To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Oli - Pon Mar 12, 2012 00:33

Sayu, masz na myśli te ciapate niestandardowe husky?
polonistka - Pon Mar 12, 2012 07:36

Pyl, a skoro one są w miseczkach, to znaczy, że do zjedzenia, tak?
:serducho:

fraisee - Pon Mar 12, 2012 12:22

cudowne nieregularne husky :serducho:
mogę mogę mogę? <3

Sayu - Pon Mar 12, 2012 12:35

Oli, yup. Są dwa czarnuszki co mają na filmiku po ciapce na oczku :C
natkapatka - Pon Mar 12, 2012 12:59

Jakie fajne miseczki :wink:
Chciałoby się powiedzieć poproszę jednego na wynos :)
No i socjalizacja najwyższych lotów.

Oli - Pon Mar 12, 2012 13:56

Sayu, jeden to samiec, a drugi to zarezerwowana już samiczka ;)
Sayu - Pon Mar 12, 2012 14:24

Off-Topic:
*no to sie dziecina wku.....a -.-*

taivas - Pon Mar 12, 2012 14:45

Ojej, jak bym chciała tego łaciatka... Może mi się trafi...? :) Zobaczymy. :)
Pyl - Pon Mar 12, 2012 14:54

Niedobrzy ci duzi, wszyscy marzą tylko o takich łaciatych, zaraz się o nie pobiją :( A ja jestem Zwykłym Haszczakiem - ani łatek na oku, ani uszek dumbo, nawet największym spaślakiem nie jestem :( Nikt mnie nie zechce?
Dajcie mi szansę, będę Was kochał z całych sił, najmocniej jak potrafię. Obiecuję!

taivas - Pon Mar 12, 2012 15:12

Echh, te maluchy to potrafią zagadac... :) Wszystko jedno, jaki mi się trafi - tez będę kochac. :D :serducho:
natkapatka - Pon Mar 12, 2012 15:31

taivas, no własnie będziesz kochać i tyle :) Swoją drogą fajny ten czarny niemniej agusie są śliczniusie :serducho:
Pyl - Pon Mar 12, 2012 16:05

Sayu napisał/a:
A czy drugi czarnuszek z ciapka na oku nie może być dziewuszką?
Sayu, sorki, nie zrozumiałam, że miałaś na myśli Zośkę (ona dla mnie jest "ciapkata", ale faktycznie na oku też ma plamkę) - jakoś dla mnie "ogon z ciapką na oku" to był tylko Pirat - może dla tego, że sama do niego wzdychałam. A Zośka zarezerwowana :(

polonistka, są już schrupane :slinisie:

fraisee napisał/a:
mogę mogę mogę? <3
A co możesz? Kochać zawsze :)

natkapatka napisał/a:
Chciałoby się powiedzieć poproszę jednego na wynos :)
Jeszcze się uda, ale spiesz się, Martini działa cuda ;) I nie używaj trybu przypuszczającego, trzeba być przekonanym do swoich potrzeb :P

No i jeszcze jedno info - założyłam wczoraj Wuszce "kartę weterynaryjną" (to taki Pylkowy standard) i przy okazji zaczęłam dociekać kiedy to Wuszka się urodziła. No i jak by nie liczyć to wychodzi, że ma obecnie 4 miesiące, a nie 3-3,5. Zaktualizowałam pierwszy post.

Sayu - Pon Mar 12, 2012 17:02

A że się tak spytam - kiedy rezerwacja była robiona? :s bo zaczyna mnie to irytować troszku że zaklepywać sobie mozna, a i tak sie dostanie losowego ;x
fraisee - Pon Mar 12, 2012 17:16

Sayu Nikt sobie niczego nie zaklepuje. Cierpliwość to pierwszy stopień do zyskania najpiękniejszego ogonka, chociaż dla mnie to one wszystkie coś przecudowne. Dziewczyny szukają maluchom najlepszych domów. Na dobrą sprawę mogłyby pozbyć się ich jak najszybciej i oddać byle komu ale wsadzają w 'wychowanie' mnóstwo serca i w tym przypadku pieniędzy, więc uszanuj to. :|
Sayu - Pon Mar 12, 2012 17:25

fraisee, a chamstwo i niesprawiedliwość to pierwszy gwóźdź do trumny (jak to u nas mawiają :P , jako dygresja raczej, a nie wymierzone w kogoś zdanie by obrazić) W tej chwili po Twojej wypowiedzi odniosłam takie wrażenie, ... jakbym była kimś gorszym, by dać temu haszczakowatemu ciapkowi domek, to dzielenie na lepszych i gorszych tak jakby ... szczerze tak troszkę się poczułam - że ktoś sobie wcześniej ode mnie wybierze jego zdaniem najpiękniejszego i najładniejszego, a mi się dostaną najgorsze ochłapy, bo czekałam ładnie w kolejce :x oczywiście nie traktuje zwierząt jak rzeczy, bo w tej chwili mam 6 ogonków u siebie na pokładzie i gotowa jestem dać większej ilości domek jeszcze, ale srsly - poczułam się troszkę urażona ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group