To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

gratis - Pon Sty 12, 2009 20:35

Pacyfo, Azi GRATULUJĘ
niech się hipcie grzecznie chowają :kciuki:

babyduck - Pon Sty 12, 2009 20:39

jejuuu, jakie malutkie pypcie :falover: Kciukam, żeby wszystkie rosły zdrowo :kciuki:
WinterWolf - Pon Sty 12, 2009 20:56

Proszę złożyć oficjalne gratulację na łapki szczęśliwych rodziców: Finki i Porta :D Przecudne mają dzieci :D (choć niewiele jeszcze widać :D ) Gratuluję też Azi wytrwałości :D Życzę powodzenia :D Oby tylko maluchy chowały się dobrze, a ich mamusia była zdrowa i cierpliwa :D
Andzia - Pon Sty 12, 2009 20:59

Gratulacje i kciuki co by się zdrowo chowały :kciuki:
wuwuna - Pon Sty 12, 2009 21:15

Cudownie....mantruję bardzo mocno :kciuki: :kciuki:

Azi babcią :mrgreen:

Bema - Pon Sty 12, 2009 21:22

Gratulacje babciom, mamusi i tatusiowi! Trzymam kciuki za maleństwa :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Layla - Pon Sty 12, 2009 21:23

Gratuluję też babci Pacyfce i ślicznemu tatusiowi :mrgreen: :serducho:
Anonymous - Pon Sty 12, 2009 21:34

Azi, ogromne gratulacje i cały czas kciuki :lapa: :)
Anonymous - Pon Sty 12, 2009 22:01

Łiiiiiiii, klusie :DD

Szczere gratulacje i kciuki oczywiście :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Wto Sty 13, 2009 14:43

Łaaa, gratuluję!! :DD :DD

Off-Topic:
Takie deptanie po młodych i ich oburzone piski są całkiem normalne, Finka pewnie szybko nauczy się większej delikatności :) :) Miyu też przez pierwsze 2 dni deptała maluszki, a one piszczały, Miyu nie wiedziała o co kaman, ale szybko załapała i nauczyła się chodzić na paluszkach i w rozkroku :lol:

PALATINA - Wto Sty 13, 2009 16:36

Wielkie gratki! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i kciukasy, żeby wszystko było dobrze! :kciuki:

Myszowa - Wto Sty 13, 2009 17:09

Gratsy, Pacyfko i Azi! :mrgreen:
WinterWolf napisał/a:
Przecudne mają dzieci :D (choć niewiele jeszcze widać :D )

Zgadzam się w zupełności :serducho:
Kciukam zapobiegawczo, aby nic złego (tfu!) się nie wydarzyło :kciuki:

Azi - Wto Sty 13, 2009 17:40

Maluszki przetrwały pierwszą dobę w liczbie niezmiennej, co cieszy mnie bardzo, ale sama za nie kciukam, żeby było tak dalej :kciuki:
Dory - Wto Sty 13, 2009 17:53

Tralalalala :DD Jeśli je już wygrzebałaś, to strzeż się, bo dziś wieczorem dzwonię :-P
Azi - Wto Sty 13, 2009 18:44

Dory, nie wygrzebałam :P ja jej tam nie grzebie i grzebać nie będę aż do czwartku (przynajmniej takie postanowienie mam). Nie mogę z nimi siedzieć cały dzień i wolę Fineczki nie irytować. Chociaż Finka mnie lubi.

Dzisiaj już jest bardziej luzacką mamą i jak ściągnęłam jej kratki to zrobiła dwie-trzy rundki przebieżki wokół łóżka i wróciła do piskawek. Chciałam jej trochę uporządkować w gnieździe - bo gniazdo jest wielkie i wygląda baaardzo nieładnie z wierzchu, ale jak spojrzałam na maluszki (w trakcie Finki wycieczki), to gniazdko z boków - w sensie w środku z boków malców - jest bardzo ładnie utwardzone, tak że maluszki nie mają raczej jak pod to (tfu tfu) wpełznąć i się pogubić.

I widziałam już jedną małą kobitę :D albo się pomyliłam, bo tylko jedno leżało do góry podwoziem i się mu przyglądałam ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group