To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot A Rotta Taivas

AngelsDream - Czw Cze 27, 2013 16:13

Vaco, nie wydaje mi się, żebyś o swoje szczury źle dbała, podane przez Ciebie wagi ponad półrocznych chłopców są całkiem w normie, a może nawet i wysokie. Zależy od sylwetek.
Vaco - Czw Cze 27, 2013 19:26

AngelsDream, może po prostu miał być taki drobniutki?
Dostałam tabletkę, to nic na "B" tylko Dehinel Plus

Cytat:
1 tabletka zawiera:
febantel 150 mg
pyrantelu embonian 144 mg
prazikwantel 50 mg

LaLuna - Sob Lip 13, 2013 14:45

Informuję, że mimo zapisu w umowie adopcyjnej nie podejmę się badania histopatologicznego u Arii.

Adziulka jest na to za słaba. Ciągłe leczenia jej osłabienia wywołanego pasożytami wiązały się z wielokrotnymi injekcjami, zastrzykami. Adzia jest cała pokłuta, ciężko znaleźć miejsce na kolejne wbicie się. Przyjmuje stale antybiotyk który hamuje rozwój wszelkich zmian. Ma coś z uchem, badanie przesiewowe nic nie wykazało. Prawdopodobnie pasożyt uszkodził w znacznym stopniu układ nerwowy. Przy niemal agonalnym osłabieniu o krwiaki nie ciężko poza tym patrząc na guz na pakiecie mlekowym mogę przypuszczać, że coś podobnego dzieje się w główce.

W stanie w jakim jest Adzia - nie będę narażać jej na bezsensowne cierpienie związane z biopsją, gdy niemożliwa jest operacja.

Vaco - Nie Paź 27, 2013 20:01

Asesor dzisiaj odszedł, właśnie go znalazłam ;(
Kochanie, miałeś świętować 2 urodzinki z Portkiem. Ty się na jego bawiłeś, a jego nie chciałeś zaprosić...?

unicorn - Nie Paź 27, 2013 20:07

Vaco, trzymaj się :(
limomanka - Pon Paź 28, 2013 08:07

Vaco, bardzo mi przykro... Tak wcześnie... :glaszcze:
nezu - Pon Paź 28, 2013 11:38

Boże, co się stało... :(
Vaco, strasznie współczuję.... :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group