To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Pięciu chłopców szuka domu

Ocelot - Śro Paź 10, 2012 21:52

Oli, czy w przypadku DRów normalne jest łysienie "całościowe"? Bo dzieciaki jak wyłysiały, to tak, że Owsikowi tylko pupcia kudłata została, a Mini miała "getry" na łapkach i pierścionek futerka wokół ogonka, a mi się wydawało, że DRy łysieją "plamkami". :oops:
Oli - Czw Paź 11, 2012 00:58

Ocelot, dr są takie fantastyczne, bo nie ma dla nich reguły łysienia :D są takie, po których prawie nie widać, są takie, które łysieją plackami i właściwie zawsze jakaś część jest łysa (mam takiego w swoim stadzie), a są też takie, które łysieją "falowo" od głowy po pupę i tak potem zarastają (też mam takiego dr w stadzie - jak mu tyłek łysieje to głowa już zarasta :D ), więc myślę, że one są dr, skoro nie wyłysiały całe, a coś na nich zostało.
Ocelot - Czw Paź 11, 2012 10:43

No "coś" zostało - nawet Mini (która mocniej wyłysiała) miała całkiem sporą kępkę futerka na pyszczku (przy czym reszta głowy wyłysiała tak, że nawet ze skórki "zszedł" ciemny pigment między uszami). :mrgreen:
owcuska - Czw Paź 11, 2012 20:18

Ocelot, chciałam spytać, czy ogłoszenie nadal aktualne? :)
Ocelot - Czw Paź 11, 2012 22:38

owcuska - póki co chłopcy maja zaklepany domek w Krk (u Rataty)... tylko teraz kwestia załatwienia formalności.
Ratata - Nie Paź 14, 2012 07:58

Tak, chłopaki jadą do mnie i już mam nawet dwie opcje transportu, musimy tylko obgadać szczegóły :D
owcuska - Pon Paź 15, 2012 14:26

A no to nic. Powodzenia w wychowywaniu! :) )
Ratata - Pon Paź 15, 2012 17:33

owcuska, dzięki :)

Ocelot, jak tam chłopaki? Może jakieś świeże foty?
28 października chłopaki będą już u mnie :D

Ocelot - Pon Paź 15, 2012 18:08

Ratata - jak chłopaki choć na sekundę usiądą w miejscu, to zrobię fotki, albo nakręcę filmik... Póki co zatrzymują się tylko na drzemkę w rękawie/kapturze, a tam ciężko ich uchwycić. :wink:
Ratata - Wto Paź 16, 2012 07:28

O, to widzę że opaki nie złe adhd mają - me gusta :D
Czekam niecierpliwie :mrgreen:

Ocelot - Wto Paź 16, 2012 09:03

To już nie są "chłopaki"... to szarańcza. :twisted:
Małe, ogoniaste maszynki do robienia bałaganu, z jajcami jak migdały. :P

No i Owsik to jednak DR, bo ma króciutkie (i dość szorstkie) futerko, a zaczyna się pojawiać mała łysinka na łopatkach (albo ja wpadam w paranoję przez to, że nie mogę mu się dokładnie przyjrzeć... mała torpeda).

Ratata - Wto Paź 16, 2012 11:34

Ocelot, fajnie :D Coś czuję, że będę oglądać filmiki na slow motion, inaczej nic nie zobaczę :lol:
Kluska - Czw Lis 01, 2012 11:13

Chłopcy już w nowym domku? Można zamknąć?
Ratata - Czw Lis 01, 2012 14:20

Kluska, jeszcze nie, bo nastąpiły pewne komplikacje. Jeżeli tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem (tfu, tfu) to opaki będą u mnie w następną sobotę ;)
Kluska - Czw Lis 01, 2012 19:41

O, to trzymam kciuki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group