To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!

smeg - Wto Sty 22, 2013 16:26

Nikusia, proszę o bardziej kulturalne wypowiedzi, jeśli nie chcesz zarobić ostrzeżenia.

Od dzisiaj kichasz? Jeszcze 2 dni temu chciałaś przygarniać kolejne szczury. Wtedy nie miałaś alergii? Nie jesteśmy tu od tego, żeby roztrząsać powody oddania Twoich szczurów, ale sama przyznasz, że osoba, która udziela się w co drugim wątku adopcyjnym, a potem nagle wyskakuje z alergią i oddaniem własnego stada, nie jest zbyt wiarygodna. Oczywiście, że nie musisz się tłumaczyć. W Twoim interesie leży jednak wyjaśnienie tej sprawy, jeśli chcesz jeszcze kiedykolwiek wzbudzić czyjeś zaufanie na forum.

Pozostałych użytkowników proszę o powstrzymanie się od komentarzy do czasu wyjaśnień Nikusi (o ile takie nastąpią). Wątek niech pozostanie ogłoszeniem adopcyjnym. Z moich prywatnych obserwacji wynika, że dziewczynkom przyda się także DT.

cornflakegirl - Wto Sty 22, 2013 16:28

Chyba nie ma co psów wieszać, najważniejsze by ogonki znalazły odpowiedzialnego właściciela :) Jest alergia to się już nie ma więcej zwierząt łysych czy kudłatych.
trzymam kciuki za dobry dom dla panienek i żeby nie musiały mieć więcej przeprowadzek.
Dodam, że sama mam alergię prawdopodobnie na mocz moich panienek, ale jakoś żyjemy i radzimy sobie bardzo dobrze :)

Cegriiz - Wto Sty 22, 2013 16:41

A tak na marginesie, co z trzecim szczurem ?

Bo na orgach się chwalisz 3 ogonami.

EDIT: w sumie i na Allo masz wspomniane 3 szczury.

Anonymous - Wto Sty 22, 2013 18:58

cornflakegirl napisał/a:
Dodam, że sama mam alergię prawdopodobnie na mocz moich panienek, ale jakoś żyjemy i radzimy sobie bardzo dobrze



Albo udajesz że masz alergię, albo nie masz aż tak strasznego stanu typu: silnej astmy czy duszności, bo wtedy nie patrzyła byś czy szczurki są fajne czy nie tylko musiała byś je oddać aby ratować swoje życie :]

P.S a ci, którzy nie znają się na alergii lepiej niech się nie wypowiadają na ten temat i nie piszą bzdur wziętych z sufitu.

Anonymous - Wto Sty 22, 2013 19:05

PACZEK napisał/a:
To może najpierw poszukaj szczepionki"która będzie działać"



:lol: :lol: :lol: najpierw poczytaj o alergii a potem pisz.

cornflakegirl - Wto Sty 22, 2013 19:08

Nikusia, widzę właśnie jak się znasz na alergiach. Wiesz nie zawsze są to objawy na tle układu oddechowego :) ja mam alergię skórną :)

a moja mama jest silną astmatyczką, dlatego nie bierzemy kotów ani łysych ani kudłatych. Tak samo królików. Bo akurat te zwierzaki najbardziej ją uczulają.
Skoro masz alergię to je oddajesz proste i nie bierzesz żadnych nowych zwierząt także proste.
U nas tak jest z kotami u Ciebie ze szczurami i pewnie innymi zwierzętami.
Wtedy pozostaje już miłość tylko z monitora.
Lepiej powiedz czy coś rzeczywiście jest na rzeczy z tym trzecim szczurkiem jak wspomina Cegriiz

PACZEK - Wto Sty 22, 2013 19:10

Nikusia, Mnie się wydaje że Twoje szczurcie potrzebują jak najszybciej domu i na tym trzeba się skupić. Rozmowy o alergii czy astmie można prowadzić w innym miejscu.
Może ktoś da choć DT dla szczurzych panienek.

Devona - Wto Sty 22, 2013 19:15

Nikusia, za łamanie regulaminu, branie udziału w kłótniach, ataki na innych użytkowników oraz ignorowanie uwag moderacji otrzymujesz ostrzeżenie o wartości 2, ważne minimum pół roku. Sugeruję większą powściągliwość w wypowiedziach na forum, takie zachowanie jak Twoje nie jest tutaj mile widziane.
wilczek777 - Wto Sty 22, 2013 20:52

Pomijając tą całą dyskusje o alergii wspomnę, że Nikusia owszem pisała do mnie o przetrzymanie szczurów tyle, że było to pytanie o przetrzymanie w czasie wyjazdu. Wiadomości były niezwykle lakoniczne i nie było tak słowa o alergii i problemach z tym żeby szczurki były w domu. A chyba w tym była rzecz...
agacia - Wto Sty 22, 2013 20:55

A co z małą kapturką Inką? Zamierzasz ją sobie zostawić i trzymać samą?
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 22:36

3 szczurek był u mnie na DT i już dawno znalazł nowy domek!!! Szkoda na was czasu i nerwów a dla obecnych szczurków znalazłam już nowy domek. Żegnam 8)
agacia - Wto Sty 22, 2013 22:52

Dobrze, że szczurki maja nowy domek, ale mam ndzieję, że łysych nie będziesz brać.
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 22:56

Teraz już wiem, że to mocz uczula jak większość osób pisze, więc nie. Zadowoleni?? Co do domku to osoba ma mi jeszcze potwierdzić jutro czy będzie je brała na 100 %
Cegriiz - Śro Sty 23, 2013 00:09

Nikusia napisał/a:
Zadowoleni??

Z jakiego powodu ?
Że żeby sprawa została wyjaśniona, musisz użytkowników obrażać ?

Mam nadzieję, ze to o nowym domku jest prawdą i szczury będą miały dobrą opiekę.

Devona - Śro Sty 23, 2013 00:52

Nikusia, już Cię wielokrotnie upominano, także ja przez pw, żebyś zastanowiła się nad formą i treścią swoich postów. Jeśli nadal będziesz w tak napastliwy sposób "dyskutować", to dorobisz się kolejnego ostrzeżenia, co wiążę się z częściowym brakiem dostępu do forum. To jest ostatnie ostrzeżenie.

Zamiast prowokować, skup się na swoich zwierzętach, wszyscy tutaj chcemy dla nich jak najlepiej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group