To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot E SunRat's

Oli - Śro Mar 17, 2010 21:00

uprzedzał, tylko tak między wierszami ;)
babyduck - Śro Mar 17, 2010 21:03

to mnie musiało nie być na tej mafii :]
magnes - Śro Mar 17, 2010 21:12

babyduck, byłaś tylko trochę później, ja tam wiedziałam, że prawdopodobnie będzie taki miot :P
Dobrze, że nie mam GMR, a raczej nie mam prawa mieć :roll:

Oli - Śro Mar 17, 2010 21:19

Magnes napisał/a:
byłaś tylko trochę później
no ja byłam jeszcze później i też wiem :P :lol:
Szczurek03 - Śro Mar 17, 2010 21:21

Śliczne ^ ^ ; ) Ta sierść Topaz ^ ^ mm :mrgreen: Będą piękne maluchy :)
madzial13 - Czw Mar 18, 2010 09:13

Ja chciałam złożyć stanowczy protest. Nie można było tak pod koniec roku bardziej? Pali się czy co? A tak miot w wakacje, no po prostu super. I wakacje zrujnowane przez kłótnie z mężem w temacie "to ile Ty jeszcze będziesz mieć tych szczurów????!!!!"
:>

mrófka - Czw Mar 18, 2010 09:31

o mamo to już :> hm jeśli o uprzedzanie chodzi to, jeśli to jest to o czym mówiła emileczka to faktycznie było :mrgreen:

... ale mi się koparka zaciesza :DD

emileczka - Czw Mar 18, 2010 09:52

madzial13, pewnie chcesz łyse :lol: :P
Devona - Czw Mar 18, 2010 10:04

believe_86 napisał/a:
swoją drogą cały czas nie rozumiem jak na łysej parówce znaleźć tę topazową sierść :DD
Kolor sierści widać w trakcie ofutrzania malców, poza tym okresowo na fuzzikach jest raz więcej, raz mniej sierści.
quagmire napisał/a:
Dumbo są brzydkie, topazy są brzydkie i mają brzydkie oczy dark ruby, bosz, jak ja nie lubię oczu dark ruby.
;( ja wcale nie chcę
Po prostu padłam :hahaha: .

Heniok, emileczka, i co zrobiliście najlepszego ;) ? Teraz cała Polska płacze :lol: .

Oli - Czw Mar 18, 2010 10:06

cała Polska płacze heniokom :DD
Nakasha - Czw Mar 18, 2010 10:09

A ja szczerze nie lubię rudych i nic mnie nie kusi. 8) 8)

Ale pokciukam za udane krycie i poród. :D :kciuki: :kciuki:

Off-Topic:

Fuzzy gdy są małe mają normalny, gęsty meszek i wtedy doskonale widać kolor. :) Dopiero jak mają 5 - 6 tygodni meszek im znika, a i tak zazwyczaj jeszcze jakiś czas zostaje na główce. :) Niektóre fuzzy mają meszek całe życie, może im też okresowo znikać i pojawiać się.

heniok - Czw Mar 18, 2010 13:01

Proszę o nie zasypywanie mnie pytaniami która bym była na liście :evil: , jak otrzymamy odpowiednią ilość CV to przestaniemy przyjmować rezerwacje, proszę pamiętać że zawsze wybieramy dla maluchów najlepsze naszym zdaniem domki, a po za kolejnością wybierają hodowcy
Martuha - Czw Mar 18, 2010 20:08

O nie dumbo topaz o nie ja się nie zgadzam,jeszcze nie odebrałam od Was jednego maluszka,a już mam chęć na drugiego :mrgreen:
Bel - Czw Mar 18, 2010 20:15

heniok, spokojnie spokojnie oddychaj nie unoś się tak tylko zapytałam :D <przeprasza_z_kwiatkiem_w_ręku> :DD
zuuzuushii - Pią Mar 19, 2010 14:04

Martuha napisał/a:
O nie dumbo topaz o nie ja się nie zgadzam,jeszcze nie odebrałam od Was jednego maluszka,a już mam chęć na drugiego :mrgreen:

prawda? :mrgreen: doskonale Cię rozumiem :mrgreen:

całe szczęście termin mi nie będzie pasował, uff'



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group