To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

sachma - Nie Cze 21, 2009 20:16

madzial13, i tak po kolei będziecie wybierać :P ale zakładając że burmese jest bardziej "rozchwytywany" a na chłopców mam dwie osoby to zakładam że wezmą te bardziej rozchwytywane :P
KaTasia - Nie Cze 21, 2009 20:18

sachma napisał/a:
Lista na miot E na dziewczynki burmese ZAMKNIĘTA!


Sachma :evil: Nie dość, że miot pod koniec lutego (wtedy mam nadzieje będę mogła mieć ciurki), to jeszcze burmese dziewczynki wszystkie zaklepane.. Niee ja to mam szczęście, obudziłam się z ręką 'w nocniku'. ;(
Mam nadzieję, że planujesz jeszcze takie maluszki. :> :kciuki:

sachma - Nie Cze 21, 2009 20:22

Cytat:
Mam nadzieję, że planujesz jeszcze takie maluszki. :> :kciuki:


planuję ;) w kolejne wakacje ;) (czerwiec - lipiec 2010 :P ) ale zapisy koło marca 2010 ;)

KaTasia - Nie Cze 21, 2009 20:27

Suuper. ;)
sachma - Nie Cze 21, 2009 20:32

Viss napisał/a:
sachma napisał/a:
Na blacki lista pusta ;) a urodzi się ich w miocie połowa ;)
nienawidzę cie :evil:


nie moja wina że lubimy to samo :P ale spoko tu będą same standardy, dopiero w późniejszych miotach będą dumbo a jak bozia da to i same dumbo :P

KaTasia - Nie Cze 21, 2009 20:55

Moja mamcia zakochała się w Breezerze. A to naprawdę sukces. :roll:
Teraz muszę ją jeszcze przekonać do fuzz'ów. :lol:

sachma - Nie Cze 21, 2009 21:22

KaTasia, wpadnij z mamą na jakąś wystawę - fuzzy zyskują w bezpośrednim kontakcie, na fotach nie są tak piękne jak w rzeczywistości ;)
KaTasia - Nie Cze 21, 2009 21:35

Jak będzie jakaś wystawa w Warszawie oczywiście wpadniemy. :mrgreen: Tylko muszę pilnować terminu.
Ja na początku nie byłam do nich przekonana, ale jak patrzyłam na fotki to zakochałam się w tych różowych fałdkach. :serducho:

sachma - Wto Sie 18, 2009 16:28

Delicia :





Breezer :




madzial13 - Wto Sie 18, 2009 16:44

sachma, chwal się chwal, bo bardzo udana para :-)
Anonymous - Wto Sie 18, 2009 16:47

Ja chyba dojrzewam do burma... :oops:
L. - Wto Sie 18, 2009 22:27

Viss, czyżbyśmy miałybyć rodziną :P ?
Oli - Wto Sie 18, 2009 22:30

Off-Topic:
eLka, Viss się cały czas "przesuwa" z braniem malca w nadziei, że jej GMR minie. :twisted:

sachma - Śro Wrz 02, 2009 14:57

ZMIANY PLANÓW!!
Ponieważ brat Mefista będzie rozmnażany w tym samym czasie, postanowiłam przesunąć miot. Robię to nie tylko dlatego że dwa identyczne mioty pojawiłyby się w tym samym terminie, ale też dlatego że miot A SunRat's zabezpieczy niejako linie Vanilki, więc nie będę musiała ryzykować że Delicia nie będzie mogła zajść drugi raz w ciąże przez co przepadnie mi linia po miocie B Valhalla.
Pierwszym miotem Delici będzie miot E - z Breezerem, drugi zaś po trzech miesiącach będzie miot D z Mefikiem :) Cały czas wierzę że Deli poradzi sobie z oboma miotami, jednak w tym przypadku nie muszę już ryzykować.
Miot E będzie kryty od 20.09.2009, miot D będzie kryty po 3 miesiącach od porodu miotu E, czyli na początku lutego :)

Bardzo przepraszam wszystkich za zmianę planów, i proszę o wyrozumiałość oraz o potwierdzenie rezerwacji na mój email - valhallarattery@yahoo.com


tak tylko dopowiem że mam wolne miejsca na liście :
2 samce burmese
3 (2?) samiczki burmese
i po za tym lista pusta ;)

krycie odbędzie się za 3tygodnie ;)

Azi - Śro Wrz 02, 2009 20:25

Czy ja już mówiłam, że Breezera kocham?

super, że zostanie tatą jeszcze wcześniej ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group