To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Kraków] Samiczka po przejściach szuka cierpliwego DS

Vaco - Sob Wrz 28, 2013 15:33

Szczerze mówiąc wolałabym żeby mała przeczekała na DS u Emi2410, z tego względu że nie mogłabym jej poświęcić wystarczająco wiele uwagi. Oczywiście należy mieć pod uwagą, że samiczka może być w ciąży ze swoim bratem, czy w Limanowej możliwe byłoby uśpienie większości ewentualnego miotu? I zostawienie np. 2 samiczek z mamą? Póki co do DS chyba nie ma co wypuszczać, bo nie wiadomo czy mała nie jest w ciąży. Zajęłabyś się małą i jej 2 maluchami, gdyby faktycznie została zapłodniona przez brata?
Vaco - Nie Wrz 29, 2013 23:02

Wstępnie jutro odbieram małą od dziewczyny, u której obecnie przebywa.
Majo92 - Pon Wrz 30, 2013 15:28

Z chęcią bym przygarnęła szczurasa albo ewentualnie jakąś samiczke z tego niefartownego miotu. :roll:
Emi2410 - Wto Paź 01, 2013 19:35

I jak? Mała odebrana?
Vaco - Wto Paź 01, 2013 21:40

Emi2410, no właśnie nie :| Dziewczyny wczoraj cały dzień w domu nie było, dzisiaj tak samo. Jej współlokatorów póki co też nie ma, więc nikt nie mógł jej przekazać. Jutro ma do mnie napisać i dać znać kiedy będzie w domu, ale sama będę do niej dzwonić i przycisnę, żeby albo ona była w domu, albo ktoś ze współlokatorów mnie wpuścił i małą zabiorę, bo nie wierzę że 3 dzień z rzędu nie będzie nikogo cały dzień w domu :(
AngelsDream - Pią Paź 04, 2013 13:10

Malutka odebrana przez Vaco.
Emi2410 - Pią Paź 04, 2013 17:48

I co dalej? Mam się szykować czy jedzie gdzie indziej?
Vaco - Pią Paź 04, 2013 18:40

Póki co dało radę ją wyciągnąć z klateczką, więc w takim wypadku może u mnie trochę posiedzieć, żeby stwierdzić czy jest w ciąży :) Dlatego teraz proszę o deklaracje 100% domów stałych dla niej i czy osoby które wcześniej do mnie pisały, dalej są zainteresowane (wszelkiego transportu na terenie kraju musicie szukać sami np. w wątkach transportowych). Widzę że ma troszeczkę wystający brzuszek, ale nie wiem jeszcze czy to ciąża, trzymajcie kciuki, żeby nie. Rozmawiałam z weterynarzem i przy jej wielkości i stanie, sterylka aborcyjna jest nawet bardziej groźna dla życia niż poród... Emi2410, pisałaś mi że miałabyś problemy z uśpieniem części miotu i ja to w 100% rozumiem, dlatego dziewczynka zostanie trochę u nas i najwyżej uśpimy je w Krakowie. Zbyt wiele czasu dla niej nie mam, ale udało się zabrać jej mikro klatkę, więc ma gdzie siedzieć i w miarę możliwości przyłożę się do socjalizacji.
Jest bardzo ciekawska, podchodzi do krat i drzwiczek gdy się je otwiera, ale naprawdę bardzo się boi i przy próbie dotyku jest dramatyczna próba ucieczki. Niestety dopiero w domu zauważyłam, że często leci jej jedzenie z łapek...To mogą być problemy neurologiczne :/ Mam nadzieję że to tylko wynik stresu, a nie gorszego problemu. Tosia nie waży nawet 100g... Jak tylko się ogarnę trochę (dopiero wróciłam z wykładów) to porobię jej zdjęcia i wrzucę do tematu ;)
Emi2410, czy byłabyś dalej zainteresowana daniem jej DT, jeżeli okazałoby się że mała nie jest w ciąży? Było kilka maili w jej sprawie, ale chyba jesteś najbardziej ze wszystkich przejęta losem małej :) Nie chcesz jej może na stałe? :>

Emi2410 - Sob Paź 05, 2013 00:12

DT jak najbardziej zapewnić mogę, ale póki co sobie postanowiłam, że żadnego DS... Chociaż kusi, nie powiem, ale nie. Rozum wygrywa. ;)
Trzymam kciuki za kruszynkę, oby ciąży nie było.

suszi23 - Nie Paź 06, 2013 21:40

jestem tu nowa i nie bardzo sie we wszystkim orientuję( w sprawach forum).
własnie szukam towarzyszki dla mojej 5 miesiecznej , nieco strachliwej szczurki Oksy. Jeśli mała nie znajdzie DS to ja chętnie się nią zaopiekuję ( jestem z Krakowa). Jedyna moja obawa jest taka, że Oksa to mój pierwszy szczur, a jeśli ta albinoska jest w ciąży, to nawet nie będę wiedzieć co zrobić...

Vaco - Wto Paź 22, 2013 16:37

Mała przekazana do nowego domku :mrgreen:
Karena - Wto Paź 22, 2013 16:38

Vaco, Wspaniale ^^ W takim razie zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group