To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] oddam 2 około 5tygodniowe szczurki - samce dumbo

wilczek777 - Pią Sty 31, 2014 00:08

Nie mogę tu zaglądać... Słodycz!

Kciuki za zdrowie maluchów!

Gamabunta - Pią Sty 31, 2014 00:26

W takich momentach zastanawiam się czemu nie mam stada samców. ;(
Groteska - Nie Lut 02, 2014 22:28

Jak tam przystojniacy się czują? :)
nezu - Pon Lut 03, 2014 14:06

A dzieci rosną jak na drożdżach. :)

W badaniu kału wyszły jakieś owsikopodobne paskudztwa, ale od lamblii czy kokcydiozy chłopcy są wolni. (ufufuf)
Odrobaczam ich teraz także wewnętrznie, żeby pozbyć się tych owsikostworów raz a dobrze.

Uszka russianka wyglądają już lepiej. "Pypcie" od świerzba usznego się zeschły i poodpadały, za dwa dni powtórka dawki iwermektyny i dzieciaki będą już bezpieczne.

Mirmiłek nie ma megacolonu. 8)
Kupki ma już ładne, poza tym rozwija się prawidłowo, rośnie, w dziecięcym puchu zaczęły błyszczeć doroślejsze włoski, ale na razie to taka zapowiedź "wiosny", a nie realna wiosna. ;)
Jest w widoczny sposób młodszy od Wojmiła.
Wojmił to worek bez dna i nowy domek będzie się musiał z tym liczyć. Tego szczura nie da się nasycić. :P

Chłopcy nadal troszkę niepokoją się głośniejszymi dźwiękami, czy gwałtownymi ruchami, ale duuużo mniej niż na początku. Troszkę pracy i przestaną się bać w ogóle. ;)
Pracuję nad nimi regularnie, największy sukces to to, że na dźwięk szeleszczącej siatki nie mam już dwóch piłeczek pingpongowych obijających się o ściany klatki.
No i jak ładuję łapę do ich królestwa, to od razu przystępują do iskania i sprawdzania czy między palcami nie mam czegoś smacznego.
Na rękach to takie fajne, radosne dzieciaki, człowiek i jego bliskość dodaje im do odwagi +10 ;)

Dziś chłopcy będą mieli wizytę. :mrgreen:

nezu - Pon Lut 03, 2014 20:06

Maluchy mają już zaklepany super domek. :)
Może się tu sam pochwali. :D
Do nowego domu pojadą w przyszłym tygodniu, po upewnieniu się, że w brzuszkach nie ma nic ponad to, co być powinno. ;)

Proszę jeszcze nie zamykać tematu, zrobi się to po odebraniu przez nowych dużych Mirmiłka i Wojmiłka. :)

Karena - Pon Lut 03, 2014 21:07

nezu, wspaniale to czytać :) Wiesz sama jakm kciukałam.

Na info o zamknięciu w takim razie czekamy :)

mmarcioszka - Pon Lut 03, 2014 23:21

Halo, domku - pochwal się :>
Sigyn - Pon Lut 03, 2014 23:38

Dobrze więc, chwalę się. :D

Założę później jakiś wątek mojego stadka, chciałabym tylko dostać wcześniej w łapki jakiś lepszy aparat i uchwycić wszystkie cztery ogonki. Mam nadzieję, że się dogadają i dopasują do siebie. :)

jancia - Wto Lut 04, 2014 20:34

Sigyn, gratulacje :)
Lavi - Wto Lut 04, 2014 20:42

Ooo Kasia nic mi nie mówiłaś:)

jancia, Sigyn ma braciszka Twojego Reksia - Psa Juniora:)

Sigyn - Śro Lut 05, 2014 01:02

Zakochałam się w maluchach, a ja Krzysiek zdjęcia zobaczył, to też mu serce zmiękło. :)
nezu - Śro Lut 05, 2014 11:11

Świat jest jednak mały. :lol:

Psa juniora wiozłam do Gdańska. Słyszałam od sigyn, że zamieszkał u niej, bo nie mógł się odnaleźć w starszym stadzie, a tu proszę. :D
sami znajomi :p

Karena - Śro Lut 05, 2014 12:52

Pięknie, że trafiły do fajnego domku.
Koniecznie dawajcie znac co z maluchami :)

Temat zamykam i przenoszę do archiwum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group