To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarnę młodą szczurzycę [Szczecin i okolice]

AngelsDream - Pią Lis 09, 2012 14:56

Off-Topic:
smeg, słuszna idea!

Widać. Najlepiej porównać sobie dwa maluchy razem.

calluna - Pią Lis 09, 2012 14:59

te jajka mają ogromne.. nie da się ich przeoczyć.. :D
AngelsDream - Pią Lis 09, 2012 15:03

calluna, ale samce, zwłaszcza młode, mogą je chować.
calluna - Pią Lis 09, 2012 15:08

da się jakoś.. pomacać...?
AngelsDream - Pią Lis 09, 2012 15:10

calluna, ja pewnie bym wiedziała, jak szukać, ale najłatwiej patrzeć na odległości między cewką a odbytem. Napatrz się na swoją samiczkę, na zdjęcia i potem oceń pod tym kątem maluszka?
smeg - Pią Lis 09, 2012 15:11

Da się rozpoznać po dziurkach - samiczki mają dwie, samce jedną - ale dla niewprawnego oka może to być kłopotliwe ;) Nie wiadomo, jak doświadczeni byli ich właściciele, w jakich warunkach wychowywały się te szczurki, a jeśli te nie były zbyt cudowne, mogą wolniej dojrzewać i samczykom jajka będą schodzić później.
PACZEK - Pią Lis 09, 2012 15:13

calluna napisał/a:
ale to takie dziwne będzie trochę.. brać maleństwo a jak się okaże pomyłką to oddać? ;D
mowy nie ma

calluna, :serducho: przywracasz wiarę w ludzi :)
Ja kciukam aby jednak to była dziewczynka :kciuki:

AngelsDream - Pią Lis 09, 2012 15:16

Off-Topic:
PACZEK, ona mi przywróciła wiarę w ludzi dużo bardziej i to jest strasznie przyjemne i mam ogromną nadzieję, że nie na wyrost. :mrgreen:


Mam nadzieję, że uda się trafić od razu na samiczkę, bez komplikacji.

calluna - Pią Lis 09, 2012 15:22

PACZEK, : ) to wszystko przez mojego małego potworka. zakochałam się do szaleństwa.
smeg, na temat tego co i jak z nimi było, nie mam pojęcia. z krótkiej rozmowy wywnioskowałam, że chłopak, który wcześniej nie miał szczurów dostał dwa, nie sprawdził płci, a później miał ich o 10 więcej. ale jestem dobrej myśli.
AngelsDream, nie ma opcji żebym ją teraz pomacała i pooglądała, śpi w swoim "kosmodronie" (wanna dla ptaków) całkowicie przejrzysta, a kiedy ją budzę i głaszcze to przymyka słodko paciorki i ziewa. a więc ni dy rydy : )
muszę czekać aż łaskawie się obudzi.
oglądam zdjęcia podwozia męskiego co by je szerokim łukiem omijać.

Noxa - Pią Lis 09, 2012 15:25

calluna, na kiedy umówiłaś się po odbiór szczurci? W jakiej części miasta? Jeśli by się odpowiednio ugadać to mogłabym podskoczyć z Tobą i na miejscu upewnić się że to dziewczynka (;

Off-Topic:
Pod warunkiem że w razie moich zapędów "oooo jaki śliczny chłopczyyyk!" będziesz mnie wspierała w postanowieniu "7 to na prawdę wystarczająca ilość paszcz do nakarmienia i wyleczenia..."



Edit.
Bo przy 4 tyg. maluchach zdarza się jeszcze że jajeczka nie zeszły do moszny i dla niewprawionego oka różnica jest niewielka. Jedne z moich DT-ciaków właśnie tak miały (;

calluna - Pią Lis 09, 2012 17:07

Noxa, chciałam jak najszybciej, jestem umówiona na ok 19, okolice cukrowej :)
calluna - Pią Lis 09, 2012 20:14

kruszynka już u mnie :|
można zamykać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group