To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Półroczny kastrat BeSmark do oddania.

Cegriiz - Nie Lip 07, 2013 01:05

Zbuu, umowa adopcyjna i wizyta, bez tego nie wydaję szczura. Będziesz miałą pozwolenie od mamy ? Masz odpowiednie doświadczenie aby wiedzieć, jak postępować z takim szczurem ?

Napisz mi na PW, jakiej wielkości masz klatkę i zdjęcie, czym karmisz szczury, jak wyglądają wybiegi, czy masz inne zwierzęta, gdzie do weterynarza chodzisz... Kto się zaopiekuje szczurami, gdy Ciebie nie będzie ?

A przede wszystkim skąd jesteś.

PaniCiurowa, trochę długo :/


Już jedna osoba się zgłosiła, ale kontakt z nią jest średni, bo ciągle wyjeżdża i nawet nie mogę się z nią umówić na spotkanie, bo nie podała numeru telefonu, a na forum nie zagląda...
Dla mnie to niepoważne.


Ale postępy w oswajaniu są :D
Małe kroczki, ale mogę już go spokojnie złapać i np. do klatki przenieść, gdy śpi pozwala się miziać po główce. Dotykania po ciele nie lubi, ale coraz bardziej kontaktowy i przychodzi do mnie na słowo "Myszek" :P

FaerielDeVille - Nie Lip 07, 2013 01:09

Wiem, że trochę długo. Chyba, że go wezmę, matce tylko mówiąc, że to na DT (bo na DTciaki jeszcze nie narzeka, brat mi baby swoje podrzucał na święta to siedziała cicho). A potem to już z górki, w wynajętym kącie jej nie będzie obchodziło ilu mam chłopaków swoich w klatce. Ahuahu, ależ ja intrygi knuję... :P Pełnoletniam, to mogę, he!
Cegriiz - Nie Lip 07, 2013 23:30

Hops hops. Śliczny Cynamon do oddania !
Cegriiz - Wto Lip 09, 2013 01:22

Chłopak w środę jedzie do nowego domu, ale jeszcze wątku proszę nie zamykać :)
Cegriiz - Śro Lip 10, 2013 13:38

Chłopak w nowym domu, więc można zamknąć :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group