To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Pilnie do środy potrzebne domy tymczasowe i domy stałe

Nisia - Nie Gru 23, 2012 01:18

PACZEK, a mnie się wydaje, że się w tym momencie czepiasz. Nie każdy jest prawnikiem/dyplomatą/etc., na ogół ludzie wypowiadają się tak, jak potrafią.

Ja zrozumiałam to tak, że rozmowy z fundacją trwają i, w porozumieniu z nią, trwa wybór osób, które pójdą.

Ten gościu wydaje się jakiś nienormalny, nie wiem, czy to przez chorobę, czy tak po prostu ma. Ale uważam, że osoby kontaktujące się z nim powinny uważać. I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby zaaplikował to coś szczurom.

19krz20, informujcie potencjalne domy, że szczury mogą być chore. Sorki, ale te np. związku chromu... antybiotyk w dużej dawce... ta sól fentanylu.... To brzmi jak jakaś chemioterapia antynowotworowa, gdzie ładuje się w człowieka różne świństwa, zabijając nowotwór wraz z człowiekiem (bo te świństwa to na ogół trucizna organizmowi bardzo nieobojętna). Nie wierzę, aby taka mieszanka była obojętna dla organizmu szczura. Tym bardziej, że skoro "kumuluje się w ogonie", to musi przedostawać się do krwi. A wraz z nią i do wątroby, i do różnych innych organów. Zresztą, gościu chyba sam do końca nie wie, co gada, skoro gada, że "mieszanka jest rozpoznawana jako strychnina i dlatego kumulowana w ogonie". Przecież od dawna wiadomo, że w ogonie szczurzym nie ma strychniny! Poza tym, jak niby mieszanka ma być "rozpoznawana jako strychnina", skoro strychniną nie jest?
Dlatego uważam, że jeśli szczurki przeżyły taką "terapię", to mogą być chore.

19krz20, i jeszcze jedno: nic na gębę! Wszystko musicie mieć na papierze, podpisane przez tego gościa własnoręcznie! Bóg wie, co mu może do głowy odwalić.

FundacjaOgony - Nie Gru 23, 2012 08:12

Paczku bardzo cię proszę nie bądź adwokatem diabła (czyt. Fundacji).

19krz20 zwróciła się o pomoc w tej sprawie i fundacja jeśli tylko będzie miała techniczne możliwości to pomoże.

Nie jest to stricte sprawa fundacji więc 19krz20 nie musi być wolontariuszem i nie musi posiadać upoważnienia, ona zajmuje się sprawą my jej tylko pomagamy.

Niamey - Nie Gru 23, 2012 09:56

Bierzcie też pod uwagę, że facet może być totalnym mitomanem i ta cała mieszanka funkcjonuje wyłącznie w jego głowie.
19hajer20 - Nie Gru 23, 2012 15:29

niamey wszystko bierzemy pod uwagę sama na pewno widziałaś na drugim forum że wolimy nie zaczynać już tego tematu mieszanki żeby facet nie zaczął swoich poematów pisać ::) najważniejsze żeby ktoś jak najszybciej dał radę tam podejść ocenić sytuację.
Jeżeli ktoś się zdecyduje to proszę o info na pw, przekażę wtedy radę Fundacji Ogony.

Nisia - Nie Gru 23, 2012 16:00

Niamey, ale może też być wariatem i trzeba brać pod uwagę, że szczurki mogą (ale nie muszą) być chore.
Albo może się zdarzyć, że tych szczurków w ogóle nie ma, a facet jest trollem.

19hajer20 - Nie Gru 23, 2012 16:16

Nisia szczury najprawdopodobniej są, jak w google wkleisz jego nr telefonu to okazuje się że wychodzi kilka ogłoszeń o szczurach, a ostatnie jest z grudnia.
PACZEK - Nie Gru 23, 2012 23:10

Pozwolę sobie wkleić. 19krz20, To post z forum gdzie jesteś modem:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Re: Pilnie oddam młode szczurki Poznań

Postprzez orchemedeusz » N gru 23, 2012 10:24 pm

19hajer20 napisał(a):a gdzie reszta maluchów? dasz radę przetrzymać je do końca roku?



reszta pojechała tak : Oborniki Nekla ostrów wielkopolski pozawoziłem a że znalazlem chetnych na trasie kolejowej to si eppoumawiałem i odebrali
dam rade do nowego roku bo małe jadą do mamy samice zostają w domu i mają pokoj wolny bo samce ze dwa ze mną spok ale dopiero 3 stycznia bede spowrotem

24 grudnia wieczorem jade dorybnika przez katowice jak by ktos sie znalazl na trasie to tez moge wziążść ze sobą

orchemedeusz

Posty: 19
Dołączył(a): Cz gru 20, 2012 4:09 am"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak że teraz tylko umów się gdzieś z gościem na śląsku (jak napisał sam może Katowice lub Rybnik) i możesz zabezpieczyć ogonki te które podobno ma zamiar oddać :)
Skoro woził inne to i te może dowieźć.

edytowałem aby oddzielić cytat

PACZEK - Nie Gru 23, 2012 23:18

pozwolę sobie wkleić jednak jeszcze raz link do wątku na wypadek gdyby ktoś chciał poczytać
http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=38805

pszczoła - Nie Gru 23, 2012 23:21

Niewiele z tego zrozumiałam :?
19hajer20 - Nie Gru 23, 2012 23:54

pszczółko jeszcze tylko 10 ogonów szuka domu, w tym 4 samice, facet jutro jedzie na trasie poznań rybnik przez katowice może podrzucić na trasie jakieś maluchy. Ewentualnie do końca roku jest czas na decyzję czy ktoś jakiegoś przygarnie bo maluchy będą u jego mamy.
aneczka1-13 - Pon Gru 24, 2012 11:47

Jeśli chodzi o tą wizytę to ja bym chętnie poszła tylko też pod warunkiem że ktoś jeszcze by ze mną poszedł.
AngelsDream - Pią Sty 04, 2013 21:22

19hajer20, czy sytuacja została wyjaśniona?

Czy była przeprowadzona jakakolwiek 'wizytacja'? Jak wyglądają konkrety?

19hajer20 - Pią Sty 11, 2013 02:22

sytuacja nadal nie wyjaśniona. jakiś czas gościa nie było widać, na forum się wcale nie loguje, ale to pewnie dlatego że ponoć jest w hospicjum ::) . Przed chwilą Sky znalazła jego nowe ogłoszenie
http://tablica.pl/oferta/...ac026a102f;r:;s

Wydaje mi się że dobrze by było gdyby ktoś mógł tam iść pod pretekstem obejrzenia ogonów z chęcią zabrania jakiegoś, i dał znać jak sytuacja wygląda na miejscu.
Facet powinien mieć według mnie zabrane ogony i tyle....

Kluska - Śro Lut 13, 2013 13:57

Jak wygląda sytuacja? Aktualne?
PACZEK - Śro Lut 13, 2013 14:22

Kluska, Przecież wiesz że na orgach temat dawno zamknięty.19hajer20, tam jest modem

(...) [/CIACH]Niepotrzebny komentarz został wycięty. /Devona



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group