To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot K of Anahata - krycie 03.02.2010 :)

L. - Wto Lis 17, 2009 22:06

Off-Topic:
przepraszam bardzo, ale Orisia po prostu podtrzymuje rodzinną tradycje ;] strzelania min.
w jej karierze powinno również się znaleźć jakieś zdjęcie z językiem na wierzchu - ot taka domena tej linii :P
dlatego ja mam nadzieję, że Nakasha wie na co się porywa :mrgreen: płodząc następny miot :-P

Nakasha - Wto Gru 01, 2009 17:01

Orinoko ważyła dzisiaj 299 gramów. :)

Zdjęcia z 22 listopada:


Nakasha - Sob Gru 26, 2009 21:18

Fotki wypłoszka z dzisiaj :DD



Zbliża się już termin krycia. :)

quagmire - Nie Gru 27, 2009 01:50

:serducho: tofam Cię Orisiu :D

Absolutnie uwielbiam miot O EM - co już dziś pisałam :wink:

:kciuki: za udane krycie i maluszki :mrgreen:

Badoha - Nie Gru 27, 2009 08:50

Orinoko jest cudowna :serducho: Maluszki będą fantastyczne :mrgreen:
Bulletproof - Nie Gru 27, 2009 14:06

Boska jest :mrgreen: :serducho: Jak się zaokrągliła fajnie :) :serducho: Fajnie, że już niedługo krycie :)
L. - Nie Gru 27, 2009 14:19

ależ moja wnusia zrobiła się okrąglusia :mrgreen: czym ty ją faszerujesz Nakasha, co ? :-P
Nakasha - Nie Gru 27, 2009 14:41

Troszkę się zaokrągliła, ale ogólnie to po prostu się skompresowała w dziupli :lol:
quagmire - Nie Sty 03, 2010 22:34

Nakasha ;(
Czemu ja się dopiero teraz zorientowałam, że dark opal to russian blue agouti, no czemu?

Nakasha - Pon Sty 11, 2010 00:04

quagmire, :D zobaczymy ile się klusków urodzi, jakby było bardzo dużo samców, to będę o Tobie pamiętać. :P

Orisia:





Z przyczyn technicznych krycie odbędzie prawdopodobnie dopiero 23 - 24 stycznia, ale macie za to fotki na pocieszenie. :D

Badoha - Pon Sty 11, 2010 08:23

http://s993.photobucket.c...nt=DSC_7917.jpg :falover:
quagmire - Pon Sty 11, 2010 15:17

Nakasha napisał/a:
quagmire, zobaczymy ile się klusków urodzi, jakby było bardzo dużo samców, to będę o Tobie pamiętać.

Jak będzie bardzo dużo samców, to pamietaj proszę :mrgreen:
Chociaż, znając życie, akurat będzie bardzo dużo samiczek :P

A Orisia jest piękna :serducho:

Bulletproof - Pon Sty 11, 2010 16:41

A tu znowu się przesunęło do tyłu, a myślałam że na odwrót bedzie :lol1: :wink:

A Orisia cudna jak zawsze :serducho:

Nakasha - Pon Sty 25, 2010 19:18

Z przyczyn, które opiszę poniżej, następuje zmiana partnera dla Orinoko. Ojcem miotu zostanie Hades von Percy.

Został zedytowany pierwszy post, więc zapraszam do ponownego przeczytania. Przepraszam chętnych za tą zmianę... w miocie wystąpi inbred na poziomie 1.56%, więc nie ma się czym martwić. ;)


Jak większość z Was wie, Hades i Haddoru są na współwłasność i mieszkali u współwłaścicielki, ale ze względu na jej sytuację osobistą wrócili do mnie. ;) Jestem uczulona na samce, więc nie mogę mieć u siebie niekastrowanych samców. W związku z tym wynikła potrzeba, aby któryś z braci jak najszybciej pokrył samicę i abym mogła ich wykastrować. ;)

Początkowo planowałam, aby Hades został partnerem Juuko - sądziłam, że wytrzymam z nimi te 5 miesięcy. Niestety nie będzie to możliwe, mimo leków moja alergia nasila się i nie mogę czekać aż tak długo. ;)

W związku z tym postanowiłam, że Hades będzie partnerem dla Orinoko, krycie zacznie się od jutra.

Blue Bird za to będzie kryć ich córkę. ;)

Serdecznie dziękuję zywym_trudniej z hodowli Emerald Moon za zrozumienie i zgodę na późniejsze krycie. :)

quagmire - Pon Sty 25, 2010 23:22

Uff, tylko szanse na russian blue aguty, tylko ciekawe jak duże :P
A Hades jest nie tylko śliczny, ale też bardzo śmiały i odważny :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group