To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Anonymous - Sob Sty 13, 2007 21:26

Gato, co do strony... Można na stronie dać linki do artykułów. I wtedy jak ktoś wejdzie przeczytać jeden artykuł to możliwe, że zostanie na forum ;)
Gato - Sob Sty 13, 2007 21:26

hm - powiem tak. zamieszczanie i "wydanie" na strone to najmniejszy problem. najgorsza sprawa - sensowne sklejenie.

AngelsDream napisał/a:
Albo np. przy wsparciu nezu, sachmy i innych hodowczyń napisać porządny przewodnik po barwach.

pomysl dobry, jestem bardzo za, nie wiem tylko jak reszta ;) .

Anonymous - Sob Sty 13, 2007 21:28

Ja też jak najbardziej za ;)
AngelsDream - Sob Sty 13, 2007 21:44

W artykulach mozna umiescic odnosniki do forum zawsze :d

[ Dodano: Nie Sty 14, 2007 15:39 ]
Swoją drogą stronie przydałoby się kilka poprawek - tu i tam linki uzywające starej domeny, częśc bannerów nieaktualna. Mozna by poszukac nowych źródeł reklamy... Co wy na to? [Pytam, bo spokojnie moge się tego podjąć].

Nisia - Pon Sty 15, 2007 16:42

Gato napisał/a:
dodac zawsze mozna, o ile Nisia nie ma nic przeciwko - tylko kwestia co i jak mialoby to wygladac?

Ja tam nic nie mam. Tylko właśnie - co?
(Chwilowo nie tłumaczę, bo nie mam czasu, ale się poprawię.... kiedyś).

Mam pytanie co do tej galerii. Czy można by gdzieś na stronie umieścić do niej linka? Albo w ogóle przenieść na serwer, gdzie jest alloszczur?

A co do kolorków.... hmmm... wiele jest rzeczy, które można by na stronie umieścić.

falka - Sob Sty 26, 2008 16:15

Przypominam, że oprócz forum mamy także stronę: szczury.biz ;)
Anonymous - Śro Paź 29, 2008 19:46

a więc tak. dlaczego na tej stronie nie trąbi się wszem i wobec, że szczury powinny być trzymane razem?
dopiero przy dziale łączenie, który jest gdzieś na końcu i nie każdy tam wchodzi?
nowa użytkowniczka postanowiła mieć jednego szczura opierając się właśnie o informacje z allo:

Salcicia napisał/a:
Razem czy osobno?
Jest to kolejna sprawa nurtująca początkujących. Szczury można trzymać zarówno razem jak i osobno. Wszystko zależy już tylko od hodowcy. Jeśli posiada on dużo wolnego czasu, który gotowy jest poświęcić na opiekę nad futrzakiem to może śmiało kupić jednego szczurka, a nie będzie on czuł się samotny czy zaniedbany. (chyba nie musze dodawać że czas dla szczura należy znaleźć codziennie)"http://www.alloszczur.olpw.com/glowna.php


a i jeszcze przy zakupie są podane koszty wszystkiego - szczur 8zł - jeżeli na stronie tak pisze, to normalne, że ludzie się zniechęcą jak usłyszą 50zł od hodowcy.

przy jedzeniu też można by poza "sucha karma" dopisać, że megan to kompost nie jedzenie i polecić jakieś konkretne.

tyle mi się rzuciło w oczy, nie mam czasu teraz wszystkiego analizować, ale na pierwszy rzut oka, na stronie jest dużo niedociągnięć! a są ludzie, którzy na fora nie wchodzą i swoją wiedzę czerpią właśnie ze stron.

Layla - Czw Paź 30, 2008 08:14

aga, dzięki za sygnał, przyznam, że się nie wczytywałam :oops:
Anonymous - Czw Paź 30, 2008 11:00

aga napisał/a:
dlaczego na tej stronie nie trąbi się wszem i wobec, że szczury powinny być trzymane razem?
ja tez o tym myślałam jakis czas temu. Owszem, jest ogłoszenie na pierwszej stronie, ale ja także uważam, że to powinno byc napisane gdzieś wołami, najlepiej w miejscach gdzie nowi bywaja najczęsciej. :)
aga napisał/a:

a i jeszcze przy zakupie są podane koszty wszystkiego - szczur 8zł
teraz szczur kosztuje ze dwa razy więcej, przynajmniej w warszawie. Tez warto by poprawić. Ponadto sklepowe dumbo, niebieskie czy fuzy kosztuja o wiele więcej, około 20-30 zł. Wtedy 50 zł z hodowli nie wygląda juz tak kosmicznie. ;)

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 11:30 ]
I jeszcze jedno. Ja bym zmieniła napis w ogłoszeniu z "bo razem jest nam lepiej" na cos w stylu "tylko razem jesteśmy w pełni sobą". ;)

Anouk - Pią Paź 31, 2008 20:55

Jeśli chodzi o ogłoszenie, napis mógłby być również taki: Szczur potrzebuje szczura, taka jest jego natura. Gdzieś to hasło kiedyś usłyszałam, nie pamiętam już gdzie. Ach tak, skleroza boli...
Anonymous - Wto Lis 25, 2008 12:55

dynialu dobra myśl, napisać to w sposób taki, żeby drugi szczur był niezbędnym minimum, a nie umileniem..

i co z tą stroną? ktoś zamierza zrobić z nią porządek?

Mangusta - Wto Lis 25, 2008 13:07

wiecie co? dajcie mi chwilę to narysuję coś co by może pomogło w ruszeniu sumienia osóbek które są za trzymaniem pojedynczo.... mam pewien pomysł

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 14:38 ]
tadaam! jak się podoba? tekst jest do zmiany, reszta... nie bałdzo ;)

Anouk - Wto Lis 25, 2008 14:49

Mazoku, super!! Taki smutny, przybijający. Powinien dać do myślenia tym, co jednego maja i nie chcą więcej..
Andzia - Wto Lis 25, 2008 14:57

Dla mnie rewelacja! Mazoku, swietna robota :*
babyduck - Wto Lis 25, 2008 15:10

Mazoku, genialne. Można wzmocnić to dając dziecku coś do przytulania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group