To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - MYSZOSKOCZKI Z KARTONU

Nikky - Wto Cze 25, 2013 23:23

Założyłam, jeszcze jutro zrobię im profesjonal seszyn, mam nadzieję że ktoś je zaadoptuje :-(

Teraz wyglądają na troszkę zdenerwowane, mają tłuste futerko :O , są troszkę wychudzone, ale podtuczymy :twisted:

Kos - Wto Cze 25, 2013 23:35

Nikky, jeżeli są tak malutkie, to prawdopodobieństwo, że dziewczynka jest w ciąży jest niskie. Skoczki rozdziela się wedle płci koło 7-8 tygodnia życia. Żałuję, że sama nie mogę pomóc, ale jestem w czarnej de finansowej i mam w dodatku tymczasa :( Życzę powodzenia w szukaniu domku.

Na tłuste futerko mogą pomóc kąpiele w pyle dla szynszyli, vitakraf, versele laga, pucek, ostatecznie jakiś inny dobry.

Nikky - Wto Cze 25, 2013 23:51

Kos, mamy pył dla koszatniczek :D
Na szczęście Viva zgodziła się sfinansować wizytę u weterynarza :serducho: , bo ja w tym roku spłukałam się doszczętnie :(

Podobno myszoskoczki trudno znajdują domki :(

cornflakegirl - Wto Cze 25, 2013 23:58

Nikky, czy ja wiem
u nas w schronisku był skok. w ciągu dwóch tygodni załatwiłam mu dt, a po kolejnych dwóch znalazł już dom stały ;) a nie jest młodziutki i to samczyk.

Nikky - Śro Cze 26, 2013 00:02

Dobra reklama dźwignią handlu? :D

Czekam tylko na ich piękne zdjęcia i ruszam do roboty z szukaniem domku :)

mmarcioszka - Śro Cze 26, 2013 00:11

Nikky, mało jest skoków do adopcji, więc powinny szybko znależć dom :)
cornflakegirl - Śro Cze 26, 2013 00:14

Nikky napisał/a:
Dobra reklama dźwignią handlu?


wyjechałam z jego kastracją. Taka afera się zrobiła, jaka to jestem nierozważna, że popularność wątku znacznie wzrosła :P Sądzę, że to nie pozostało bez znaczenia.

Kos - Śro Cze 26, 2013 00:54

Szukanie domów dla skoczków jest raczej trudne, nawet hodowle i 'hodowle' mają z tym kłopoty :( Popytam wśród znajomych, może ktoś się zainteresuje.
Nikky - Śro Cze 26, 2013 10:56

Kos, dzięki :D

Postaram się je powrzucać na wszystkie mi znane strony, fejsa, gdziekolwiek się da. Najgorzej, że nie jestem pewna ich płci, ale samiec chyba ma jąderka? Bo mi się wydaje, że to są dwie urocze samiczki.

Kos - Śro Cze 26, 2013 11:08

Nikky, powinny być widoczne. Mogę się z Tobą spotkać i zobaczyć, ale moja ocena nie będzie w 100% pewna, bo nie widziałam nigdy tak młodych samczyków. Możesz napisać do Emptyline z gerbilowego, może znajdzie czas, żeby się z Tobą spotkać i pomóc w rozpoznaniu płci. Innych hodowców z Warszawy można sobie darować.
Nikky - Śro Cze 26, 2013 15:21

Kos, dziękuje za chęć pomocy, w poniedziałek mamy wizytę u Pani Ani więc myślę, że do tego czasu je potrzymam razem i zobaczymy co w poniedziałek :D
Karena - Pon Sie 19, 2013 11:30

Aktualne?
mmarcioszka - Wto Sie 27, 2013 00:14

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group