To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot "V" Emerald Moon

quagmire - Czw Sty 21, 2010 22:39

:serducho:
Cudowne Gunnarkowe - od soboty to on jest moim ulubieńcem z paczki Gunnar - Charlie. Na żywo można dla niego po prostu umrzeć :wink:

L. - Śro Lut 03, 2010 15:29

Zdjęcia Sayurci z dzisiaj rana ;]
Ona jest do nie okiełznania, to jeszcze dziecko pełną parą.
Zaczepia, biega po człowieku, wchodzi na głowę, przez rękaw próbuje wejść pod bluzkę i bawić się z nią i bawić i ganiać i bawić O_o wiecznie pełna energii.


Przypominam, że Sayuri zdobyła na swojej pierwszej wystawie (i pierwszej w tym roku ;] ) Best In Show Młodzieży Samic, dostała też nominacje do championa :D






z koleżanką Opą i ciocią Hanią :D

{ps. Hanka jest od niej 2 razy większa :P tylko usiadła na tyłku tak, że wydaje się być mała)

i stóoooojka!

olus0312 - Czw Lut 04, 2010 18:28

Urocza rozrabiara :serducho: Gunnarek też mnie zachwyca. A może tak przyspieszyć krycie :wink:
L. - Czw Lut 04, 2010 18:50

olus0312, jak wychowasz i wykarmisz dwa mioty na raz, to przyśpiesz krycie :]
ja mam taki tryb życia, że nie dam rady nawet jakbym chciała.

olus0312 - Czw Lut 04, 2010 18:59

L. ja poprostu nie mogę się doczekać. Zadaję sobie sprawę jak wielka odpowiedzialność spoczywa na Tobie. Tylko tak się rozmarzyłam ...
baradwys - Nie Lut 28, 2010 18:30

masz miejsca na chłopów w tym miocie?
L. - Nie Lut 28, 2010 22:21

Miot stoi pod znakiem zapytania, ponieważ zmarł Gunnar.
Związku z tym na dzień dzisiejszy nie znalazłam samca, który byłby odpowiedni dla Sayuri. Miałam dwóch kandydatów, ale zostali odrzuceni ze względu na gen manxa w 2 pokoleniu, a niestety istnieje ryzyko, że gdzieś daleko przodkowie Sayuri również ten gen ponieśli. Nie chce ryzykować pojawieniem się takiego malucha.

Związku z tym zawieszam przyjmowanie rezerwacji na miot V. A o przebiegu wydarzeń będę informować na bieżąco.

L. - Nie Mar 21, 2010 16:08

Proszę o zamknięcie tematu.

Zapraszam do nowego tematu miotu. Partnerem Sayuri zostanie Bang a Boomerang :wink:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7242



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group