To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Bydgoszcz/Toruń + okolice] 3 samice dumbo od 26.09

lorelei - Czw Wrz 13, 2012 09:39

Jak coś to ja 30 września jadę z Warszawy do Krakowa, więc gdyby po drodze znalazł się transport do stolicy (być może tak byłoby łatwiej), to spokojnie mogę nawet wziąć na DT - gdyby transport trafił się wcześniej - i 30 września dowieźć. :wink:
Embargo - Czw Wrz 13, 2012 17:49

Dwie dziewczynki będą jechać do Warszawy albo Lublina po 26tym, można spróbować załatwić tą drogą.
Natkins - Czw Wrz 13, 2012 18:14

Oby do Warszawy, bo jedynie tam mogę mieć DT...
Karas - Czw Wrz 13, 2012 23:43

Gdyby dziewczynki dotarły do Warszawy i były aktualne, to jestem zainteresowana.
Embargo - Pią Wrz 14, 2012 00:07

Z Warszawy trafią do nowego domu w Chełmie, więc aktualne raczej nie będzie^^
Lusia - Pon Wrz 17, 2012 16:07

a transport do Olsztyna?
Embargo - Pon Paź 01, 2012 16:56

Mała jest do wzięcia cały czas... Zdjęcia aktualne dodam w weekend, bo chwilowo zostały pod opieką mojej mamy.
podlawiedzma - Pon Paź 01, 2012 18:43

Brać dziewczynkę !
Mam dwóch chłopców w tego tematu i są cudowni, ufni i strasznie garną się do człowieka :serducho:

zuźmen - Pon Paź 01, 2012 19:19

Embargo, aktualne?
Embargo - Pon Paź 01, 2012 19:53

Jeśli chodzi o dziewczynkę z ostatnich zdjęć, tak.
zuźmen - Pon Paź 01, 2012 20:29

Chętnie przygarnę malutką.Jest śliczna.Mam już bardzo podobną Freję,ale nie jest dumbolkiem. Proszę o ankietę.
Chciałabym jeszcze zaznaczyć,że jeśli znajdzie się domek bliżej Bydgoszczy,to proszę ten domek też brać pod uwagę.
Proszę mnie źle nie zrozumieć,ja jestem zdecydowana,ale wiem jakie są problemy z transportem a i odległość nie jest mała.

Embargo - Nie Paź 07, 2012 21:30

Malutkie rosną jak na drożdżach:) Są prawie tak duże jak mama, i mają mięciutką sierść, tak miłej w dotyku nie miały żadne inne moje szczurki, nawet jak były młodsze :serducho:

Zaczęły się wybarwiać, ale pointy pojawiły się nie u tych małych, u których się spodziewałam o.O Kaori, którą zawsze brałam za siamkę, pozostała cała biała, a z domniemanych platynek zrobiły się siamki :roll: Mają minimalnie ciemniejszą sierść i oczy od swojej mamy. Wszystkie ładnie kuwetują, są MEGA miziaste, i po otwarciu klatki przypuszczają zmasowany atak na nosy, włosy i palce nóg :lol:

Nowe filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=c9sEa6J2PTk Dziewczynka z ostatniego ogłoszenia
http://www.youtube.com/watch?v=gr_XycBPgFA Wszystkie małe czarnonoski
http://www.youtube.com/watch?v=ckrv_kK6CX8 Mamusia - Yuki vel Cycek :P

czarnuszak - Pon Paź 08, 2012 17:23

Witam jeśli nie znalazłby się nikt zainteresowany to z przyjemnością przygarnęłabym malutką :) jestem z Brzegu (opolskie) ale śmiało mogłabym podjechać do Opola albo Wrocławia jeśli zaszłaby taka potrzeba.
Embargo - Pon Paź 08, 2012 17:39

Malutka trafi do zuźmen, na dniach załatwiamy transport :) No i nadal szukamy dojazdu do Warszawy dla pozostałych dwóch...
czarnuszak - Pon Paź 08, 2012 17:53

Ciesze się, że maluszki znalazły dla siebie domki :) pozdrawiam :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group