To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Nakota - Pon Gru 07, 2009 15:57

L., ja właśnie pytam ze względu na plany hodowlane, bo chciałabym wiedzieć jaki Roth planuje miot po A-panience :) A że chciałabym też wybrać malca dla siebie to insza inszość.
nezu - Pon Gru 07, 2009 16:02

Nakota, ale wiecie że popędzanie jest tu zwyczajnie niegrzeczne, prawda?
Ja też widzę że nacisk na Roth jest w tym temacie wręcz niesmaczny...
Czegoś takiego nie widziałam chyba w żadnym temacie miotu...

Proszę, weźcie trochę na luz. Doczekacie się przecież, listę wywieszono, jaką różnicę zrobi wam to czy to będzie teraz czy za tydzień, skoro i tak wiecie że się doczekacie?...
Jak zamawiasz szczura w Czechach, masz do dyspozycji JEDNĄ fotkę i zero informacji do czasu rezerwacji. Ja na rezerwację Viśni czekałam tydzień, a nie była już noworodkiem.
Doceńcie to, że w tym temacie informacje są praktycznie codziennie, a zdjęcia często. Naprawdę jest co docenić.
A potem będzie dużo radości.
Na razie jest tylko niesmacznie...
I trochę strasznie. :|

Nakota - Pon Gru 07, 2009 16:10

nezu, a czy ja powiedziałam, że nie doceniam? Cieszą mnie wszelkie informacje o miocie, rozumiem też, że nie każdy ma czas i chęci na odpowiadanie milion razy na pytanie "kiedy", ale ja tylko chciałam wiedzieć czy Roth ma już może jakieś plany związane z panienką z tego miotu. Może źle ujęłam, przepraszam, nie było to zupełnie zamierzone.
Roth - Pon Gru 07, 2009 18:46

L., nezu dziękuję :) Rzeczywiście ręce mi już opadają od takich pytań :D

Przyznam się że w tej chwili bardziej martwię się o miot B, bo poród już niedługo (czwartek, piątek...)

Jutro zanim wrócę do domu muszę najpierw odebrać Choco z dworca, która wraca ze swoich wakacji z Dariusem :D Fotki indywidualne zrobię jak obiecałam, ale pojawią się późnym wieczorem. Tak w ogóle to fotki robię codziennie, ale nie mam tyle czasu, aby umieszczać wszystkie w temacie.

madzook - Pon Gru 07, 2009 19:34

Oj nerwowo się zrobiło...

Roth wybieraj tak długo aż będziesz pewna, że wybrałaś dobrze. :) Masz do tego pełne prawo.

Cierpliwości moi mili ;)

Bel - Pon Gru 07, 2009 19:42

Nie rozumiem jaka to różnica czy rezerwacja odbędzie się teraz za dwa dni czy za tydzień skoro maluchy do odbioru dopiero po świętach :) dla każdego napewno wystarczy :) a swoją drogą nie kolor szczurka najważniejszy :)
yes - Wto Gru 08, 2009 14:12

oj, nie było mnie kila dni, a tu takie nowiny! i kłotnie prawie! :] ja też czekam na decyzję Roth, bo wypisałam sobie na karteczce dokladnie te same panienki. czyli to raczej zła wiadomośc dla osób czekających na czekoladkę varieberk, przykro mi :( tez powoli robię plany hodowlane :) to czekamy dalej na decyzję, bez popędzania i trzymamy kciuki za miot B. a ja ide wyszperać imię :mrgreen: tylko ten znak zapytania przy lilaku mnie intryguje. znaczy, to jeszcze nie pewne?
Anouk - Wto Gru 08, 2009 14:16

Off-Topic:
yes, zamierzasz założyć hodowlę? :DD

yes - Wto Gru 08, 2009 14:23

już od dawna :mrgreen: ale różne życiowe sytuacje odsuwały mi to od roku, pora wziąc się za powazne plany. i zacząć działać. najpierw zdobyć pozwolenie :mrgreen:
Bel - Wto Gru 08, 2009 16:30

yes, :kciuki: za nową hodowlę :mrgreen:
Roth - Śro Gru 09, 2009 00:46

Sesje indywidualne to jakiś horror :D

Przepraszam że foty takie pocięte i nierówne, ale gdybym dała niewykadrowane, ładowały by się latami w fotosiku :P

W dalszym ciągu bardzo ciężko odróżnić niektóre czekolady od czarnuszków. Są jaśniejsze i ciemniejsze czekolady. Wciąż uważam że jest w miocie 1 najciemniejszy szczurek (Axlan) i każdy inny maluch wydaje się przy nim jaśniejszy. Na fotkach nie widać za bardzo różnicy, ale później zrobię foty grupowe i tam powinno widać.


Ayame - standard, rex, lilac, varieberk - zostaje w hodowli


Asha (Aurora) - standard, rex, beige, self - rezerwacja scorpio80


Anabel (Aszka) - standard, rex, beige, varieberk - rezerwacja Katarzyna W.


Alpha - standard, rex, beige, self - rezerwacja czarnaeve


Ai - standard, standard, beige, self - WOLNA



Abigail (Amorette) - standard, standard, chocolate, self (białe paluszki i kilka białych włosków na grzbiecie) rezerwacja Katarzyna W.


Azumi - standard, standard, chocolate, self (białe paluszki) - rezerwacja futrzasta


Anais (Afira)- standard, rex, chocolate, self (białe paluszki) - rezerwacja Nakota


Aileen - standard, rex, chocolate, spotted, varieberk - rezerwacja yes


Anemon - standard, rex, lilac, self - rezerwacja mataforgana


Alex (Arhil) - standard, rex, beige, self - rezerwacja gronostaj


Aman (Ace) - standard, rex, chocolate?, varieberk - rezerwacja Telimenka


Afos - standard, rex, chocolate?, varieberk - rezerwacja Hera


Assam (Axlan) - standard, rex, black, self (białe paluszki) - rezerwacja believe_86


Alandir - standard, rex, chocolate, self (białe paluszki) - rezerwacja madzook

nezu - Śro Gru 09, 2009 00:50

Ach... lilaci w tym miocie to zdecydowanie właśnie lilaci.... :serducho:
Rewelacja...
A już te czekoladki mnie wpędzają w czarną rozpacz....

Bulletproof - Śro Gru 09, 2009 01:03

O kurczę - ale cudeńka :serducho: Lilaczki, czekoladki i beżole :slinisie:
Idę stąd, bo aż mnie żal ścisnął :P :cry2: :wink:

Bel - Śro Gru 09, 2009 01:03

Roth, błagam napisz,które to samce a które samice... :)Axlan
Arhil faworyci :D :wink: w sumie każdy beige rex jest śliczny :DD
Ps. Jeśli Arhil jest samczykiem błaaaaaaaaagam nie zabierajcie mi go ;( :mrgreen:

Bulletproof - Śro Gru 09, 2009 01:09

believe_86, z tego co się domyślam, to samiczki są różową czcionką, a samczyki niebieską opisane :P :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group