To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kraków, cała polska potrzebne DT!

lilith - Sob Lis 02, 2013 10:59

podaje link do fb
szczurki maja kazdy indywidualne zdjecie oraz wstpeny opis odmian , bo ja sie za bardzo nie znam , dolaczony link do umowy adopcyjnej
https://www.facebook.com/...lan_user_joined

zapytanie do moderacji :czy mozna utworzyc juz osobne ogloszenie o adopcji ?
tematyka tego postu mowi o dt
na chwile obecna na dt u mnie znajduje sie 11 szczurkow( 2 zostaja u mnie )
oraz w fundacji Ogony : 5 szczurkow : https://www.facebook.com/...56552521&type=1

AngelsDream - Sob Lis 02, 2013 11:24

lilith napisał/a:
zapytanie do moderacji :czy mozna utworzyc juz osobne ogloszenie o adopcji ?


Ja nie widzę przeciwwskazań. Tylko ważne, żeby wątki były aktualizowane na bieżąco, żeby nie zrobił się bałagan.

lilith - Sob Lis 02, 2013 11:28

ok to zamieszcze :) dziekuje ,
joanna71 - Sob Lis 02, 2013 12:45

Hmmm... albo zaszło jakieś nieporozumienie, albo ktoś w FO zapomina o tych ogonach, które zostawili u mnie 'temporarily' (i to bardzo). nic to, się upomnę. W każdym razie u mnie też kilka się przechowuje, więc liczba może być większa...
lilith - Sob Lis 02, 2013 13:41

joanna71, dodaj tez zdjecia i opisy , pewnie nie zapomnieli tylko zamieszanie jest duze , panika zeby szybko zabrac z tozu , skontaktuj sie z prezesem fundacji , ja jak widzisz dzialam tez na wlasna reke z adopcja , nie tylko przez fundacje , im wiecej info i zdjec tym wieksza szansa ze znajda szybciej domy
Vaco - Sob Lis 02, 2013 13:46

W razie potrzeby, jakoś niedługo będę jechać z Krakowa do Warszawy, więc będę mogła "podrzucić" szczury ;)
PACZEK - Sob Lis 02, 2013 15:14

Hyyyym... nikt o żadnych DT nie zapomniał :) .
Bardzo dziękuję joannie71 z użyczenie DT szczurasom w "podbramkowej" sytuacji.
Aktualnie na CITO szukamy DT dla 5 ogonków. Gdy taki/takie znajdziemy szczuraski znajdą się w tematach adopcyjnych :) a ten temat będzie do zamknięcia.

_ogonek_ - Sob Lis 02, 2013 21:31

PACZEK, masz fotki szczurów? Mogę Ci je wstawić na Szczurze Adopcje, o ile już gtm nie są, 8)
PACZEK - Nie Lis 03, 2013 13:05

_ogonek_ napisał/a:
PACZEK, masz fotki szczurów? Mogę Ci je wstawić na Szczurze Adopcje, o ile już gtm nie są, 8)

_Ogonku_ a "częstuj" się czym chcesz :) , umieszczaj szczuraski gdzie uważasz za właściwe :) . Najważniejsze jest przecież by im pomóc znaleźć odpowiednie domki :kciuki:

_ogonek_ - Nie Lis 03, 2013 20:49

utro wstawię info o poszukiwanych DT na Szczurze Adopcje.
Ogonki do adopcji prosiłabym lilith (jeśli chcesz oczywiscie ;) ) z rozpiskami płci, czy fotki podpisane, to stworzę album adopcyjny.

PACZEK - Nie Lis 03, 2013 22:01

_Ogonku_ wstawiaj że szukamy DS. Trzeba też poczekać na aktualizację, bo część biedaków ma już DS. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość bo net u mnie dziś to horror.
Moderację proszę o zamknięcie tego tematu jako interwencyjnego reszta spraw w tematach adopcyjnych. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w imieniu szczurasków!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group