To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 3 dorosłe samczyki - syjam,haszczak i rudzielec

Journey - Czw Gru 20, 2012 15:02

Proszę, aktualne :)

Czakuś


Speedek


Niuniek


Wspólne




I moje ulubione - wszyscy razem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dziewczyny, bardzo Wam DZIĘKUJĘ raz jeszcze :serducho:

nubijka - Pią Gru 28, 2012 14:51

Ale wielkoszczury ;)
yes - Pią Gru 28, 2012 17:20

kochane są. nadal szukamy transportu dla Niuńka do Trójmiasta i domku dla dwoch pozostałych, może już bez rozdzielania się uda :serducho:
Journey - Śro Sty 02, 2013 12:28

yes napisał/a:
kochane są. nadal szukamy transportu dla Niuńka do Trójmiasta i domku dla dwoch pozostałych, może już bez rozdzielania się uda :serducho:


Szukam transportu :serducho:

yes - Śro Sty 02, 2013 14:51

prawdopodobnie Niunio pojedzie w niedzielę do nowego domku :)
quagmire - Śro Sty 02, 2013 14:53

yes, Czak i Speedy wciąż szukają?
Journey - Śro Sty 02, 2013 17:01

Trzymam kciuki :kciuki:
yes - Śro Sty 02, 2013 20:33

Quag :) tak. a chcesz je poznac? albo nas odwiedzić? zapraszamy :serducho:
karraska - Pią Sty 04, 2013 18:55

Off-Topic:
Moje ukochane stadko do adopcji ;(
Kciukaski za szybki transport :kciuki:
A dla Ciebie moc uścisków, mi tylko Abu został i też go oddaję.

yes - Sob Sty 05, 2013 14:25

oj, przykre... to stadko już podzielone. Niuniek jedzie jutro do nowego domu i trzymamy kciuki za aklimatyzację i łączenie. natomiast miziaki Czaki i Speedy ciągle jeszcze do przygarnięcia. u nas nie mają warunków, zeby pobiegać sobie swobodnie, choć odnoszę wrażenie, ze i tak wolą lezeć na klanach i mlaskach z zadowolenia, jak się je mietoli :serducho:
quagmire - Sob Sty 05, 2013 15:57

:D fajni muszą być strasznie :)
taivas - Sob Sty 05, 2013 16:29

Niunio już w poniedziałek będzie u nas, bo smeg przywozi go w środku nocy jutro. :serducho: Nie mogę się doczekać. :)
Journey - Sob Sty 05, 2013 17:02

yes napisał/a:
oj, przykre... to stadko już podzielone. Niuniek jedzie jutro do nowego domu i trzymamy kciuki za aklimatyzację i łączenie. natomiast miziaki Czaki i Speedy ciągle jeszcze do przygarnięcia. u nas nie mają warunków, zeby pobiegać sobie swobodnie, choć odnoszę wrażenie, ze i tak wolą lezeć na klanach i mlaskach z zadowolenia, jak się je mietoli :serducho:


Słodziaki :serducho:

taivas napisał/a:
Niunio już w poniedziałek będzie u nas, bo smeg przywozi go w środku nocy jutro. :serducho: Nie mogę się doczekać. :)


Super Taivas, czekamy na relacje ! :kciuki: :)

yes - Pon Sty 07, 2013 12:07

no i ja czekam na wieści :) Niuniek wczoraj na dworcu wzbudzić achy i ochy ciotek :lol:
taivas - Pon Sty 07, 2013 12:42

Ja jeszcze nie widziałam Niunia "na żywo", ale przechwycił go już rano mój TŻ i wysłał fotki. Szczurek trochę przestraszony i napuszony, jeszcze niezbyt ciekawski, woli siedzieć w transporterku i spać. Wieczorem w domu będzie miał kolejny szok zmiany miejsca, bidulek. A jeszcze tyle zapachów, najpierw w transporterze po pannach, teraz w naszym - po naszych chłopakach... Naprawdę nie ma czego mu zazdrościć. Ale zobaczę go w domu wieczorkiem to na pewno napisze więcej już w swoim temacie. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group