To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot V Emerald Moon - zmiana samca!

maria89 - Nie Kwi 11, 2010 12:49

Sorry :wink: Fakt, poczekam bez ciśnienia B)
L. - Nie Kwi 11, 2010 22:44

Dopiero wróciłyśmy z wystawy więc na dniach będę nadrabiać wszelkie sprawy e-mailowe.
A Sayuri za jakiś czas pojedzie na krycie :) muszę ustalić łikend, tak aby i ja i Marta miała czas.

Poza tym Sayuri bardzo ładnie rośnie :wink: w chwili obecnej waży 318 g.

Leksana - Wto Kwi 13, 2010 09:46

... ja nadal zklinam przyszłą mmusie o najpiekniejsze blue na swiecie :* :kciuki:
baradwys - Wto Kwi 13, 2010 09:49

Leksana, a jakie blue Kubuś chce?
Martuha - Śro Kwi 14, 2010 12:55

dumbo siames seal point :kciuki:
mrófka - Śro Kwi 14, 2010 19:30

Leksana, popieram :mrgreen:

ja zaklinam o russian'ke dla mrófkowego :kciuki: :P

maria89 - Sob Kwi 17, 2010 07:46

L. napisał/a:

A Sayuri za jakiś czas pojedzie na krycie :) muszę ustalić łikend, tak aby i ja i Marta miała czas.

Poza tym Sayuri bardzo ładnie rośnie :wink: w chwili obecnej waży 318 g.


Czy ten weekend to TEN weekend? :wink:

Martuha - Sob Kwi 17, 2010 11:43

maria89, myślę,że dowiemy się,jeśli to nastąpi ;) Pewnie jak będzie już coś wiadomo dziewczyny nas od razu powiadomią,trochę cierpliwości :P
sandra280586 - Nie Kwi 18, 2010 20:53

maria89 ja Cię rozumiem :)
L. - Nie Kwi 18, 2010 22:09

Sayuri już pojechała ze mną wczoraj do Torunia. Kilka godzin po przyjeździe od razu dostała rujki odfruwajki. Para kryła się kilka godzin i dopiero we wczesnych godzinach porannych kochankowie zaczęli się kłócić i zostali rozdzieleni :wink:
Dodam jeszcze, że Sayuri z Blue bardzo do siebie pasują :) wyglądają wręcz jak stworzeni dla siebie.
Czyli krycie nastąpiło w nocy z 17/18 kwietnia br.

Jak widać po w/w zdaniach nastąpiła zmiana samca z Banga na Blue. Zmiana była spowodowana tym, że po dłuższych przemyśleniach i kilku dniach wiszenia z Martą na telefonie doszłyśmy do wniosku, że po linii z której pochodzi Bang już było za dużo miotów. Linia Sayuri jest dla nas tym bardziej ważna, że po Siergieju wprowadza wartościową świeżą krew do polskich linii szczurów. A z linii Banga były już rozmnożone 3 szczury z czego po nich urodziło już się 5 miotów. Krycie Blue Birdem pozwala na kontynuacje świeżej krwi w tej linii i zminimalizowanie pokrewieństwa z innymi miotami urodzonymi w Polsce.

Jeśli chodzi o odmiany, które urodzą się w miocie zaszły pewne zmiany tzn. na pewno nie urodzą się siamese czy himalayan. Pewne natomiast są russian blue i russian dove, a także zwiększa się szansa na rozjaśnienia po nich. W miocie istnieje także prawdopodobieństwo pojawienia szczurów ze znaczenie downunder. Wszystko zależy od tego czy Blue jest ukrytym DU czy nie. Jednak nie przyjmujemy zapisów na szczury z tym znaczeniem.

Szczegóły na 1 stronie tematu.

Nadal przyjmujemy rezerwacje na samce!

baradwys - Pon Kwi 19, 2010 10:04

Off-Topic:
jak ja się teraz cieszę że mam tak dużo szczurów ^^

sandra280586 - Pon Kwi 19, 2010 10:31

no to ja mam teraz taki nietypowy problem dlatego chciałam zapytać, czy jeżeli ja w CV zdecydowałam się na dwa maluszki w tym jeden siamese, to mam teraz zrezygnować z jednego, wysłać nowe CV, czy poprostu czekać do narodzin i wtedy wybrać dwa?
maria89 - Pon Kwi 19, 2010 11:02

Podpinam się pod pytanie ;)
mrófka - Pon Kwi 19, 2010 13:40

L., jak się cieszę na tą zmianę i większą możliwość rusków :nuci:

Za ciążę Sayuri :kciuki:

L. - Pon Kwi 19, 2010 18:04

sandra280586, maria89, jeśli mimo zmiany samca jesteście nadal chętne na maluszki z tego miotu to nie musiscie nic dosyłać zy wysłać ponownie :)
po prostu wybierzecie takiego malca jaki zapuka do waszego serca :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group