To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - (wawa) 5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

MrsWetka - Nie Cze 16, 2013 09:02

Jeżeli jakiś byłby wielkim miziakiem to byłabym zainteresowana adopcją :) Mam ekipę składającą się z 5-ciu samiczek i oczywiście dopiero po kastracji zostałby dołączony do stadka :)
Dori - Nie Cze 16, 2013 11:14

Ten, który został przedstawiony jako miziak, u mnie ukazał zupełnie inne oblicze ;-)
_ogonek_ - Pon Cze 17, 2013 19:25

Oby się "miziak" nawrócił :mrgreen:
Dori - Pon Cze 17, 2013 21:59

AdaK, dzisiejszy poranek nie przyniósł nic, co zmierzałoby ku dobremu. Puszył się, kłócił ze mną, pipczał i wyrywał. Na szczęście nie dziabnął, ale miziakiem to on nie jest, bo nawet jak go głaskałam po główce, to niebezpiecznie wodził wzrokiem za moją dłonią :>
Ma trzech zdecydowanie grzeczniejszych niż on kolegów, którzy nie reagują na mnie tak negatywnie.
Bardzo boją się noszenia, a na ramieniu nie potrafią usiedzieć. Biały wciskał mi się w dekolt, ale to był kiepski pomysł, bo tylko łeb się zmieścił, reszta szczura smętnie zwisała :mrgreen:
Ach, no i niebieskiego kaptura trzeba odchudzić, to taka szczurza pompa.

_ogonek_ - Śro Cze 19, 2013 11:49

Ogoniaści z zoologów to jednak psychiczni są nieco... :-(
Dori - Śro Cze 19, 2013 12:05

Tylko, że oni nie są zoologiczni, ktoś ich tam przyniósł, a sklep zgodził się przyjąć i przechować.
Miło byłoby, gdybym oddała ich w parach. Są ze sobą zżyci, ładnie się dogadują, nie biją, nie pipczą na siebie. Bardzo spokojni, niemalże ich nie słychać w klatce. Już to pisałam kilku osobom, ale mimo wycofania, są bardzo grzeczni. Może prócz niebieskiego, który nie odpuszcza i dalej robi się na szyszkę po wyjściu z klatki. Pozostali nie reagują w żaden negatywny sposób na obce zapachy.
Nędznej jakości fotki z kalkulatora mam tu
http://s956.photobucket.c...e?sort=2&page=1
Ale to nie jest to, o co mi chodziło w robieniu zdjęć chłopakom :/

Nikky - Czw Cze 20, 2013 14:49

Czy ten czarno biały nadal do adopcji? *_*
wilczek777 - Czw Cze 20, 2013 15:04

Nikky, wszystkie czekają na nowy domek :)
Nikky - Czw Cze 20, 2013 15:40

Ehh, boję się, że łączenie będzie ciężkie, właśnie jestem w trakcie jednego, napisałam już pw w jego sprawie :-)
wilczek777 - Czw Cze 20, 2013 15:48

Mówię Ci tak bezproblemowych skarbów dawno nie widziałam :) Oczywiście mam tu na myśli tych 3 co im nie dobiło w głowie od samic :P
Nikky - Czw Cze 20, 2013 15:51

Tylko, że ja mam dwóch zakapiorów i właśnie leją mojego dziadzieńka :evil:
Pyl - Czw Cze 20, 2013 15:53

Off-Topic:
Nikky napisał/a:
ja mam dwóch zakapiorów
Wszystko słyszę... znaczy czytam :>

wilczek777 - Czw Cze 20, 2013 16:09

Nikky, ganianie dziadków to chyba tradycja. Póki on nie ma dość to jest ok. :)
Nikky - Czw Cze 20, 2013 16:17

Off-Topic:
Co do męczenia, to się właśnie tak zastanawiam, bo on się od nich izoluje, podczas wybiegu i łączenia :-( , ale z drugiej strony przecież sam też nie może biedny siedzieć.
One są takimi zakapiorami i okropniuchami, ale nadrabiają urokiem, nie można się na nie gniewać :serducho:

evanduril - Sob Cze 22, 2013 22:03

2 samców chętnie przygarnę, jeśli jest taka możliwość.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group