To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Chłopiec M2 pilnie szuka nowego domu!!

AngelsDream - Sob Lis 24, 2012 20:37

Off-Topic:
agacia, domyślam się, ale prostota i jasność tego rozwiązania przywołały w pamięci karteczki, które kiedyś robił Asaurus dla naszych kruszynek. A teraz idę do kąta z moim GTO.


Za kapturki trzymam kciuki!

agacia - Sob Lis 24, 2012 20:56

Dziękuje, przydadzą się, bo maluchów jest sporo i są pospolite. Chociaż ja akurat lubię standardowe kaptury bardzo, a akurat jak szukałam do adopcji to nie było maluchów, a wtedy strasznie chciałam mieć zwykłego kapturka w stadzie.
Kuzyn - Sob Lis 24, 2012 21:24

Nie wiem czy były rezerwacje w którymś z ogłoszeń, ale jeśli mogę to proszę o zarezerwowanie panienki F4 :)
agacia - Sob Lis 24, 2012 21:34

Jesteś pierwszy :)
agacia - Nie Lis 25, 2012 15:49

Polecam wspaniałe, kapturki :D Każdy powinien mieć chociaż jednego w swoim stadzie :serducho:
agacia - Pon Lis 26, 2012 22:19

Kilka nowych zdjęć :)

Ciocia Runa pilnuje maluchów


Mamcia zajada dropsika


Sprawdziła czy wszystkie dzieciaki są i poszła biegać dalej


I specjalnie dla Kuzyna pomęczyłam trochę dziewczynkę F4 :)




I maluchy zmęczone odpoczywają po wybiegu



Dzieciaki są coraz fajniejsze :) Wczoraj dałam im gerberek na palcach, to dziś z ciekawością podlatują do ręki i podgryzają palce :serducho: Urocze są i urosły od czwartku trochę. Już nie wyglądaja jak małe pchły :D

Anonymous - Pon Lis 26, 2012 23:13

Jakie słodziutkie maluszki :mrgreen: Czyżby mleczko piły?? :)
Kuzyn - Wto Lis 27, 2012 00:04

agacia napisał/a:
I specjalnie dla Kuzyna pomęczyłam trochę dziewczynkę F4 :)


Dziękuję. Fajny dziubek :)

agacia - Wto Lis 27, 2012 21:35

Podrzucam moje maluszki do góry, moze ktoś je jeszcze zauważy i sie zakocha :serducho:
agacia - Wto Lis 27, 2012 23:07

Maluchy są coraz odważniejsze, właśnie wspięły mi się po rekawie i wyszły z klatki. Dobrze zadziałał sposób by im dać na palcach gerberka do zlizania, bo teraz same podchodzą do ręki. A ich ulubiona zabawa to tłuczenie się między sobą aż cała klatka podskakuje :twisted: Bardzo się zmieniły od czwartku, a Mamcia ma ich powoli dość. Na dniach odseparuje chłopców to samiczki z Mamcią pójdą do większej klatki.
agacia - Pią Lis 30, 2012 13:45

Dzis dla chłopców wielki dzień :) Zostaną oddzieleni od stada ;)
bullek - Sob Gru 01, 2012 00:00

Witam serdecznie. Byłabym zainteresowana dwoma chłopcami. Jak wygląda taka adopcja? :)
agacia - Sob Gru 01, 2012 23:08

Były dziś u nas w odwiedzinach ciocia Biała i ciocia Ogoniasta :) Mam nadzieję, że później napiszą jak wrażenia ze spotkania z czarno-białym stadkiem :)
Biała - Nie Gru 02, 2012 21:05

Ciocie musiały ochłonąć po takiej dawce słodkości :DD :serducho:
Dzieciaczkom szczególnie spodobało się spanie pod sweterkiem/ w rękawie i grzanie mnie w stopę :D Malutkie są jak pchełki ruchliwe i wszędzie ich pełno :mrgreen:
A mamusia ma cudny proludzki, miziasty, całuśny charakter :serducho:

cavena - Nie Gru 02, 2012 21:08

Czy dziewczynki 2 i 6 są jeszcze wolne?

Podbiję pytanie, jak wygląda adopcja?

Odebrałabym w przyszły poniedziałek, ew mogę w tym tygodniu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group