To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kraków chłopiec i dziewczynka(jeden bez łapki,jeden bez oka)

ziew - Czw Lut 27, 2014 17:17

Vaco, co z maluchami? Napisz coś, proszę.
Vaco - Czw Lut 27, 2014 18:52

ziew, to ja skopiuję co napisałam na FB :)

Cytat:
Są w wieku około 4tygodni
Samiczka bez tylnej nóżki : standard, standard, black, bareback spotted
Samczyk bez oka : standard, standard, black , capped spotted

Samiczkę chciałabym oddać w pierwszej kolejności do dobrego domu, ponieważ mam stado samców i siedzi ona w osobnej klatce z moim kastratem i kastratką, którzy do najmilszych towarzyszy nie należą. Z samczykiem szczerze mówiąc póki co się waham, ponieważ świetnie dogaduje się z moimi chłopakami, ale planowałam wygasić stado i zrezygnować ze szczurów na dłuższy czas.

Oczywiście oddam już do kogoś kto ma szczury, lub ma jednego a poszukuje dla niego towarzystwa. Obowiązuje umowa adopcyjna i wizyta przed adopcją lub ewentualnie samo zdjęcie klatki z jakimś wybranym przeze mnie przedmiotem. Nie dlatego że mam taki kaprys, ale są ludzie którzy nie są chętni na przyjmowanie obcych osób u siebie w domu, a chcę mieć pewność że będą to odpowiednie warunki. Dodatkowo ten przedmiot łatwo posłuży do oszacowania wielkości klatki i będę wiedziała, że nikt nie wysyła mi losowego zdjęcia z internetu

Kolejność zgłoszeń jest drugorzędna, przede wszystkim liczą się warunki i zaangażowanie! Mogę podpowiedzieć w kwestii karm, oraz szukania odpowiedniej klatki i jej urządzania, jakby ktoś nie spełniał według mnie minimum a bardzo by mu zależało na adopcji. Preferuję osoby z okolic Krakowa :> Mogę podwieźć maluchy/malucha w obrębie tego miasta, ale tylko w weekendy ponieważ w tygodniu mam bardzo dużo zajęć na uczelni. Można je też odebrać osobiście w okolicach Ronda Matecznego lub Kampusu UJ na Ruczaju (ul. Gronostajowa)

Transport do innych miast w zakresie adoptującego poprzez wątki transportowe na forach lub blablacar.pl

Postaram się zrobić i wstawić zdjęcia (do wątku na forum i w komentarzach pod tym postem) najwcześniej jak tylko mogę, czyli w piątek popołudniu.


Jak ktoś coś chce konkretnie wiedzieć to pytać, będę odpowiadać możliwe jak najszybciej :)

Pyl - Czw Lut 27, 2014 19:06

To może założyć im (albo przynajmniej dziewczynce) wątek w dziale Oddam? Tutaj mało poszukujących zagląda...
Vaco - Czw Lut 27, 2014 19:15

Pyl, ok to tylko ogarnę się trochę, bo dopiero wpadłam do domu i zrobię :D To w sumie można tutaj zamknąć temat a ja zrobię nowy w dziale Oddam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group