To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "N" Zirrael Rattery

Anonymous - Sob Sie 04, 2007 12:58

to moze o mnie faktycznie chodziło, bo ja jej napisałam, że zdecyduje natychmiast jak zobacze jej fote. ale na pewno ktoś na dziabie już ją chciał.

zresztą...

moja :serducho:

Olimpia, a żona dla Eltona... na pewno szybciutko się znajdzie, równie piękna :)

ja czekam jeszcze na miot C i błękitną Chmurkową Pieszczotkę u Plei :) mówiła, że nie ma zbyt wielu chętnych na dziewuszki, więc może tam...? :)

Oli - Sob Sie 04, 2007 13:03

mataforgana napisał/a:
ja czekam jeszcze na miot C i błękitną Chmurkową Pieszczotkę u Plei mówiła, że nie ma zbyt wielu chętnych na dziewuszki, więc może tam...?

to troche dlugo jak dla Eltona... On juz jest osowialy i wydaje mi sie ze im szybciej dostanie towarzystwo tym mniej bedzie klopotow.

Anonymous - Sob Sie 04, 2007 13:06

też prawda. życzę powodzenia w szukaniu :)
hmmmmm, Olimpia, a kolegi byś Eltonowi nie wzieła? dwaj chłopcy są tu wolni 8)

a Zirr będę teraz molestować o foty :P

Oli - Sob Sie 04, 2007 13:10

mataforgana napisał/a:
hmmmmm, Olimpia, a kolegi byś Eltonowi nie wzieła? dwaj chłopcy są tu wolni 8)


Caly czas sie zastanawiam i jakby babcia zirr byla tak mila i laskawa oprocz fot napisac jakie charakterki maja dwaj wolni chlopcy to bym sie bardzo ucieszyla. :mrgreen:

Anonymous - Sob Sie 04, 2007 13:14

ja myślę, że o charatkerku Nike też mogłay coś skrobnąć i dać jakieś nowsze fotki ;)

babciu Zirr, czekamyyy :P

zirrael - Sob Sie 04, 2007 13:58

Foty Nike będą dzisiaj - chłopców wrzucę jutro/pojutrze - bo dzisiaj mój aparat bierze udział w grze związanej z Powstaniem Warszawskim i go nie mam. Olimpia, wczoraj w nocy faktycznie chodziło mi o pw od Mataforgany. Jeśli chodzi o charakterki to Nike jest najspokojniejsza wśród dziewuch. Największą rozrabiaką w miocie jest moja Nightchill (zreszta jest też największa). Co do chłopców to i Nul i Narsil są małymi rozrabiakami ale dużym szczurom ładnie się podporządkowywują. Nul jest troszkę większy od Narsila. Chłopaki bez problemu przyjęli do swojego grona czekoladka z lab i pięknie go socjalizują - już nie ucieka panicznie przed ręką tylko tuż za większymi braciszkami leci sprawdzać co to jest ta ręka co się pojawiła.

[ Dodano: Sob Sie 04, 2007 14:05 ]
Nike razem z córą mojej współlokatorki



Anonymous - Sob Sie 04, 2007 14:16

o kurka wodna, czyżby mi sie wreszcie poszcześciło....?

nie no, normalnie jestem ZACHWYCONA!!! :serducho: :mrgreen:

dzieki, Zirr :)

zirrael - Sob Sie 04, 2007 19:00

Tak więc Nike i Narsil już zarezerwowani. Tylko Nul czeka aż się ktosik zakocha :twisted:
Oli - Sob Sie 04, 2007 19:08

To ja tylko uzupelnie, ze Elton nie bedzie mial zony ino kumpla (coby nie mowic ze meza :oops: ). Stane sie dumna mamusia zastepcza. :serduszka:

Cygowi mozna gratulowac zostania zastepczym tatusiem, bo to on podjal ostateczna decyzje... :mrgreen:

sylviah - Sob Sie 04, 2007 20:33

Ratata napisał/a:
Nitael już u mnie :)
Jeszcze troszkę onieśmielony, ale już zaczyna brykać ;)

W drodze do Krakowa ten mały przystojniak był tak wyluzowany, że jadł, spał i rozrabiał u mnie na kolanach. Zainteresowany był wszystkim co się koło niego działo :) .
Mały słodziak :serducho:

Ratata - Sob Sie 04, 2007 20:34

A teraz zmienił się w pędzącą kulkę, bardziej chomika przypomina niż szczura :P
Ale jak bosko się z moimi małymi chłopcami bawi :serducho:

Gr0m - Czw Sie 09, 2007 14:50

A zdjęcia chłopaków?
Oli - Czw Sie 09, 2007 14:56

Narsil ma sesje TUTAJ :mrgreen:
Anonymous - Nie Lis 18, 2007 21:23

melduję babci Zirr, że Nike ma się świetnie, waży w tej chwili ok. 250-260g, jest zdrowiutka, trochę płochliwa, ale taki już widać jej charakterny urok. rujkuje jak szalona ostatnio i wywołuje tym niemałe burdy w klatce, bo każdy chce ją mieć... ;)

jak tam rodzeństwo? :)

Oli - Nie Lis 18, 2007 21:35

mataforgana napisał/a:
waży w tej chwili ok. 250-260g

Narsil wazy 404g... :oops:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group