To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Siedlce] Sylwestrowa niespodzianka

anka48 - Wto Sty 07, 2014 09:26

Na razie tak na szybko przed pracą wrzucam tylko linka do albumu z ogonami Kasioowwej :) Ktoś obcykany chętny do wrzucenia miniaturek?? Bo mi to zajmie całe popołudnie ;)
No i jeszcze ktoś do rozpoznania płci, bo dla mnie te kluchy takie same :P

https://imageshack.com/a/UAiq/1

Kasioowaa - Wto Sty 07, 2014 09:36

anka48, dzieki za wrzucenie fotek ;p
limomanka - Wto Sty 07, 2014 10:20

anka48, wrzućcie maluchy do TEGO tematu.
anka48 - Wto Sty 07, 2014 11:11

limomanka napisał/a:
anka48, wrzućcie maluchy do TEGO tematu.


poszły do tematu, czekamy na odp :D

Kokardka19 - Śro Sty 08, 2014 14:22

Byłabym chętna na dwie panienki:) :)

Jestem ciekawa, hmm czy rodzinka Zenka jest z nim spokrewniona, czy po prostu w zoologu były w jednym pomieszczeniu? Czy to możliwe, aby ktoś z tej "rodzinki" jest ojcem maluszków? :wink: Zastanawiam się, czy kluski nie są obciążone ryzykiem chorób genetycznych.

Kasioowaa - Śro Sty 08, 2014 18:44

Zenek byl w zoologu najdluzej poniewaz byl to szczur jednego z wlascicieli sklepu ktory go oddal do sklepu bo juz mu sie znudzil, powiedzial ze Zenek mial 7 mies. wiec nie wiem ile siedzial z tymi sklepowymi szczurkami :(
Kokardka19 - Śro Sty 08, 2014 19:08

Aha,czyli to nie było jej rodzeństwo raczej, to dobrze. To jak tam, są jakieś dwie wolne szczurki?:)
Kasioowaa - Śro Sty 08, 2014 19:13

Pare odp. wczesniej jest temat gdzie sa rozpoznawane plci maluszkow. Jest szesc panienek mozna wybierac :)
Kokardka19 - Śro Sty 08, 2014 19:18

wiem wiem, widziałam:) to już teraz można wybierać? ok zaraz wrócę to fotek i pomyślę

Wstępnie chciałabym ze zdjęcia 4 i 7 pod warunkiem, że to kobitki:) bo znalazłam informacje o pięciu dziewczynkach, a jest 6:) czy ja o czymś nie wiem? :)

[ Komentarz dodany przez: smeg: Czw Sty 09, 2014 11:55 ]
Kokardka19, nie pisz kilku postów pod rząd. Jeśli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji "Edytuj".

Kasioowaa - Śro Sty 08, 2014 19:43

Kokardka19, kurcze albo to ja cos pomieszalam albo przez te zdj. nie wyraznie widac bo z tematu o seksowaniu oseskow porownalam podwozia moich maluszkow z tymi na zdj. i mi wyszlo ze jest 6 dziewczynek i 3 chlopcow chociaz w sumie ja moge sie mylic bo ze szczurkami mam dopiero przyjemnosc ok 3 mies (??) ;)
Kokardka19 - Śro Sty 08, 2014 19:49

No nie wiem, piszę tylko na podstawie postu gdzie płci były rozpoznawane. To może jak podrosną jeszcze to uda się rozpoznać, w każdym razie zaklepuję dwie panienki najlepiej jedną całą ciemną, a drugą tylko w części, żeby miała fragmenty białego futerka:)
Kasioowaa - Śro Sty 08, 2014 20:00

Kokardka19, ok jedna ciemna i kapturek zarezerwowane dla cb ;) Jak podrosna to wstawie jeszvze raz zdj. moze bedzie latwiej rozpoznac plec.
Kokardka19 - Śro Sty 08, 2014 20:15

Ok, dzięki, super, czekam z niecierpliwością. :mrgreen:
Gosia - Czw Sty 09, 2014 10:31

Dzień dobry. Czy mogę zarezerwować jedną dziewczynkę? :)
smeg - Czw Sty 09, 2014 11:57

Kasioowaa, mam nadzieję, że wypytałaś dokładnie wszystkich adoptujących o warunki, jakie mogą zaoferować maluchom (rozmiar klatki, karmę, towarzystwo innych szczurów itp.) i nie oddajesz ich w ciemno :)

Gosia, najlepiej napisz coś więcej o sobie i o posiadanych już szczurkach, to nie bazarek na którym tylko wybierasz i zaklepujesz towar ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group