmę niebieski, będzie mi pasował do kuwety ;) .

nutaka - Pią Wrz 26, 2008 16:39

http://www.zooplus.pl/sho...do_zabawy/31676

fajny :P szkoda ze mychy by go zjadły w ataku furii.

Oli - Pią Wrz 26, 2008 16:48

szybciej chyba by go zasikały :wink: moje przynajmniej ><
Tatyka - Czw Lis 13, 2008 21:43

ja polecam tunele z masy papierowej. mój brat robił taki chomikowi.. który był trochę za gruby do tych po papierze toaletowym...

duży lakier w sprayu o dużej średnicy, około 1-2 rolek bezzapachowego, niefarbowanego papierzyska i chęć moi drodzy, chęć!

wuwuna - Czw Lis 13, 2008 23:06

Tatyka napisał/a:
duży lakier w sprayu o dużej średnicy,
Ale spray to nie jest dobry wybór. Jest szkodliwy!

Azi robiła okrągłe (na balon nadmuchany) kokony z papieru toaletowego i kleiła kolejne warstwy na wodę. A gdy wysechł wycinała dziurkę równiutką z przodu

Mangalarga - Czw Lis 13, 2008 23:09

wuwuna napisał/a:
Tatyka napisał/a:
duży lakier w sprayu o dużej średnicy,
Ale spray to nie jest dobry wybór. Jest szkodliwy!

Mi się wydaje, że spray ma służyć za formę ;)

Anonymous - Pią Lis 14, 2008 13:34

ja zrobilam domek ze skarpety na prezenty :) jest ona b dluga wiec powiesilam ja w klatce i wycielam z boku wejscie w ksztalcie kola. Moj szczur uwielbia tam spac, bo jest tam cieplo przytulnie, niedostepnie, ciemno i miekko. Czasem tylko wyglada przez okienko co sie dzieje :)
Tatyka - Pią Lis 14, 2008 18:45

Mangalarga napisał/a:
wuwuna napisał/a:
Tatyka napisał/a:
duży lakier w sprayu o dużej średnicy,
Ale spray to nie jest dobry wybór. Jest szkodliwy!

Mi się wydaje, że spray ma służyć za formę ;)


owszem, właśnie to służy jako forma. uważajcie żeby wam opakowanie od lakieru nie zardzewiało!

sonia123 - Sob Lis 15, 2008 15:01

rozne sa domki, drewniane plastikowe itp. ale ja polecam plastikowe poniewaz pod wpływem wilgoci drewno spleśnieje.
devilline - Sob Lis 15, 2008 18:03

Mi tam nigdy domek drewniany nie śpleśniał, nawet po wyszorowaniu i wyparzeniu :shock: Jedyny problem to to że strasznie smierdział, ale pleśń?
Mangusta - Nie Lis 16, 2008 14:41

pleśń może wystąpić tylko w dwóch przypadkach: jeśli się trzyma gryzonie w akwariach i brak odpowiedniej wentylacji (prócz pleśni zwierzęta też szybko nabawią się chorób dróg oddechowych), bądź jeśli się zmienia ściółkę tak rzadko że jest ona przesiąknięta wilgocią. bądź też w połączeniu tych dwóch "sposobów".
Anonymous - Sob Lis 22, 2008 13:03

Muszę pochwalić i zareklamować domki, które szyje justka1. Są genialne w prostocie i użyteczności. Moje chłopaki są wniebowzięte. :mrgreen:
Kupujcie domki od justki! :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group