To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "I" Rat`s Troop - ostatnia iskierka zgasła...

toreadorek - Sob Kwi 28, 2007 12:48

Imhotepik najslodszy, tak piekn sciurek. oczywiscie reszta tez slodka, ale to w nim sie zakochalam :) zazdroszcze wlascicielowi
nezu - Pią Maj 04, 2007 13:23

Wiesci niezbyt mile, ale musze to w koncu napisac.

Wszystkie osoby posiadajace znaczone dziewczynki z miotu I zostaly juz powiadomione, ale napisze to publicznie.
U Irchy objawil sie megacolon. Ircha jest juz za Teczowym Mostkiem...

Irda zostala zbadana pod kątem megacolonu (jeszcze jest u mnie). Cech typowych dla schorzenia na szczescie nie ma. Dziewczyna jest zdrowa.

Niedawno z pannami I byla na badaniach rowniez Nisia.
W razie ewentualnej chęci dalszego rozmnazania tych maluchow, prosilabym o ostroznosc i szukanie partnerow BEZ znaczen co najmniej do 3 pokolenia wstecz. Najlepiej zupelnie niespokrewnionych. Nie wiem, czy to odniesie skutek, ale taka mam cicha nadzieje...

Prosilabym o swieczke dla Irchy..
Nie zasluzyla sobie na taki los.. W tym wypadku nagle i niespodziewanie objawione znaczenia okazaly sie dla niej zgubne...
Dobrze, ze nie dla pozostalych.

Przepraszam...

Nisia - Pią Maj 04, 2007 13:28

nezu napisał/a:
U Irchy objawil sie megacolon. Ircha jest juz za Teczowym Mostkiem...

Biedactwo... [*]...

Od siebie dodam, że najlepszą metodą sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku, jest USG. Zdaniem Jałonickiej RTG daje w zasadzie mizerny obraz, jeśli chodzi o jelita (Kacprzak wspominała, że jesli można tylko zrobić RTG to koniecznie z kontrastem). Na RTG można ewentualnie sprawdzić stan kręgosłupa.

Moje dziewczynki na razie zdrowe, ale brzuszki macać będę regularnie :)

nezu napisał/a:
Przepraszam...

Nezu, ale to przecież nie Twoja wina. To natura.

satanka666 - Pią Maj 04, 2007 13:29

['] :(
Anonymous - Pią Maj 04, 2007 14:19

O jezu. Nie doszła do mnie wiadomość. Boże... ;(

[*]

carol - Pią Maj 04, 2007 14:21

[*] :(
L. - Pią Maj 04, 2007 14:36

[*] echh.. :cry:
Naciol - Pią Maj 04, 2007 15:00

Tak jak napisała Nisia, nezuś to nie Twoja wina, to natura...
:przytul:

[']
Biedna...

Oli - Pią Maj 04, 2007 18:06

[*] dla malutkiej...

Nezus nie przepraszaj za nature :przytul:

Elbereth - Nie Maj 06, 2007 17:44

[']
Anonymous - Nie Maj 06, 2007 18:20

Ehhh, takie jest życie, nic się na to nie poradzi. Ściskam cieplutko nezu, nie zamartwiaj się.
nezu - Czw Cze 21, 2007 21:53

Irdusia.. Ostatnia z Iskiereczek, ktora jeszcze u mnie rezydowala, godzinke temu dojechala do swojego docelowego domku na zawsze.

Ma super, bedzie mieszkac z 3 dziewczynkami, jedna to nawet jej kuzynka (tatus Irdusi to brat mamy tej malej..). I w ogole byloby super gdyby..

No, byla ze mna ponad 3 miesiace..
Przywiazalam sie do niej strasznie, to byl najkochanszy ogon na swiecie i mowie to z czystym sumieniem i sercem.

Odwazna i ciekawska, a zarazem najbardziej miziasta z miziastych, kochana kruszynka, ktora nie mogla sie zdecydowac, czy byc gola, czy ofutrzona i zdecydowala sie na pewien kompromis (wyglada jak mocno omszony fuzz a jest double rexikiem.. ;) ). Chodzi wiec w futrzanych porteczkach i zachwyca ofutrzonym ryjkiem.Ktora, kiedy w odwiedzinach byla sachma, Arwena i jej siostra, zasnela na kolanach siostry Arweny, wyciagnela sie jak dluga i bylo jej baaardzo dobrze (tak dobrze ze az siusiu zrobila... :oops: ).
Ktora zwojowala moje serce strasznie. Ktora wraz z wiekiem nabierala oglady i miziastosci. Ktora dogadywala sie z kazda moja samica, choc niektore z nich to naprawde bardzo terytorialne diablice.

I w koncu nadszedl ten dzien, kiedy musialam sie z nia pozegnac..

Ja wiem..swietny domek, fajna sprawa, kolezanki.
I niby ciesze sie ale z tej drugiej strony..
Płaczę..

Niech mnie ktos przytuli...

Oli - Czw Cze 21, 2007 22:23

:przytul: bardzo bardzo mocno! :wink:
L. - Czw Cze 21, 2007 22:28

:przytul: Nazuś :wink:
nezu - Czw Cze 21, 2007 22:47

http://www.fotosik.pl/pok...553fd55e26.html

http://www.fotosik.pl/pok...4df986a0d7.html

Baw sie dobrze w nowym domku, slonko.. :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group