To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "E" Rat's Troop

Azi - Wto Lis 21, 2006 21:40

może to już taki początkowy instynkt macierzyński? ;) Nie zabieraj jej bo jeszcze tfu, tfu, tfu, stłumisz w zarodku ;)
sachma - Wto Lis 21, 2006 21:44

Jak jej zostawie to jajko to mi sie zatruje i nie bedzie miala czym sie opiekowac :?
Dory - Czw Lis 23, 2006 14:06

Przejdzie jej :wink:

Brzusio :serducho: :zakochany:

sachma - Czw Lis 23, 2006 21:06

jutro beda foty.. dzis nie mam serca ja bardziej meczyc... biedactwo dzis sie nanosila papieru... sprzatalam jej klatke i musialam gniazdo zepsuc, ale za to dalam jej dwa razy wiecej mieciutkiego papieru niz wczesniej :) chyba byla zadowolona :)

[ Dodano: Sob Lis 25, 2006 20:42 ]
Obiecane foty :) przepraszam ze tak pozno... ale mnie zameczaja kolokwiami teraz... i nie mam czasu robic fot... wole pomiziac moje baby niz im foty robic :P

Eli na poczatku nie wiedziala o co chodzi.... ....ale po chwili juz zaczela pozowac... ...troche za szybko zmieniala pozycje i wyszlo zamazane... .. jej spojzenie mnie powalilo... ...jak na ciezarna wyszla calkiem... ponetnie... ;)
a tu juz brzuszek.... i boczki....

AngelsDream - Sob Lis 25, 2006 20:51

Brzusio :zakochany: :)
sachma - Sob Lis 25, 2006 23:31

poniewaz Elaine uparla sie zeby robic gniazdo na najwyzszej polce (nie zlicze ile razy jej je niszczylam a caly material zostawialam na dole) postanowilam z nia sie nie klocic i zabezpieczyc polke... coby mlode przez przypadek nie spadly...
http://i54.photobucket.co...cz/klatka-1.jpg
http://i54.photobucket.co...espieczenie.jpg

wierze ze przez prety nie przeleca... :?

AngelsDream - Sob Lis 25, 2006 23:33

Ja też.
wanna - Nie Lis 26, 2006 01:24

a ja się dziwiłam czemu na SHSR tak cicho się zrobiło... a rozmowa tu się przeniosła :)
jestem :shock: że mamuśka jest taka wielka :D

sachma - Nie Lis 26, 2006 01:44

El juz dzis nie trzyma moczu... usunelam polki, bo jednak boje sie ze cos sie zlego stanie.. no i Nezu mnie nastraszyla :P
czyzby to juz dzis?... a moze dopiero wieczorem?.. a moze jutro? (poniedzialek)....

Pacyfka - Nie Lis 26, 2006 01:48

czyzby to juz ten czas sie zblizal ?? :D trzymamy mocno kciuki za mamusie i maluszki :D
marhef - Nie Lis 26, 2006 01:54

To już czas? Tak szybko?
To ja trzymam kciuki :D

Katie - Nie Lis 26, 2006 10:14

Ale ten czas szybko leci :shock:
W życiu bym się nie spodziewała, że to już!

Dołączam się do trzymania kciuków :D

AngelsDream - Nie Lis 26, 2006 10:22

Już? Nie wierzę...
Azi - Nie Lis 26, 2006 10:30

Trzymam kciuki :D wszystko na pewno pójdzie dobrze
sachma - Nie Lis 26, 2006 11:53

termin ma na poniedzialek... w nocy spokojnie... janie pospalam, ale ona pospala troche :) wczoraj mnie przerazily te skorcze... ale juz dobrze... ogladalam brzuchol.. jeszcze nie czuje kluch, choc nie jest to juztaki wodnisty balon... czekamy...

jestem padnieta... pol nocy nie przespalam.. a jak zasnelam o 3 to i tak sie budzilam i nasluchiwalam czy wszystko jest ok...

jest ma byc rowne 21dni to powinna urodzic w poniedzialek po poludniu ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group