To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szukamy DS dla ogona odebranego nowemu właścicielowi [W-WA]

Nikaa - Sob Sty 19, 2013 23:40

Znalazłaś już DT ?
Na ile to by miało być dni ? Bo możliwe że ja (nic nie obiecuję i nie na 100%..właściwie to tylko pomysł, więc żeby potem nie było ) bym mogła.
Tylko ja się chwilowo wyprowadzam z domku 02.02.13, więc do tego czasu na 100% musiałby znaleźć inny domek.

Sandy Indygo - Nie Sty 20, 2013 12:55

Tak, na szczęście Lennon ma już miejsce na DT u Dori :mrgreen:
Dom stały ma wstępnie u PACZKA, aczkolwiek jeśli byłby ktoś chętny bliżej (żeby ograniczyć stres związany z podróżą) to zapraszam do zgłaszania się na PW :)
Plan odbicia go mam na jutro - mało tego, udało mi się zgromadzić za radą Dori niezłą "ekipę szturmową" (szczurmową, jak to ktoś wymyślił), która wtargnie ze mną na chatę dziewczynie i wybije jej z głowy branie kasy za "prezent" - ale to chyba zbyt radykalne rozwiązanie :x i nie chcę mieć później wyroku za napad (ekipa obejmuje kilkunastu metali :P ).
Cały czas się waham: załatwić to na spokojnie i przeżyć jakoś te 30 zł, czy robić aferę i odebrać moje rzeczy bez kasy. Jakoś rozum przemawia bardziej za 1 opcją, tylko że jak zaproponowałam że wezmę ciurka bez klatki, to się nie zgadza, a mój transporter "zniknął". Wkurza mnie jej nieuczciwość, ale zależy mi tylko na dobru szczura...
Pozdrawiam serdelecznie
Dorota

Wampiwor - Nie Sty 20, 2013 13:35

Sandy Indygo napisał/a:
Wkurza mnie jej nieuczciwość, ale zależy mi tylko na dobru szczura...
gdy już będziesz miała pewność co do bezpieczeństwa Lennona - nie wahaj się :) Wciąż zaciskam kciuki, mam nadzieję, że dziewuszysko następnym razem się zastanowi, zanim zrobi coś takiego...
PACZEK - Nie Sty 20, 2013 14:36

Sandy Indygo napisał/a:
Dom stały ma wstępnie u PACZKA, aczkolwiek jeśli byłby ktoś chętny bliżej (żeby ograniczyć stres związany z podróżą) to zapraszam do zgłaszania się na PW :)

Oczywiście dla dobra ogonka aby zmniejszyć ryzyko stresu i z uwagi na warunki pogodowe było by lepiej aby Lennona przygarnął i pokochał ktoś bliżej W-wy.
Trzymam kciuki za "uwolnienie" szczuraska :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Dori - Pon Sty 21, 2013 21:49

Mały chudy hasior już w moich skromnych progach ;)
Dopóki nie będę miała pewności, że wszystko z nim w porządku, nie puszczę go dalej w świat.

PACZEK - Pon Sty 21, 2013 22:05

Dori napisał/a:
Mały chudy hasior już w moich skromnych progach ;)

Ufff ważne że bezpieczny :)
Dori napisał/a:
Dopóki nie będę miała pewności, że wszystko z nim w porządku, nie puszczę go dalej w świat.
Zupełnie słusznie!

Czekamy jeszcze na opis akcji "ratunkowe" :)
Mam nadzieję że nie trzeba będzie "odbijać"Sandy Indygo,

ko93 - Pon Sty 21, 2013 22:27

Dori napisał/a:
Mały chudy hasior już w moich skromnych progach ;)
Dopóki nie będę miała pewności, że wszystko z nim w porządku, nie puszczę go dalej w świat.

Dori, a to nie Ty przez przypadek pałasz miłością do haszczaków :roll: już widzę jak go wypuszczasz :lol:

Dori - Pon Sty 21, 2013 22:37

ko93, tak! Ale ja już mam jednego tłustego porządnego hasiora, w dodatku nie ma jaj, więc mogę go trzymać z kim chcę :D
A ten mały jest i mały i jajeczny, mój Rufus by go zdmuchnął, a baby zaciukały.

ko93 - Pon Sty 21, 2013 23:27

Dori jak by jajek nie miał to i u mnie miejsce by się znalazło :-P Nie wiem czemu mam jakąś słabość do haszczaków pomimo,że wole brązy i beże, a nawet rude :lol:
Dori - Pon Sty 21, 2013 23:58

ko93, u mnie to by wszystkie mogły być hasiorami, gołe, pół-gołe, kręcone, standardowe... Póki co mam 3, ale jeden oszukany, bo biały, drugi też oszukany, bo łysy, no i niewybarwiony śliczny kastrat ;)
Lennonka nie zamierzam kastrować, to taki sznurek, malutki, chudziutki, 356 gramów waży. No i nie wiem, czy nic z niego złego nie wylezie.

Pyl - Wto Sty 22, 2013 00:05

Off-Topic:
Dori napisał/a:
ale jeden oszukany, bo biały
Masz prawie-BEWa?!? ;(

Dori - Wto Sty 22, 2013 00:07

Pyl, nieee, ślepia ma za jasne, nie ma co płakusiać ;)
ko93 - Wto Sty 22, 2013 00:14

Dori to na pewno Lenonek musi być bardzo chudy jak tylko tyle waży :shock: u mnie najmniejsze samice ważą grubo ponad 350g :oops: No tak znam te łyse oszukane haszczaki sama dwie takie podróbki miałam :lol: Dori Ty się pilnuj lepiej bo nie znasz dnia, ani godziny, a może rodzinka wpadnie w odwiedziny poznać Twoje mikro stado :]
Pyl - Wto Sty 22, 2013 00:25

Off-Topic:
Dori, ufff...

Bel - Wto Sty 22, 2013 00:38

Dori napisał/a:
Lennonka nie zamierzam kastrować, to taki sznurek, malutki, chudziutki, 356 gramów waży. No i nie wiem, czy nic z niego złego nie wylezie.
przypominam, że to była Puckowa waga.. a pamiętasz jaki z niego harpagan :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group