To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 4 samiczki DUMBO szukają ciepłych domków PILNE

calluna - Czw Lis 08, 2012 15:11

coś już wiadomo co z panienkami?
fila - Czw Lis 08, 2012 23:20

Wstępnie udało się ustalić domek dla 2 samiczek razem (Felga i Mysza) mam nadzieje że wszystko się uda. Dziewczyny mają trafić do Pani "Bezsenna"

Więc na chwilę obecną szukamy domku dla Helgi oraz Syjamki, prosze o kontakt wszystkich którzy mogą wziąć dwie dziewczyny, dopiero w ostateczności zdecyduje się na ich rozłączenie.

calluna - Czw Lis 08, 2012 23:31

cieszę się w takim razie bardzo bardzo : + gdy by jednak się okazało ze dla pozostałych dwóch się nie udało,to mogę pomóc przy Heldze. trzymam jednak nadal kciuki aby nie zostały rozdzielone :kciuki:
wilczek777 - Pią Lis 09, 2012 01:38

Mysza wygląda jak mój Bibs o.0 Brać takie cuda braaać!
1kamilla1 - Pią Lis 09, 2012 11:33

Myszka <3 Przecudna!!
fila - Pią Lis 09, 2012 11:34

A ja się trochę podłamałam, miałam już tak ogromną nadzieje na super domek dla Felgi i Myszki u Bezsennej ale niestety okazało się że z powodu choroby jednego z jej szczurków ryzykowne jest przyjęcie nowych lokatorek, i na chwilę obecną trzeba wszystko wstrzymać :cry:
1kamilla1 - Pią Lis 09, 2012 11:36

Ojej.. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domków. Dziewczyny są przecudne, więc pewnie szybko ktoś się znajdzie.
Frag - Pią Lis 09, 2012 22:54

Złamałaś mnie :) - wysłałam pw.
fila - Nie Lis 11, 2012 21:03

Wstępnie dziewczyny mają już nowe domki, Felga i Myszka ma jechać do bielska-białej do FRAG, natomiast Helga i Syjamka do łodzi do Grzesi z drugiego szczurzego forum.
Trzymajcie kciuki aby wszystko już się udało i żeby dziewczyny szczęśliwie dotarły, choć narazie ustalamy sprawy transportowe, w ostateczności zdecydujemy się na pkp.

calluna - Nie Lis 11, 2012 21:10

kciuki, oczywiście. cieszę się że jednak nie musiałaś ich rozdzielać i że dziewczyny będą razem w nowych domkach. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
fila - Sob Lis 17, 2012 11:31

Jutro Felga i Myszka jadą do nowego domku :)
Syjamcia i Helga nadal czekają na transport (warszawa łódź) szkoda że tak ciężko znaleźć podwózkę :(
Mam nadzieje że się nie rozchorują bo zrobiło się okropnie zimno na dworze, macie jakiś patent na zapakowanie ich, bo jednak trochę spędzą na dworze jak będziemy szli.

Noxa - Sob Lis 17, 2012 11:47

Ja zimą do transportera wrzucam ścinki polarka, z zewnątrz owijam jednym z szalikowych dzieł mojej mamy i w torbę podróżną albo taką materiałową na zakupy (w zależności od wielkości transportera). Oczywiście zostawiając trochę miejsca żeby było czym oddychać. Jak do tej pory żadnych problemów nie miałam (;
Frag - Nie Lis 18, 2012 17:42

Dwie panienki szczęśliwie dojechały z Warszawy do Bielska-Białej. Całe, zdrowe i zadowolone. Od południa mieszkają już w nowej klatce, blisko docelowej - dużej, w której aktualnie czeka na nie Lexi.
Dziś po podróży, biegały ciekawskie po pokoju razem z "samotną gospodynią". Nie awanturowały się wcale, obwąchiwały się tylko we trzy. Zobaczymy co będzie jak wpuszczę je razem do klatki.

fila - Nie Lis 18, 2012 20:44

Cieszę się bardzo że dziewczyny są całe,zdrowie i szczęśliwe w nowym domku :)

Co do przewozu to pewnie bardziej mnie to zestresowało, jedno co to okropnie przestraszyły się jak czekałam na podjeżdżający pociąg który zaczął hamować, aż cała torba z pudłem podskoczyła do góry :( ale myślę że już później nie miały większych stresów.
Pan konduktor oczywiście kręcił nosem że zwierząt nie przewożą ogólnie, jednak uprosiłam go, kazał tylko napisać że w przypadku gdy coś się stanie ze zwierzakiem to nie będzie żadnych roszczeń. Oczywiście przewoził małą biedną "świnkę morską" :P
Czekamy na więcej informacji o dziewczynach, fajnie by było gdybyś założyła nowy temacik i wrzucała tam jak najwięcej foteczek. Ja już za nimi tęsknie :cry:

Frag - Nie Lis 18, 2012 21:46

Widziałam na paczce oświadczenie i domyślałam się, że odbieram "świnkę morską" (swoją drogą - miałam rację, prawda :) ), a mój mąż strasznie się śmiał ze "zwierzaczka".
O dziewczynkach będę od czasu do czasu pisać tutaj: http://forum.szczury.biz/...p=812668#812668 - nie będzie to z pewnością bardzo częste pisanie, ale zawsze służę informacjami "na żądanie" :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group