To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E of Anahata - 16.11.09, fotki str. 11

nezu - Śro Lis 18, 2009 10:26

Na takie wieści rano czekałam... :)

I mój komplet kciuków i mantr jest i będzie do dyspozycji klusek tak długo, jak to konieczne. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Niamey - Śro Lis 18, 2009 10:50

Czekam na dalsze (dobre) wieści o tych kluseczkach!!
Nakasha - Śro Lis 18, 2009 11:01

Dziękuję Wam wszystkim :)

Mleczne brzuszki:



I mioty Cz i E razem:


wuwuna - Śro Lis 18, 2009 11:03

Jak ja się cieszę :DD tym mleczkiem, tym, że one sobie tak dobrze radzą. Tak miały trudno, ale będzie już z górki. :kciuki:
nezu - Śro Lis 18, 2009 11:05

Jakie one boskie! :serducho:
pituophis - Śro Lis 18, 2009 11:37

Całkiem ładnie wyglądają. Cieszę się bardzo, że przeżyły.
Zgredzia - Śro Lis 18, 2009 11:44

Piękne maleństwa ... trzymam kciuki za nie :kciuki:
Bulletproof - Śro Lis 18, 2009 11:52

Jakie fajne :serducho: A jak super wyglądają przy kuzynach, a Czup(b)ki :P jakie wielkie się wydają :) Mam nadzieję, że uda mi się jutro zerknąć na nie :)
Jeszcze trochę kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Oli - Śro Lis 18, 2009 18:03

Nakasha napisał/a:
Nawet jeśli Oli lub Telimenka zrezygnują, to imiona zostaną
Nie ma mowy :twisted: , nawet nie wiesz jak długo czekam na chłopaka, któremu mogłabym nadać imię Ever After. :P A do niego ono baaaardzo pasuje, oby nadal był wieczny. :kciuki: Szkoda, że nie jest bareback, ale dla mnie (jak z resztą Ci pisałam) jedynym stałym kryterium jest sierść rex. :serducho:

Za resztę rodzeństwa, Ayę, CZupakabry i Ciebie Nakashko :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Śro Lis 18, 2009 19:16

Dziękuję :D


Capped - Enkil - ma jednak uszka standard. I największy brzuch :P ile razy go nie widzę, to taki jest pełny, że prawie pęka :D i kolorek na główce mu pociemniał... ciekawe na co wyrośnie.

Ever After daleko w tyle nie pozostaje. ;)

I chyba jednak to będą minki z oczkami dark ruby, albo nie wiem, jakieś mocno ciemne american blue. ;) Tylko Ester jest wyraźnie jaśniejsza. To niesamowite jak one się szybko zmieniają i jak inaczej wyglądają przy innym świetle. :) wszystkie mają czarne oczka z czerwonymi źrenicami, przy czym Ester ma najjaśniejsze.


Dzisiaj od 11:20 do teraz były w diunie razem z Czupakabrami - musiałam iść do pracy i nie miałam jak ich rotować. I nadal mają pełne, okrąglutkie brzusie :DD jakoś się dobijają do cyców :D

Oli - Śro Lis 18, 2009 19:21

Nakasha napisał/a:
wszystkie mają czarne oczka z czerwonymi źrenicami
a już się zastanawiałam czy mam omamy, czy tak wyraźnie widać te czerwone źrenice... :mrgreen:

Nakasha napisał/a:
I nadal mają pełne, okrąglutkie brzusie :DD jakoś się dobijają do cyców :D
bosz, cóż za wola przeżycia... :serducho:
gratis - Śro Lis 18, 2009 19:24

Nakasha napisał/a:
minki z oczkami dark ruby

Havana? łooooj! :serducho:

bo E coś w sobie mają, tą chęc walki, tylko, że te bEjbki oprócz chęci, mają jeszcze możliwości, cudownie. Oby tak dalej, najgorsze za nimi :kciuki:

nezu - Śro Lis 18, 2009 19:34

Słuchajcie, ale minkom zawsze widać czerwoną źrenicę. Nawet czarnym ją widać... ;)
Wcale nie muszą być havana. Jeśli tęczówka jest ciemna to wcale nie muszą.

U tych rozjaśnionych typu havana, cocoa i pokrewne poza źrenicami mocno rozjaśnione są też tęczówki...

Nakasha - Śro Lis 18, 2009 19:35

gratis, niekoniecznie, mogą być mock minki z oczami dark ruby. Albo niby mieć "czarne" ale faktycznie z jaśniejszą źrenicą (jak husky czy niektóre american bluty). A możliwe, że RED się poniósł i są havana. :) zobaczymy jak otworzą oczka :D na razie wolę przestać patrzeć, bo nic już nie widzę :lol:

Oli, tak wolę walki i wolę przeżycia mają ogromną.


Przypominam, że maluchy były mocno niedotlenione i początkowo żaden nie oddychał samodzielnie. Nie wiem, w jakim stanie będą ich płuca i serca... wolałabym, aby nie szli do domków gdzie mieliby być celowo kastrowani... gdy będą mieć pół roku można im zrobić RTG, to powinno pokazać, jaki kształt i wielkość ma serce i w jakim stanie są płuca.


BTW - aaaa! :serducho: Ester właśnie się podrapała! i próbowała wylizać sobie tylną łapkę, którą się drapała! :serducho: pierwszy raz widzę coś takiego u 2-dniowego malucha :D

Anonymous - Śro Lis 18, 2009 20:37

http://s791.photobucket.c...nt=DSC_4888.jpg - piękny widok :serducho:

kciukam dalej :kciuki: :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group