To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kastrat fuzz szuka domu IDEALNEGO!!

taivas - Śro Sie 21, 2013 10:52

smeg, my bierzemy je dopiero pod koniec września właśnie i wtedy zaczniemy łączenie, zobaczymy, jak wyjdzie i będziemy dawać znać. :)
LalaAla - Śro Sie 21, 2013 13:16

Mam ogromną nadzieję, że uda się na stałe połączyć naszą dwójkę ze stadkiem taivas ale jeśli nie uda się to :( to wtedy uśmiechniemy się do Ciebie smeg :)
LalaAla - Wto Sie 27, 2013 13:56

... Nawet nie wiem od czego zacząć.. Dziś rano Emsi umarła. Wczoraj miała sterylkę. Dziś rano odeszła. Po prostu nagle przestałam oddychać. Już wczoraj było z nią nie najlepiej. Po sekcji okazało się, że.. nie miała jednego płuca a drugie było w bardzo złym stanie. Ciężko mi cokolwiek napisać. Jest mi potwornie smutno i czuję się winna całej sytuacji..
quagmire - Wto Sie 27, 2013 14:03

LalaAla :glaszcze:
Pewnie bez operacji i tak by odeszła.
Inna kwestia, że wydaje mi się, że słychać, że szczur źle oddycha, a chyba była osłuchiwana przed zabiegiem.

taivas - Wto Sie 27, 2013 14:52

Wielki smutek :( już się nastawiłam, że razem ze Sznapsem będzie u nas i tchnie trochę życia w te nasze zaspane dziady... :( bidulka :(
LalaAla - Wto Sie 27, 2013 15:41

Serce mi pęka z żalu :( Chciałam dobrze a czuję się jakbym ją zabiła..
Pyl - Wto Sie 27, 2013 15:47

LalaAla, jeśli stan płuc był taki jak opisujesz to i bez operacji długo by nie pożyła, więc się nie obwiniaj.
LalaAla - Wto Sie 27, 2013 16:01

Pyl napisał/a:
LalaAla, jeśli stan płuc był taki jak opisujesz to i bez operacji długo by nie pożyła, więc się nie obwiniaj.


Daro powiedział, że niedługo by odeszła. Ale wiecie jak to jest- człowiek obwinia się o to, że małe, niewinne zwierzątko umarło za wcześnie.. Nawet o te kilka miesięcy :(

mmarcioszka - Wto Sie 27, 2013 17:57

LalaAla, skoro płuca były w takim stanie nic więcej nie mogłabyś zrobić :glaszcze:
quagmire - Wto Sie 27, 2013 17:59

mmarcioszka napisał/a:
LalaAla, skoro płuca były w takim stanie nic więcej nie mogłabyś zrobić

i pewnie nie miała przed sobą kilku miesięcy, a na pewno nie w komforcie. Tulę mocno :glaszcze:

jancia - Wto Sie 27, 2013 20:43

Offtopując to przerażające, że takie rzeczy wychodzą na sekcjach. Emsi była przecież milion razy osłuchiwana przez dr. Darka, a On ma słuch do serc i chorób oddechowych. Fakt faktem szczury często mają prychawy i Emsi miewała od czasu do czasu, ale jak te zwierzaki długo potrafią żyć z uchybieniami nie dając nam znać.

Rozmawiałyśmy dziś przez tel, ale jeszcze raz powiem, że zrobiłaś dla niej, co najlepsze. Nie obwiniaj się. :glaszcze:

Layla - Wto Sie 27, 2013 21:07

jancia, osłuch potrafi nie pokazać niczego w przypadku szczurów :/
Karena - Śro Sie 28, 2013 03:23

Dopiero teraz przeczytałam :( Strasznie mi przykro...
Lowenstein - Śro Sie 28, 2013 13:03

LalaAla, Bardzo mi przykro. Ale teraz przynajmniej wiadomo, że stan był taki, że nie można było wiele zrobić.
LalaAla - Wto Wrz 03, 2013 11:43

taivas wczoraj dała mi znać, że połączyli ostatecznie Sznapsika z resztą stada. Temat można chyba w takim razie zamknąć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group