To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot C spod Husarskich Skrzydeł

tuśka - Śro Mar 16, 2016 19:38

Tarpatka, rozumiem, ale czy z tego powodu, że chcesz mieć koniecznie szczura z tego miotu i z tej hodowli, musisz robić takie wielkie zamieszanie w tym temacie na forum? Mao napisała:
Mao napisał/a:
Jeśli będą wolne maluchy, pojawi się o tym informacja.

Coś w tym zdaniu jest niejasne?

Magda81 - Śro Mar 16, 2016 20:00

Czy w ogóle osoby które wysłały te dane dostały już rezerwacje? Bo mi się wydaje że to jakiś kit jest. Już faktycznie szmat czasu minął obiecanki w temacie przez olus_ że rezerwacje będą po Lublinie po weekendzie i jakoś nie ma. Pisał ktoś do was że możecie sobie już wybrać?
SzczurLOVE - Śro Mar 16, 2016 20:00

Dziewczyny ja już swojego Canto wybrałam dziś bo byłam u Mao i będę za dwa tygodnie znowu więc gdyby ktoś zainteresowany transportem do Wawy był to wyślijcie mi priva :) Mogę zabrać chętnym szczury bądź zabrać chętnych ze sobą po szczury :)

Wszystkie maluszki są boskie - miziałam, wybierałam i robiłam za lampę do zdjęć :serducho:
Canto wybrany został na podstawie uszu bo mega mi zależało na pięknych okrągłych jak talerze uszkach :lol:

tuśka - Śro Mar 16, 2016 20:07

SzczurLOVE, zazdroszczę :P
Canto..no proszę :) Pięknie :)

[ Dodano: Śro Mar 16, 2016 20:11 ]
Magda81 napisał/a:
Czy w ogóle osoby które wysłały te dane dostały już rezerwacje? Bo mi się wydaje że to jakiś kit jest.

Magda81, wszyscy zapisani, zostali poinformowani, że urodziły się mutanty i rezerwacje odwołano. Przykro mi. Miałaś rację, to był kit....Nie ma co się dalej interesować tematem. Pozamiatane :)

Rusałka - Śro Mar 16, 2016 20:14

SzczurLOVE, ach :zakochany:

PS. Były jakieś "elfiątkowe" uszątka, takie po tatusiu?

SzczurLOVE - Śro Mar 16, 2016 20:22

Rusałka, są elfikowe uszka :) jak chcesz to na priv Ci podpowiem które najbardziej to sobie z tych wybierzesz elfiątka :)
tuśka, dzięki :serducho: Będzie Canto I Wielki :twisted:

Rusałka - Śro Mar 16, 2016 20:31

SzczurLOVE, oj tak, podpowiedz :zakochany:
tuśka - Śro Mar 16, 2016 21:04

SzczurLOVE napisał/a:
jak chcesz to na priv Ci podpowiem które najbardziej to sobie z tych wybierzesz elfiątka

Co to za układy? Ja się tak nie bawię :) Haha :twisted:

Rusałka - Śro Mar 16, 2016 21:08

tuśka, jeśli chcesz odstąpię Tobie jednego elfika :przytul:
tuśka - Śro Mar 16, 2016 21:50

Rusałka, dziękuję, jesteś kochana :serducho: Ale wiem, że Tobie bardziej na elfikach zależy :przytul: Mnie w sumie bez różnicy, każdego pokocham :) Tak więc ciesz się swoimi uchatymi :)
SzczurLOVE - Śro Mar 16, 2016 22:19

tuśka, dwa są elfickie napisałam juz Rusałce priv. które wiec wiesz drugi moze byc twój :serducho:
Rusałka - Śro Mar 16, 2016 22:31

tuśka, je chętnie Ci odstąpię elfiątko, jeśli bardzo chcesz i dasz mi cynka :*
mmarcioszka - Śro Mar 16, 2016 23:27

Mao, olus_165 pokazujcie już maluchy :)
SzczurLOVE - Śro Mar 16, 2016 23:28

mmarcioszka, jeden już gości w moim temacie :serducho:
mmarcioszka - Śro Mar 16, 2016 23:35

SzczurLOVE, e tam, tylko jeden. Jestem ciekawa wszystkich, skoro tak się o nie zabijali :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group