To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 4 szczurki Warszawa

beti - Nie Gru 22, 2013 17:19

ja chetnie wezme lysolke i jeszcze jedna dame
edit. Lub jeśli nie chcecie rozdzielać wezmę wszystkie 4

Martini - Nie Sty 05, 2014 14:37

Kurczę, trochę się nie odzywałam, ale wiecie, Święta, przed-Święta i odwyk internetowy.
Te cholerne szczury mnie podbiły całkowicie. Na łysą co prawda ledwo mogę patrzeć, bo nie znoszę łysych szczurów, ale prawda jest taka, że przebija wszystkie moje dotychczasowe intelektem (może poza Yoko). Warto mieć szczura - intelektualistę w domu, nawet kosztem wyglądu.
Jak widzicie, wszystko przez nią.

Liczę, że zmienię zdanie, przyjedzie Książę na Białym Koniu i zabroni. Tylko wtedy już nie będzie Księciem i cała bajka się w logiczny sposób domknie.

Pyl - Nie Sty 05, 2014 15:25

Martini, przecież Ty jesteś nieczuła na tymczasy! A już na łyse to w ogóle! Nie poznaję Cię :>
majlena - Nie Sty 05, 2014 17:23

Martini napisał/a:
Kurczę, trochę się nie odzywałam, ale wiecie, Święta, przed-Święta i odwyk internetowy.
Te cholerne szczury mnie podbiły całkowicie. Na łysą co prawda ledwo mogę patrzeć, bo nie znoszę łysych szczurów, ale prawda jest taka, że przebija wszystkie moje dotychczasowe intelektem (może poza Yoko). Warto mieć szczura - intelektualistę w domu, nawet kosztem wyglądu.
Jak widzicie, wszystko przez nią.

Liczę, że zmienię zdanie, przyjedzie Książę na Białym Koniu i zabroni. Tylko wtedy już nie będzie Księciem i cała bajka się w logiczny sposób domknie.


cóż za noworoczna odmiana... niesamowite, co odpowiedni szczur potrafi zrobić z człowiekiem.
podsumowanie też konkretne.

jesteś niemożliwa :)

Karena - Śro Sty 29, 2014 15:13

Ogłoszenie aktualne?
mmarcioszka - Śro Lut 05, 2014 00:14

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group