To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Czw Maj 16, 2013 23:04

Cegriiz, zaktualizowane w 1. poście :kwiatek:

Z mojego arkusza wynika, że jeśli wyślę ulotki wszystkim, którzy się zgłosili to "pęknie" ostatnie pudełko (ostatni tysiąc sztuk) :jupi:

AngelsDream - Czw Maj 16, 2013 23:49

Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu mapy lecznic, do których trafiła ulotka.

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14598

Wątek dotyczący mapy. ^

Kami - Pią Maj 17, 2013 12:31

Wiem, że późno o tym pomyślałam :oops: , ale mogłabym jeszcze zawieźć do mojej rodzinnej miejscowości - Szczecinka. Tam jest tylko jedna sensowna lecznica, zdarzyło mi się być w Wigilię, jedna z wetek przyjmuje gryzonie i pojęcie o szczurach miała.

Kami, Szczecinek, Centrum Weterynaryjne MAX-WET [m], ul. Pilska 11

Pyl - Pią Maj 17, 2013 13:15

Kami, wszystko się da. A nie znajdziesz jeszcze jakiejś lecznicy? 25 ulotek kiepsko się wysyła :P
I dawaj adres pocztowy na PW.

pszczoła - Pią Maj 17, 2013 14:50

Nam też został jeden plakat, w jednej z lecznic nie mieli gdzie powiesić. Mogę dać go Kami :P
Pyl - Pią Maj 17, 2013 14:55

pszczółka, tak, Kami już mówiła, że weźmie od Ciebie :) Łatwiej będzie mi wysłać same ulotki (plakaty się gną, ulotki mogę zapakować w małą kopertę).
Ogoniasta - Nie Maj 19, 2013 00:15

Póki co udało nam się załatwić dwie główne lecznice ;)

Dr n. wet Tomasz Piasecki "ZWIERZYNIEC"
ul. Głogowska 2-4
Wrocław




Nie bardzo jest tam gdzie położyć ulotki :roll: więc wymyśliłyśmy coś takiego. Będziemy systematycznie uzupełniać. Mamy nadzieję, że w nowej lecznicy będzie więcej miejsca na takie rzeczy :mrgreen: sporą część zostawiamy właśnie z taką nadzieją :)

lek wet Dorota Strugała "FIZJO-WET"
ul. Borowska 256
Wrocław




Ulotki rozłożone w poczekalni + dałyśmy pani dr żeby dokładała ;)

Mniejsze lecznice "załatwimy" w najbliższych dniach i zdamy relację :)

Pyl - Nie Maj 19, 2013 00:30

Ogoniasta, dzięki :kwiatek:
katkanna - Nie Maj 19, 2013 17:32

Hej, jeśli jeszcze jakieś zostały, to mogę zanieść do Sfory w Łodzi, ul. Stefana 3b (to lecznica mała, na stałe są 3 lekarki plus czasem stażystki). Widzę, że nie ma na liście. Ew mogę przejąć od kogoś w Łodzi, jeśli zostały nierozwiezione.

Myślałam jeszcze o lecznicy Panda na ul. Piotrkowskiej, ale jest głównie psio-kocia.

Pyl - Nie Maj 19, 2013 19:24

katkanna, psio-kcie też są dobre, bo tam często trafiają ludzie co nie wiedzą gdzie leczyć ogony - a to właśnie jest "target" naszej ulotki. Tyle, że tam nie warto zostawiać dużo.
Mogę Ci wysłać materiały do obu lecznic. Wyślij mi swój adres na PW.

/Edit
Pandę majlena już obsługuje. Znajdziesz jakąś inną? Trudno się wysyła materiały na jedną lecznicę, bo jest mało i się wyginają.

katkanna - Nie Maj 19, 2013 21:40

Hmmm, zasadniczo chodzę tylko do tych dwóch (albo do AS-a), ale mogę poszukać jakiejś mniejszej w okolicy, np. tu:

Lecznica dla zwierząt DOG
Łódź - Bałuty
Łagiewnicka 97

To zaraz obok mojego domu, więc jeśli tylko wezmą, to mogę podrzucić.

Pyl - Nie Maj 19, 2013 21:48

katkanna, super, to wysyłam na dwie lecznice.
cornflakegirl - Pon Maj 20, 2013 08:36

Pyl, mam jedną lecznicę w Dywitach k. Olsztyna, sensowna, no i całkiem popularna. Prócz tego mogę dostarczyć do schroniska w Olsztynie często pytają tam także o gryzonie. Tylko czy schroniska też obejmujecie? :)
Nietoperrr... - Pon Maj 20, 2013 12:16

Ulotki i plakaty doszły,bardzo dziękuję!Jak mi tylko córa przestanie wyglądać jak dalmatyńczyk (ospa :P ),to ruszymy na podbój Oleśnicy :wink:
Pyl - Pon Maj 20, 2013 12:42

cornflakegirl, a jaki jest rozmiar tej lecznicy? Możesz od razu podać jej nazwę i adres?
Schroniska też mogą być, co prawda jakoś nie spotkałam się z dużą aktywnością poszukiwaczy szczurów u nas w schroniskach, ale z drugiej strony jest to punkt, gdzie przychodzą osoby zainteresowane losem zwierząt, więc warto. Z tym, że chyba potraktujemy je jako małe (25 ulotek)? Podeślij namiary i na schronisko, a na PW swój adres.

Nietoperrr..., OK, to daj znać jak już dotrzecie do lecznic. I pozdrów dalmatyńczyka ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group