To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot W of Anahata

Nakasha - Sob Lis 13, 2010 02:23

Aktualna lista:

Samiczki:

Anna G. - 2
Katarzyna B. - 3
greenfreak - 1

Samce:


Kornelia A. - 2
Szczurmen - 2 (rezerwowo)


Więc jak widać jest puściutko. :( Zastanawiam się nad zmianą samca na rexa....

Rissa - Sob Lis 13, 2010 21:01

Nakasha napisał/a:
Zastanawiam się nad zmianą samca na rexa....

Nie, proszę, nie psujcie tego miotu :(
Poczekaj jeszcze na chętnych przynajmniej do końca roku... Być może jeszcze ja zarezerwuję samca.

greenfreak - Sob Lis 13, 2010 21:39

Nakasha, jeżeli miot się kiedykolwiek odbędzie w tym kształcie, to i ja bym wciąż była chętna na dziewczynkę ;) Po tatuśku szczególnie.
Nakasha - Wto Lis 16, 2010 02:15

Nie mogę za długo czekać, bo dla panny leci czas. ;)

Mamy trochę zmian na liście. Sądzę, że tak czy siak zdecyduję się na miot, ponieważ zależy mi na tej linii burm - krycie byłoby już niedługo. Spodziewany termin porodu byłby w połowie grudnia, małe byłyby do odebrania pod koniec stycznia 2011.

greenfreak, dopisać Cię na listę, czy tylko się zachwycasz miotem na odległość? :P

Rissa, sądzę, że mogłabym Ci przetrzymać samczyka do lutego. ;) Gdybyś się zdecydowała.

greenfreak - Wto Lis 16, 2010 16:00

Nakasha, wpisuj mnie na samiczkę, najchętniej "po tatusiu", ale żadną nie wzgardzę. CV poślę Ci wieczorem ;)
Rissa - Wto Lis 16, 2010 16:12

Najgorzej, że nie mam pewności, czy w ogóle będę w lutym. Moi rodzice niedawno wysłali podanie o urlop i nie ma odpowiedzi.
Jeśli jednak wszystko dobrze się ułoży, byłoby mi to bardzo na rękę :) Poza tym byłoby to dopiero w drugiej połowie lutego. Chciałabym go mieć u siebie najlepiej w ostatnim dniu wyjazdu, bo do Polski nie biorę ciurów, także maluch byłby przez parę godzin sam w transporterze, najlepiej właśnie tylko tyle czasu, ile byłoby to konieczne, czyli w czasie podróży.

Nakasha - Czw Lis 18, 2010 22:28

Znowu zmiany na liście. Jedni rezygnują, inni się zapisują, ech. ;)

Aktualna lista:

Samiczki:

ja - 1
Katarzyna B. - 3/2
greenfreak - 1
asica26 - 2

Samce:


zywym_trudniej (?)
Kornelia A. - 2
pszczółka - 2
Szczurmen - 2 (rezerwowo)

greenfreak - Czw Lis 18, 2010 23:01

W sumie jeśli wszyscy wytrwają odtąd, to na przeciętny miot chętni już są ;)
Nakasha - Pon Lis 22, 2010 18:47

W tym tygodniu przyjeżdża Axaramek :DD
pszczoła - Pią Lis 26, 2010 01:05

ale cudowne szczurki będą po takich rodzicach :) od jakiegoś czasu już planujemy z moim chłopakiem kupno dwóch samczyków, a russian blue są moim marzeniem :)
tylko szkoda, że trzeba na nie tyle czekać :(
wstępnie chciałabym zarezerwować 2 samczyki, ale porozmawiam jeszcze o tym z moim chłopakiem i wtedy wyślemy oficjalnie CV i rezerwację :)
mam nadzieję, że jak najszybciej dojdzie do krycia, bo nie mogę się już doczekać !

Anonymous - Pią Lis 26, 2010 09:57

Nakasha napisał/a:
W tym tygodniu przyjeżdża Axaramek :DD
szepnę mu dziś dobre słowo odbierająć X-Winga. :D
Nakasha - Pią Lis 26, 2010 21:26

Axaramik już u mnie jest :serducho: i będziemy zaczynać krycie. :)
Nakasha - Pią Lis 26, 2010 22:39

Pavati się nie patyczkuje - jest rujka i jest krycie :D


susurrement - Sob Lis 27, 2010 00:09

a co ma się dziewczyna krępować skoro przystojnego faceta dostała :P
:kciuki:

Nakasha - Sob Lis 27, 2010 00:19

Nawet bardzo przystojnego. Ma tak mięciutkie, jedwabiste futro bez śladu łupieżu czy tłuszczu, że gdyby nie krył, to bym go dzisiaj cały wieczór głaskała. :serducho: Takie samce mnie nie uczulają i mogę je miętolić :P

W ogóle Axaramek jest w świetnym stanie i cieszę się, że znalazłam dla niego drugą samiczkę. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group