To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot R Emerald Moon - rezerwacje str. 7!

scorpio80 - Sob Wrz 12, 2009 20:35

buuuu spóźniłam sie ;( Roosa już zarezerwowana a tak mnie urzekł ten mały krecik bu bu bu ;( ;( ;(
heniok - Sob Wrz 12, 2009 20:52

RIO – najukochańszy samczyk, mój ulubieniec z nim będzie się najtrudniej rozstać, miziak totalny, waży 41g.


L. - Sob Wrz 12, 2009 23:15

bo heniok za słabo się ogłasza :P
Anonymous - Sob Wrz 12, 2009 23:30

heniok, możesz napisać kto zarezerwował jakiego szczurka? Myślę, że większość ludzi nie ma pojęcia które są wolne, a które nie. :)
L. - Sob Wrz 12, 2009 23:34

Viss, http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=90
tutaj jest rozpiska, ale jakbym nie przeglądała tematu na bieżąco to nawet bym nie wiedziała.

heniuś, jest coś takiego jak edycja pierwszego postu i zmiana nazyw tematu :)
zedytuj proszę i dopisz: s. 7?? rezerwacje

:wink:

Oli - Sob Wrz 12, 2009 23:36

Viss, aktualizacja jest na str. 7 :wink: - warto by było wpisać to w tytule :)

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 23:37 ]
L. napisał/a:
ale jakbym nie przeglądała tematu na bierząco to nawet bym nie wiedziała.
widać, że nie czytacie dokładnie postów heniokowych - w poście na str 7 jak heniok wrzucał indywidualne foty to napisał też, że ten post będzie aktualizował odnośnie rezerwacji. :P
wuwuna - Sob Wrz 12, 2009 23:56

Heniok ej no weź no się tak nie staraj, bo normalnie się zapisze do ciebie na jakiś miot, ogona mięć od takiego hodowcy to sama przyjemność :mrgreen:

Osobiście mnie zauroczyła mała czarna. :serducho:

L. - Nie Wrz 13, 2009 00:06

Off-Topic:
Oli, chodzi mi o to, że jakbym nie czytała tematu strona po stronie, przecież go codziennie od nowa nie czytam :rotfl: :mrgreen:

quagmire - Nie Wrz 13, 2009 00:48

heniok napisał/a:
RIO – najukochańszy samczyk, mój ulubieniec z nim będzie się najtrudniej rozstać, miziak totalny, waży 41g.


Ale rozstaniesz się, co?

Moje małe kochane miziaste słoneczko :serducho:
Powiedz mu proszę, że kocham i czekam :)

Ps. sachma gratuluję :mrgreen:

apsik - Nie Wrz 13, 2009 09:11

Moja maluszka jest przeurocza :serducho: , już nie mogę się doczekać kiedy do mnie dotrze i dotknę jej futerka i wymiziam
heniok - Pon Wrz 14, 2009 09:20

L. napisał/a:
heniuś, jest coś takiego jak edycja pierwszego postu i zmiana nazyw tematu
zedytuj proszę i dopisz: s. 7?? rezerwacje


Wiem, tylko że temat zakładała na moją prośbę Wunia bo nie miałem dostępu do netu i niestety nie mam takiej możliwości, a Wuni nie było teraz jakiś czas ... :(

Informacja dla domków do których trafią rexiki - są to sheepraty, które aktualnie wyłysiały, nowe futro powinno im odrosnąć w ciągu 2 miesięcy, przy zmianie na dorosłą sierść ,jest to zjawisko które przechodzą raz w życiu i proszę się nie przejmować i nie dziwić jeśli dotrą niecałkowicie owłosione :)

Anonymous - Pon Wrz 14, 2009 09:21

heniok napisał/a:
L. napisał/a:
heniuś, jest coś takiego jak edycja pierwszego postu i zmiana nazyw tematu
zedytuj proszę i dopisz: s. 7?? rezerwacje


Wiem, tylko że temat zakładała na moją prośbę Wunia bo nie miałem dostępu do netu i niestety nie mam takiej możliwości, a Wuni nie było teraz jakiś czas ... :(

Już zrobione :wink:

luiza - Pon Wrz 14, 2009 10:03

No to ja zadam głupie pytanie 8) Ciocia Karina chciałaby mieć fotki dziewczyn od małego :-P Czy jest przewidziana jakaś płytka z fotkami z dzieciństwa? A jeśli nie to czy Ja mogłabym skopiować je na płytkę dla Kariny?
Pozd.Lui

Oli - Pon Wrz 14, 2009 10:42

heniok napisał/a:
nowe futro powinno im odrosnąć w ciągu 2 miesięcy
? chyba dwóch tygodni :wink:
wuwuna - Pon Wrz 14, 2009 10:46

Oli napisał/a:
chyba dwóch tygodni
Heniokowi chodziło, że do dwóch miesięcy szczuraków nie powinno być śladu po przerzedzeniach :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group