To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

gratis - Czw Wrz 04, 2008 21:21

persefona, zazdraszczam dumbolka ;)

z resztą wszystkim zazdroszczę strasznie, ech, siła wyższa rodzicielki, to ja teraz czekam na miot e i mojego upragnionego Eragona ^^

Anonymous - Sob Wrz 06, 2008 10:15

dobra dobra, co tam z fotami i rezerwacjami? :D
Badoha - Sob Wrz 06, 2008 11:37

No właśnie będą jakieś nowe foty? Jakieś nowe wieści? :)
persefona4 - Sob Wrz 06, 2008 17:46

Coś ucichło... A jak tak bardzo chce zobaczyć moje małe dumbusiowe z otwartymi ślepkami ;(
Badoha - Sob Wrz 06, 2008 18:08

Straszna cisza i zaczynam się martwić czy wszystko jest OK.
Dory nie trzymaj nas w niepewności.

Azi - Sob Wrz 06, 2008 21:35

Z tego co wiem, wszystko z maluszkami jest ok, nie macie powodu się niepokoić :) Maluszki są zdrowe i szczęśliwe. Pozostaje jedynie czekać na foty...
Oli - Nie Wrz 07, 2008 00:01

Azi napisał/a:
Pozostaje jedynie czekać na foty...

Tylko ile można...? 8:( Dory miała być dostępna, a tu ani jednego zdania na temat maluchów. Znowu tylko wieści przez pocztę "pantoflową". :|

Badoha - Nie Wrz 07, 2008 15:17

Czekamy i czekamy na foty a tu nic... Rozumiem, że Dory ma szkołę i szanuję to ale jest weekend i mogłaby zajrzeć na forum :)
blackowca - Nie Wrz 07, 2008 16:32

:foty: :foty: :foty: już tak długo czekamy...
persefona4 - Nie Wrz 07, 2008 16:35

Azi napisał/a:
Pozostaje jedynie czekać na foty...
Ale my już tak długo czekamy :( a przyszłym domkom stęskniło sie za pociechami, tym bardziej, ze juz otworzyły oczęta i to musi być cudowny widok :serducho:
Badoha - Pon Wrz 08, 2008 18:38

Może dziś pojawią się jakieś foty maluchów...
Dory - Pon Wrz 08, 2008 23:24

Przepraszam Was kochani :przytul:
A teraz foty - nareszcie. Nie wiem, jak to się stało, że tydzień przeleciał, bo nawet nie zauważyłam kiedy - nowa szkoła, znajomi, kupa pracy już od początku... mam nadzieję, że się nie gniewacie.
Maluchy już mają otwarte oczka - oczywiście pierwszy był Gryfek (jak zwykle ;) ). Próbują już stałego jedzonka, wcinają gerberki i jogurcik, ale nadal przysysają się do biednej mamusi. Udało mi się obfocić chłopców 3 września i cyknąć kilka fotek przy karmieniu wczoraj. Kiedy maluszki skończą 3 tygodnie obiecuję kolejną sesję i rozpiskę charakterków (już pomału się wyodrębniają :) ). Przyszłe właścicielki dziewczynek proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości :oops: Myślałam, że dziś mi się uda, ale nawet nie poszłam do szkoły, bo umierałam w domu (migrena :? ).
CHŁOPCY

FENIKS Persefona4













GRYF Blackowa









FAUN wolny
















GOBLIN wolny














Biedna Kicia karmi pijawki (wczoraj) :)

Wszyscy się gnieżdżą w pudełku :mrgreen:

blackowca - Pon Wrz 08, 2008 23:30

http://www.fotosik.pl/pok...406693843c.html :serducho: dobra, już dobra, ale ja chce sobie iść...
Jakie to słodkie i pierwszy otworzył oczka, przekaż mu, że jestem z niego dumna :D

wuwuna - Pon Wrz 08, 2008 23:31

http://www.fotosik.pl/pok...bc0c810c96.html Toż to niedzwiedzica :mrgreen:

Jej jakie one słodziachne :P

Azi - Pon Wrz 08, 2008 23:44

Jakie ona ma długie futro oO'

Dory, czy masz już jakieś podejrzenia co do koloru pointów? i jak ze znaczeniami? Czy mnie wzrok myli, czy mały Feniks jest banded?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group