To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Dwóch ponad rocznych chłopców czeka na dom.

Kasiak - Wto Gru 04, 2012 19:36

Kastracja na pewno pomoże. Miałam podobny problem ze szczurkiem, przeszedł zabieg jakiś miesiąc temu i zmienił się nie do poznania. Pomijając to, że nie atakuje braciszka, ani kochanej opiekunki, to zrobił się miluchnym przytulalskim pieszczochem. Wcześniej nie znosił dotykania, uciekał i głośno protestował kiedy próbowałam go pogłaskać, teraz zdarza się, że sam się wtula i nadstawia do głaskania :mrgreen:
W zasadzie mogłabym przygarnąć Miśka, mam miejsce w klatce i chęci na jeszcze jednego szczurka. W piątek będę w Warszawie, więc odpadałby problem transportu. Rozmawiałam wcześniej z Karolajn o przygarnięciu jej szczurka, ale podejrzewam, że szybciej znajdzie kogoś w swoich okolicach niż transport do Białegostoku. Skontaktuję się z nią w tej sprawie i odezwę do Ciebie :)

Cann - Wto Gru 04, 2012 20:02

Super, to czekam na wieści. :)
Dori - Wto Gru 04, 2012 20:33

A ja nie obiecuję, że go oddam czwartego dnia po operacji ;) Wszystko zależy, czy Miś ładnie się będzie goił.
Kasiak - Śro Gru 05, 2012 09:41

Karolajn ma problem ze znalezieniem opiekuna bliżej, a maluch jest bardzo samotny, także będziemy kombinować jak go ściągnąć do mnie. Trzymam kciuki za nowy dom dla Miśka. Jestem pewna, że po zabiegu zrobi się z niego taki słodziak, że szybko znajdą się chętni :mrgreen:
karev - Sob Gru 08, 2012 18:25

Jeśli ogłoszenie jest aktualne to jestem zainteresowana Miśkiem ;)
Cann - Sob Gru 08, 2012 19:22

karev, wyślij mi proszę odpowiedzi na pytania z ankiety adopcyjnej. :)
karev - Sob Gru 08, 2012 22:21

ok ;) już się za to biorę
Cann - Czw Gru 13, 2012 00:26

Miś wciąż szuka domu.
Kluska - Wto Sty 15, 2013 12:25

Aktualne?
Cann - Wto Sty 15, 2013 17:27

Można zamknąć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group