To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "Z" SunRat's Luśka EM & Elmo EM

wuwuna - Czw Sty 14, 2010 20:36

niegrzeczny chłopiec, niegrzeczny. Elmo dawaj, no dawaj chłopie.
EpKee - Czw Sty 14, 2010 21:09

Chłopie, ja wiem, ze taka, a nie inna pogoda, ze się spać chce, ale masz takiego szczurzego MILFa do swojej dyspozycji i spisz ?? Jazda, zabieraj się do roboty !
sachma - Czw Sty 14, 2010 23:28

quagmire napisał/a:
Obudź go :evil:


to samo heniokowi przez tel powiedziałam :D :D

i jak teraz sytuacja? spróbowaliście fortelu z zamianą klatek?

Anonymous - Pią Sty 15, 2010 09:37

heniok, pokaż mu na zdjęciach o co w tym chodzi.. :D
Kciukam za ciapciaka :kciuki: :kciuki: :kciuki:

wuwuna - Pią Sty 15, 2010 10:38

Heniok powiedz mu, że jak będzie się ociągał to nie pojedzie do domu. :twisted:

Niech bierze przykład z Xibbuli pół tygodnia i po bólu. :P

susurrement - Pią Sty 15, 2010 14:13

Elmo, taka laska a Ty co? spać Ci się zachciało?! wstyd.

kciukam :kciuki:

Nakasha - Pią Sty 15, 2010 18:47

Ooo rany! Elmo, dawaj, chłopie! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Bulletproof - Pią Sty 15, 2010 19:05

Znowu fajny miot no i pewnie do tego wielgachne kulki będą - echh :( .

Pokciukam za krycie - będzie chociaż co pooglądać za jakiś czas :kciuki: :kciuki:

emileczka - Pon Sty 18, 2010 16:05

Dziś przyszła mamusia kończy roczek
Oto kilka zdjęć:




I brzucho, przytyła już 28g

Nakasha - Pon Sty 18, 2010 16:24

Jaki tłuścioch :lol: :lol: :lol: Genialnie wygląda :DD
quagmire - Pon Sty 18, 2010 16:33

Kawał babuchy z Luśki - jest piękna :mrgreen: :serducho:
wuwuna - Pon Sty 18, 2010 18:18

quagmire napisał/a:
Kawał babuchy z Luśki - jest piękna
Bo to nie baba, a facet :p

Za ciąże i spokojny poród.
Ach już roczek, ale to zleciało.

klaraurs - Pon Sty 18, 2010 18:22

Cudowny grubasek! :serducho:
Jeszcze ze 3 latek :urodziny:
I pięknych zdrowych kluch!

vedzion - Pon Sty 18, 2010 21:02

Jestem taka dumna z mojego Elmika!!!! L., Ty z pewnością też. Nie bardzo zabierał się do roboty, ale w końcu mam nadzieję, że wszystko się powiodło. Cały czas kciukam za zdrowie Luss i przyszłych dzieciątek. Mam nadzieję, że moje stadko się powiększy... :]

A jeśli chodzi o wyjazd Elmika do Luss na bzykanko, to szczerze mówiąc strasznie to przeżyłam. Elmo jest Alfą w moim stadku i bałam się, że utraci pozycję. Na początku, po jego wyjeździe, Dziabuś, Elfik i Kiwanio (tzn. ElDiablo, Elf i Else) byli strasznie smutni. Nie wiedzieli, co się stało, że "szef" się nie pokazuje. Tłumaczyłam, że pojechał z "ważną misją", ale Szczurki straciły calą energię. Po dwóch dniach nieco energii wróciło, ale nadal było dziwnie. Potem, drugi w hierarchii Dziabuś zaczął uzurpować sobie prawo do Elmowania i podgryzał braci. Ale nie zdążył przejąć władzy, bo Elmik wrócił.
Jechałam po Elmika z ogromną radością, bo nie tylko jego bracia umierali z tęsknoty... Cały czas o nim myślałam i wysyłałam pozytywne myśli, żeby szybko "się spisał". Elmik był tak zmęczony tym "spisywaniem się", że w drodze do domu usnął w samochodzie. Po powrocie, od razu zaniosłam go do braci. Obwąchali go, wylizali całego i przytulili. Potem wszyscy się najedli i przytuleni usnęli.Teraz znów jest sielanka, a Elmik wspomina Luss z łezką w oku. Chyba się chłopak zakochał. Elmik czeka już na synków, jego bracia na bratanków, a ja...
Trzymam kciuki i pozdrawiam,

P.S.
heniok, ja jestem VEDZION... a nie VENDZION :] :]

vedzion - Pon Sty 18, 2010 22:25

No, oczywiscie opisując przeżycia Szczurasków i swoje, zapomniałam o czymś bardzo, bardzo ważnym...

Po pierwsze, bardzo dziękuję Heniokowi i Emilii za opiekę nad Elmikiem. Opowiadał, że było mu u Was wspaniale, i że nigdy nie widział tyle wspaniałych Szczurzych piękności, co u Was. Jeszcze raz, dziękuję. :serducho:
A po drugie, dziękuję L. za wspaniałych Szczurasków, których kocham najbardziej na świecie. To takie fantastyczne miziaki przytulasy, że całymi dniami siedzą mi na kolanach i są wypieszczone do granic możliwości. Uwielbiają się przytulać i są bardzo ze sobą zżyci. Dziękuję L., że mi zaufałaś i dałaś pod opiekę takie Cudeńka. Teraz Elmik będzie miał potomków. Z czego się bardzo cieszę. :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group