To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Znów szczur na Paluchu... Dumbo? Mink?

Starsza Pani - Nie Lis 24, 2013 21:01

nimka napisał/a:
Starsza Pani napisał/a:
A, i zapomniałam napisać, na zapleczu znalazła się jeszcze jedna szczura, już po kwarantannie :]

heh... fajnie :roll:

to jakiś zasiedziały egzemplarz? bo ja od kilku miesięcy co kilka dni przeglądam kwarantannę-bazę na stronie palucha i nie było żadnego innego szczura którego bym tutaj nie ogłosiła...


Ja też przeglądam od kilku lat i jej nie widziałam. Pewnie zapomnieli wpisać albo cuś. Jeśli jest dziewczynką, ma DS. Jeśli jest chłopcem, będziesz musiała wcisnąć kolejną klatkę :nuci: ...

I jeszcze dowiedziałam się od nowej Client Service, że są szczury długowłose .... Podróże na Paluch kształcą 8) .

susurrement - Nie Lis 24, 2013 21:29

tak szybko ma DS? 8)
nimka - Pon Lis 25, 2013 00:17

Starsza Pani napisał/a:

I jeszcze dowiedziałam się od nowej Client Service, że są szczury długowłose .... Podróże na Paluch kształcą 8) .

ale powinny być :zakochany:
aż sobie wyobraziłam... mmm...

Pyl - Pon Lis 25, 2013 01:10

No bo są - odmiana sierstna zwana LH. Tyle, że nie sądzę, żeby pojawiały się na Paluchu. I żeby tam ktoś o tym wiedział :wink:
Starsza Pani - Pon Lis 25, 2013 12:20

Pyl napisał/a:
No bo są - odmiana sierstna zwana LH. Tyle, że nie sądzę, żeby pojawiały się na Paluchu. I żeby tam ktoś o tym wiedział :wink:


Ale to ten z Palucha miał być długowłosy :mrgreen: . Fakt, włosy mu odrastają i w porównaniu z tym co było, jest zdecydowanie długowłosy (miejscami).
A był wyłysiały z powodu pasożytów, wet miejscowa podała mu coś na pasożyty.

nimka - Wto Lis 26, 2013 01:41

A jak mam znaleźć zdjęcia tych szczurków długowłosych? Wujek Google odmówił pomocy... ani "rat LH" ani "rat long hair" ani polska nazwa nic nie zdziałała. Chciałam sobie popatrzeć ;)

Starsza Pani - jak będziesz już coś wiedziała to dzwoń do mnie, albo jeśli mniej pilne to napisz na forum, zaglądam codziennie :)

W czwartek po południu zamierzam być w PV - na kontroli z Czesiem. To tak informacyjnie ;)

Starsza Pani - Wto Lis 26, 2013 10:44

Off-Topic:
nimka napisał/a:
A jak mam znaleźć zdjęcia tych szczurków długowłosych? Wujek Google odmówił pomocy... ani "rat LH" ani "rat long hair" ani polska nazwa nic nie zdziałała. Chciałam sobie popatrzeć ;)

Jest pełno, wpisz long haired rats. A jak nie znajdziesz, to Ci przywioze tego z Palucha.

quagmire - Wto Lis 26, 2013 11:08

nimka, spróbuj harley rats, kilka zdjęć szczurów wyskakuje (obok motocykli ;) )
Starsza Pani - Śro Lis 27, 2013 20:14

Szczur jest facetem dumbo, kolor brązowo-szary, wąsy kręcone, a futerko wygląda jak powygryzane przez mole - może być double rexem (to pogląd wet, do potwierdzenia przez kogoś, kto się zna na futerkach).
Rana na ogonie się ładnie goi (jest strupek), na Paluchu dostał dwie dawki ivermektyny, wczoraj StrongHold, więc pasożytów brak.

quagmire - Czw Lis 28, 2013 11:23

Na tym pierwszym zdjęciu to on w ogóle na doubla nie wygląda.
susurrement - Czw Lis 28, 2013 12:12

ja bym powiedziała, że może rex, ale łysiejący - pewnie kwestia wieku, warunków: odżywiania, pasożytów, etc.
Starsza Pani - Pią Lis 29, 2013 21:50

Quaq powiedziała, że to prawdopodobnie velveteen. Ale będzie miała okazję mu się dłużej poprzyglądać :mrgreen: .
I to jest pierwszy zaczipowany szczur na forum :-P .

nimka - Pią Lis 29, 2013 23:55

wszczepili mu chip na paluchu? :roll:
Pyl - Sob Lis 30, 2013 00:10

Chyba w ten strupek na ogonie :/ To w końcu ważne, żeby rozpoznać szczura jak go ktoś ukradnie/zgubi... Eh...
Starsza Pani - Sob Lis 30, 2013 12:36

Zaczipowany przez pomyłkę, więc jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny :mrgreen: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group