To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu A Abraxas rezerw. s. 9

julesia - Wto Paź 26, 2010 19:40

Łeee, myślałam, że "tuż po Wszystkich Świętych" oznacza 2 listopada, a nie.....6! :P już się nie mogę doczekać :<
madzial13 - Czw Paź 28, 2010 12:58

Kochani, dziś do końca dnia wszystkie szczury mają mieć imiona bo ponazywam po swojemu :)

Edit
Zdjęcia maluchów z rana. Chłopaki generalnie zajęte spaniem i jedzeniem :P






markos - Pią Paź 29, 2010 11:56



Maly Aion ostro wcina 8)

Ja bym tylko prosil o wpisanie imienia Ajaks (tak jak podalem, a nie Ajax) :wink: Niby drobny szczegol, ale skoro mozna zapisac imie po polsku, warto to robic.

Zaraz smigam na poczte wyslac dokumenty.

Mucha321 - Pią Paź 29, 2010 12:06

Apsik. :mrgreen:
Wiedziałam, że Iwonka wymyśli bezkonkurencyjne imię. :lol:

Jeszcze tylko sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i.. utulę, i ucałuję. :serducho:

Nietoperrr... - Pią Paź 29, 2010 12:21

Muszko,to mój nader genialny mąż wymyśla takie nie do końca normalne imiona... :roll:
Stwierdził,że jak szczurek będzie mały,to będzie nazywał się Apsik,a jak już będzie za dorosły na to imię,to będzie ... Kichu... :|
I jak tu nie kochać nienormalnych mężów... :mrgreen:

julesia - Pią Paź 29, 2010 19:27

Ojojoj nawet mój przepiękny Alias się załapał na focie :D mogę się dowiedzieć jaki ma charakterek? Jest strachliwy? :-P
Vermona - Pią Paź 29, 2010 21:49

Witam serdecznie! Tym oto postem (nadmienię, że moim dziewiczym na forum ;) ) chciałam oznajmić, iż jeden z tych uroczych chłopczyków, już niebawem u mnie zagości. :) A mowa o tym komandosie o barwie maskującej na buziolku - Ancymonie. ;>
madzial13 - Śro Lis 03, 2010 15:20

Ancymon ma imię stosowne do charakteru :)
Pola (Apolonia) znalazła fajny domek :) Teraz jeszcze tylko Albi został sam ...
Maluchy już oddzielone - bo chłopcy mają wielkie jaja :mrgreen:

Bel - Śro Lis 03, 2010 18:13

Brać Albisia :P szczur nie może być sam! gdzie macie serca :P ;)
madzial13 - Czw Lis 04, 2010 16:46

Kochani, bardzo przepraszam za ciszę, ale życie chwilowo mi nie sprzyja :wink:
Maluchy można odbierać po weekendzie. Są już podzielone płciami i jedzą za piętnastu chłopa. Fotki zrobię jeszcze w weekend :)
Proszę o informacje na PW dokąd każdy maluch ma pojechać - być może uda się zrobić jakiś grupowy transport, a kto przyjedzie osobiście. Proszę również o wpłatę pozostałej części kwoty tak, żebym dostała przelew przed wysłaniem maluchów.
W weekend zajmę się też wypełnianiem umów - dziękuję wszystkim, którzy je wysłali :)

Osoby, do których szczurki pojadą konduktorką proszone są również o wpłatę 25 złotych za przesyłkę.

Dotarły do mnie umowy od:
Patrycji O
Marka P
Julii K
Zofii W

markos - Czw Lis 04, 2010 18:05

Ja juz odebralem swoja klatke. Jest wielka i mysle, ze zmiescilby sie tam maly czlowiek (ale nie na stojaco :P ). Tak wiec wystarczy na 3 wielkie samce i bedzie jeszcze miejsce na 2 kolejne w jakiejs tam przyszlosci.

Teraz pozostaje wybrac sciolke, kupic karme i czekac do poniedzialku 8)

wushu - Czw Lis 04, 2010 18:11

:) Jakie ma wymiary?
markos - Czw Lis 04, 2010 19:02

40x70x95cm

3 szczurom bedzie tam na pewno komfortowo, a w piatke tez sobie poradza. Natomiast jesli by urosly jakies olbrzymy, to bedziemy kombinowac wtedy :mrgreen:

Wg kalkulatora wychodzi pojemnosc 4-6 szczurow :wink:

wushu - Czw Lis 04, 2010 19:11

Nie no jasne, spoko. Zresztą, chyba wiele osób ma w klatce więcej szczurków niż kalkulator podaje....
Ja natomiast mam klatkę na 7-9 szczurów (7samców lub 9samic) a żyją sobie w niej cztery samiczki i myślę, że jak kiedyś uda mi się dorwać jeszcze rexa, to będzie to maksymalna ilość do tej klatki. Wiem, że szczurki są śliczne i chce się mieć dużo ale chyba lepiej dbać o ich komfort:P Oczywiście wiele osób się ze mną nie zgodzi...

markos - Czw Lis 04, 2010 19:40

Wiadomo, ze im wiecej miejsca, tym lepiej dla szczurow. Duzo zalezy od mozliwosci (zarowno finansowych jak i przestrzennych czlowieka). Ja akurat na miejsce nie narzekam, ale wybralem taka klatke ze wzgeldu na cene (147zl z dostawa). Podobaly mi sie bardziej inne klatki (jeszcze wieksze i calkowicie urzadzone od wewnatrz), ale cena 600-700zl dziala skutecznie odstraszajaco (w moim przypadku) przed zastanwianiem sie w ogole nad jej kupnem. Moze za kilka lat, jak bede wiecej zarabial bedzie mnie stac na taki kaprys... :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group