To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - temat do zamknięcia. Wszystkie mają domy

anyk1 - Pią Lut 08, 2013 03:50

Przekleiłam do 1 postu
emyla.o - Pią Lut 08, 2013 06:52

Śliczności :]
Niez zakocham sie, nie zakocham sie! :)

anyk1 - Sob Lut 09, 2013 23:15

Chcemy bardzo podziękować DT za pomoc. I zachęcić domki stałe do rezerwacji:)
AngelsDream - Nie Lut 10, 2013 00:37

Pozwolę sobie zacytować:

anyk1 napisał/a:
Potrzebujemy Waszej pomocy: brakuje karmy i ściółki. Przez tydzień schodzi około 2-3kg karmy i 1-2 paczek wiórów. Чёрная Кошка - Asia jest osobą uczącą się, dorabia sobie tylko. Teraz poza swoimi szczurami ma te z interwencji. Stan szczurów nie jest dobry, co potwierdza sama Cegriiz w swoim wątku. Szczurki, które trafiły do niej na DT, ważą: Mamusia 210 gram i maluszek 42 gram. Nie prosimy o pieniądze, bo potem zawsze są problemy. Każdy, kto chce i może pomóc, może ofiarować karmę i ściółkę. Każdy kilogram się liczy. Te szczuraski zjadają wszystko, nie są wybredne. Jeśli ktoś ma w domu niepotrzebną karmę, bo np. jego szczurom nie smakowała z przyjemnością ją przyjmiemy.
Kontakt z Asią pod numerem telefonu 889 717 758

Pyl - Nie Lut 10, 2013 01:27

anyk1 napisał/a:
Nie prosimy o pieniądze, bo potem zawsze są problemy.
To nieco utrudnia sprawę. Nie mam specjalnie czasu, żeby biegać z karmą czy ściółką po Warszawie (szczególnie, że nie wiem który to koniec Warszawy), mogę wesprzeć finansowo.
AngelsDream - Nie Lut 10, 2013 01:51

Pyl, zawsze można jeszcze zrobić internetowe zakupy na adres DT?

Taki luźny pomysł.

Pyl - Nie Lut 10, 2013 01:59

AngelsDream, myślałam o tym, ale to też ma swoje minusy - albo duże zakupy, żeby transport był gratis, albo mniejsze i bulić niepotrzebnie za dostawę. Wolałabym, aby ta kasa poszła na szczury, a nie na kuriera.
Po prostu nie widzę problemów z przekazaniem kasy. I dziwi mnie nieco ograniczenie.
Szczególnie, że w tej chwili brak karmy, a za tydzień będzie potrzebna wizyta u weta czy kastracja aborcyjna (oby nie).

AngelsDream - Nie Lut 10, 2013 02:02

Pyl, nie wiem, może to strach przed rozliczeniem albo unikanie oskarżeń, że chodzi właśnie o pieniądze? :drap:
Pyl - Nie Lut 10, 2013 02:05

AngelsDream, nie wiem. Niech się dziewczyny namyślą. Ja rzuciłam propozycję, najwyżej z niej nie skorzystają, jeśli kasa jest "parząca" ;) Albo znajdą inne rozwiązanie (np. odbiór karmy/ściółki z mojej wsi :lol: ).
anyk1 - Nie Lut 10, 2013 09:22

Pyl jeśli ci tak wygodniej oczywiście dostaniesz konto Asi. Ona zakupi Karmę i ściółkę i wklei rachunek jeśli ktoś nie ma jak to się zgodzimy ale preferujemy Karmę ściółkę itd.

Angel Dream dokładnie o to chodzi. Nie chcemy aby ktokolwiek mógł zarzucić, że chodzi o kasę. Od lat siedzę na dogomanii i wiem co tam się wyprawia. Ja rozumiem, że nie każdy ,może dać karmę, że łatwiej wysłać pieniądze jeśli taka jego decyzja oczywiście, że tego nie odrzucimy musiałybyśmy być trzepnięte aby w imieniu naszego widzi mi się cierpiały zwierzęta ale przede wszystkim zależy nam bardziej na Karmie i ściółce. Ja ze swojej strony zobowiązuje się do zrobienia rozliczeń a asie do wstawiania rachunków.

Ninek - Nie Lut 10, 2013 11:44

anyk1, pomyślcie o zamówieniu tej ściółki: http://www.zooplus.pl/sho...ny/chipsi/31193
Dostałam ją od dziewczyn z forum dla moich tymczasów - 15kg. Przewinęło sie ich sporo w tym czasie (2 mioty, w tym jeden większy) a ja ściółke nadal mam. Jest wydajna, nieźle chłonie zapachy. Nosi sie dość mocno na łapkach, ale mimo wszystko jest super.

anyk1 - Nie Lut 10, 2013 14:19

Ninek oglądałam tą ściółkę wczoraj i nad nią się zastanawiałam. Biję sie jeszcze do tego z myślami z karmą myślałam o : http://allegro.pl/natural...2996428558.html http://allegro.pl/vitapol...2987336090.html i myślałam o labofed czy jakoś tak. Mamy mało kasy ale trzeb coś wymyślić i to jest trudna decyzja czy na ilość czy na jakość z pokarmem :(
AngelsDream - Nie Lut 10, 2013 14:21

anyk1, labofeed jest tani i odpowiedni jakościowo - to zbilansowana karma. :)
anyk1 - Nie Lut 10, 2013 14:29

widziałam ja tylko raz i mi sie kojarzy z kupami :P nigdy jej nie uzywałam
Nashi - Nie Lut 10, 2013 14:37

anyk1, może smakowo nie jest jakimś szałem dla większości szczurów, ale dają się do niej przekonać. Ma za to fajny skład i ja mogę polecić.
Jest jeszcze VL Zero Clasic, ale ma mieszane opinie - była dyskusja na forum o wpływie tej karmy na nerki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group