To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Półroczny samiec BENEK szuka domu (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Lizz - Czw Kwi 04, 2013 15:50

Miejsce zawsze się znajdzie;) Ja też chcę, ale na kastrację nie mam:( Bo miejsce się znajdzie...
nimka - Śro Kwi 10, 2013 14:51

nadal szuka?
Varinia - Nie Kwi 14, 2013 23:57

Hej. Benek dalej szuka domku? :serducho:
Klaudiaaa. - Czw Kwi 18, 2013 12:26

No właśnie chłopak do oddania ?
Mai-ah - Czw Kwi 18, 2013 12:57

Chłopaka przychodzi ktoś obejrzeć w tą sobotę, ale nie jest pewne, że zostanie zabrany do nowego domku. Plus jestem pewna, że Lizz, będzie starała się go oddać do jak najlepszego domku więc jeśli jesteś zainteresowana to pw na pewno nie zaszkodzi.
Varinia - Czw Kwi 18, 2013 13:17

Przyznam się, że to ja jadę go odwiedzić w tę sobotę :) Chciałabym zobaczyć jego reakcje i sprawdzić czy mnie zaakceptuje :) Jeżeli tak - no to zaadoptuję go :serducho:
Lizz - Czw Kwi 18, 2013 23:05

Klaudiaaa. napisał/a:
No właśnie chłopak do oddania ?
Tak jak inni napisali. W sobotę jest wizyta odwiedzinowa. Muszę sprawdzić potencjalną właścicielkę, a ona dalej się łudzi, że to ona Benka jedzie oglądać:P

A teraz na poważnie. Benek jest obecnie leczony na pasożyty. Zostało jeszcze 20 dni terapii, jeżeli uznamy, że choroba została zwalczona to wtedy już może jechać do nowego domku.
Jeżeli w sobotę Varinia zdecyduję się go adoptować to temat zamknę. Jednak póki się nie zdecydowała to śmiało pisać na PW!:)



EDIT: BENEK już nie szuka domku. Dzisiaj była w odwiedziny przyszła właścicielka i oboje przypadli sobie do gustu:)

AngelsDream - Sob Kwi 20, 2013 22:38

Lizz napisał/a:
EDIT: BENEK już nie szuka domku. Dzisiaj była w odwiedziny przyszła właścicielka i oboje przypadli sobie do gustu:)


Super. Gratuluję!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group