To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław i cała Polska] Cztery samiczki szukają domku!

Nakota - Śro Paź 17, 2012 21:25

Zdjęcia indywidualne panienek (ilość zależna od modelki):

F1.



F2. - rezerwacja


F3. - rezerwacja



Stokrotka grzecznie dała się wetowi zbadać, wszystko z nią w porządku. Jej oswajanie idzie coraz lepiej - pięknie daje się wycałowywać i miziać poza klatką, w środku niej zachowuje się jeszcze ostrożnie, ale też coraz lepiej. Już nie wygina się pod rękę, ale ładnie daje się głaskać. Mimo wszystko dalej jest wrażliwa na hałasy, więc trzeba z nią postępować delikatnie i powoli. Będą z niej szczury :serducho: :D

Anonymous - Śro Paź 17, 2012 21:37

F3 cudna :serducho:
Ocelot - Czw Paź 18, 2012 01:27

Ah... F1... co za słodycz... moje marzenie normalnie (jakoś tak mam, że uwielbiam niemal wszystko co czarne i wprost kocham gładkowłose szczurki). :oops: I ten brzuszek... te łapki... zakochałam się. :serducho:

A mamusia normalnie och i ach - zupełnie jak moja Dziurka (chyba przez to jestem stronnicza). :mrgreen:

kuba184 - Czw Paź 18, 2012 12:31
Temat postu: :)
Ładnie rosną dziewczynki :) , bardzo ładne i fajne brzucholki mają :)
Super zdjęcia, dzięki

helhaim - Czw Paź 18, 2012 12:55

takie szczurasy na pewno szybko znajdą (o ile już nie znalazły) wspaniały dom;)
Nakota - Pią Paź 19, 2012 23:25

Maluchy rosną jak na drożdżach. Jedna panienka zdążyła już otworzyć oczka :D Przy okazji udało mi się zaobserwować jak bardzo dzieciaki lubią się z Diabełkami (są wychowywane przez jedną matkę). Wzajemnie się iskają, ciamkają łapki/uszy czy rozdają sobie buziaki :D :serducho:

Stokrotka za to coraz bardziej otwiera się na człowieka. Spędziła wczoraj ze mną siedem godzin podczas mojej nauki na kanapie. Chowała się pod kołdrą, ale tam notorycznie rozpłaszczała się jak żaba i bez oporów spała w najlepsze. Dawała się też bezproblemowo miziać, głaskać i całować, nawet w brzuch. Teraz pozostaje tylko sprawdzić jej kontakty z innymi szczurami :kciuki: :kciuki: :kciuki:

helhaim - Sob Paź 20, 2012 16:08

trzymam kciuki za łączenie Stokrotki ze stadem :kciuki: :kciuki: :kciuki:
kuba184 - Sob Paź 20, 2012 19:01

super super super ! :)
Nakota - Sob Paź 20, 2012 22:08

Stokrotka połączona z moim stadem głównym, bez jakiś specjalnych problemów czy bójek :) Wszystko przebiegło całkiem szybko i sprawnie.
helhaim - Nie Paź 21, 2012 01:46

Stokrotka musi być naprawdę genialną szczurzycą:) nie miałem
wątpliwości, że uda się ją połączyć.!!! :mrgreen:

Anonymous - Nie Paź 21, 2012 10:26

Super :D
kuba184 - Nie Paź 21, 2012 12:37

Niech się dobrze opiekuje młodymi :) :kciuki:
Anonymous - Nie Paź 21, 2012 16:25

Kuba, Stokrotka nie jest matka zadnych mlodych:)

Male panienki sa dziecmi Wrozki:)

helhaim - Nie Paź 21, 2012 20:41

szeol74,

Off-Topic:
do mnie też to dziś dopiero dotarło:)


Nakota, jak tam Stokrotka w stadzie głównym? Zero ekscesów? A czarnulka rosnie zdrowo?
Dlaczego mieszkam tak daleko... w ogole zauwazylem, że w moim rejonie ciezko o zaszczurzonych...

karmen111 - Wto Paź 23, 2012 21:03
Temat postu: [Wrocław] Przygarnę dwie młode samiczki!
Hej! czy jakieś dziewczyny są jeszcze wolne?

Kilka dni temu niespodziewanie odeszła moja kochana szczurcia Lady. Została mi jej siostra - Kropka. Nie chcę żeby biedna do końca swojego kruchego, szczurzego życia była samotna. Od zawsze miała towarzystwo i myślę że cierpi w samotności :(

Dlatego postanowiłam zaadoptować dwie młode samiczki. Myślę że dobrze żeby miały do pół roku. Kropka jest w średnim wieku - ma ok 1.5 roku i zrobiła się ostatnio trochę grubaśna więc fajnie by było gdyby jakieś żwawe młódki ją rozruszały ;) Generalnie moja szczurcia nie jest toksyczna, zawsze była raczej uległym, trochę nerwowym szczurem, ale bardzo opiekuńczym w stosunku do swojej siostry.

Ogoniastym oferuję dużą klatkę, codzienne przynajmniej 1,5 godzinne spacery po przedpokoju, który na ten czas przerabiam na szczurzy plac zabaw (tak, jestem trochę szczurnięta ;) . W razie chorób zabieram moje dziewczyny do najlepszego weta we Wrocławiu (Wtajemniczeni wiedzą że mówię o dr Piaseckim).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group