To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Pacyfka - Nie Sty 25, 2009 20:24

Azi zdjęcia przecudne, aż kwiczę z zachwytu przed monitorem na widok tych cudnych istotek na tych zdjęciach :serducho: :mrgreen: I dojść do siebie nie mogę po dzisiejszej wizycie u Ciebie, Tomek mnie zaraz odeśle jak mu nie przestane miauczeć i piszczeć jakie to słodkie malutkie baranki z szczurzymi ogonkami i łapeczkami, którymi już tak sprawnie machają :serducho: :mrgreen:


I już wylądował mały baranek na pulpicie :mrgreen: :serducho:

persefona4 - Nie Sty 25, 2009 20:31

Jej jakie karbowane tłuściutkie piękności :serducho:
A Bajadercia wygląda jak mała norniczka http://www.fotosik.pl/sho...8b47758d0478387 :mrgreen:

wuwuna - Nie Sty 25, 2009 20:37

Azi, nie obraź się ale ukradłam prawie wszystkie zdjęcia Bajaderki :zakochany: :zakochany: ona jest obłędna
I te wąsiki rexikowe mrrr.

Azi - Nie Sty 25, 2009 20:39

wuwuna, nie obrażam, wszak napisałam - można brać :D
Anonymous - Nie Sty 25, 2009 20:41

Cuda :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
aduchna17 - Nie Sty 25, 2009 21:30

Piękne maluszki- baranki! :) :wink:
Nie mogę się napatrzeć :serducho:

Lara - Pon Sty 26, 2009 18:14

Uh! Ah! Uh! Ah! Ale pięęęęęęęęęekneeeee!! Jakie pełzaczki rozrabiaczki! Teeeraz to im się motorki w zadeczkach powłączają, hu huu :mrgreen: Ale noo, jak one błyskawicznie się owłosiają że się tak nie po naszemu wyrażę :shock:
Azi - Pon Sty 26, 2009 18:23

uwaga uwaga, oczka otworzyły następujące dziewczynki (w kolejności wielkości otwarcia):

-Bagietka
-Bagatelka
-Bajaderka
-Brzoskwinka

:DD

WinterWolf - Pon Sty 26, 2009 19:37

Dzielne panny :D Baby górą :P
Roth - Pon Sty 26, 2009 20:10

jeeej :mrgreen: :serducho:
Badoha - Pon Sty 26, 2009 20:23

Azi Bajaderka tak bardzo, bardzo mi się podoba :serducho: , że najchętniej bym Ci ją porwała :mrgreen:
Azi - Pon Sty 26, 2009 22:43

Badoha, otoczę ja murem, fosą i zastępem krwiożerczych piranii...

i nie wiem jak ja resztę bab oddam... Bagatelka to taki mały misiu-miziakowaty, Brzoskwinka za to to taran wpychający się na wszystko, Beza dziś robiła za małego śpioszka i ssaka, Bajaderka już mi zaczyna obgryzać paznokcie, Bagietka to zwiedzacz pospolity...

...a chłopaki wdrapali mi się (po ślepemu) na ramię, wleźli pod kołnierz, przytulili i zasnęli :serducho: a w ogóle to już ich odróżniam od razu, bez ważenia i zagłębiania się w strukturę czaszki. Jeden ma na lewej tylnej stopie białe palce do połowy :DD Tylko nie wiem który, bo najpierw ich muszę z wagą skonfrontować ;)

Kylie - Pon Sty 26, 2009 23:42

Ale niuniusia dzielna ,jako pierwsza oczka otworzyła,dumna z niej jestem jest dzielna :DD
Bezulka będzie przytulaskiem :tummykiss: Rozpływam sięęęę.....

Badoha - Wto Sty 27, 2009 07:45

Azi napisał/a:
Badoha, otoczę ja murem, fosą i zastępem krwiożerczych piranii...
A miałaby u mnie tak dobrze :serducho: ;(
Anonymous - Wto Sty 27, 2009 09:35

Ach, uroki babciowania. :falover:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group