To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Wrocław/Opole] Wspólne zamówienie Labofeed?

Myslicielka - Czw Lis 01, 2012 23:30

Ninek, Jezeli nie znalazlabys wystarczajaco osob, to odkupilabym wtedy 5kg, jesli mozliwosc bylaby wysylki :wink:
A jezeli beda chetni, to mi i tak jeszcze starczy :) , wiec w razie czego odezwe sie.

Willow - Pią Lis 02, 2012 13:43

A nie chciały byście zamówić wcześniej? Bo tak myślę czy by się do was nie dołączyć-może wzięła bym 10kg :)
Mai-ah - Pią Lis 02, 2012 19:24

I ja z 5 kilo... Zawzięłam się, żeby dziewczyny na to przerzucić, bo mi majątek na karmę idzie... Jakby co - Opole - jakby co znam osobę, która praktycznie co weekend jeździ na trasie Opole - Wro pociągiem, jak się ładnie uśmiechnę to i karmę powinien bez problemu przewieźć więc jakby co...
Willow - Pią Lis 02, 2012 20:13

Mai-ah, powiem ci, że niedawno kupiłam 5kg i nie ma żadnych problemów żeby moje kluchy to jadły. Nawet ponad 2,5letnia samiczka przyzwyczajona tylko do normalnej mieszanki wcina, wiec spokojnie ;) Ja robię moim mieszankę i daje też to do przegryzienia-jedzą jedno i drugie :)
Ninek - Sob Lis 03, 2012 15:01

Willow napisał/a:
A nie chciały byście zamówić wcześniej? Bo tak myślę czy by się do was nie dołączyć-może wzięła bym 10kg :)

Poczytaj kilka postów wstecz ;) Wysyłają dopiero od stycznia.

Transport do Opola to nie problem, mój luby studiuje dziennie w Opolu i codziennie dojeżdża.

1kamilla1 - Pon Lis 05, 2012 10:54

jakbyście w styczniu zamawiali to też bym się na 5kg skusiła
Ninek - Pon Lis 05, 2012 10:56

Ja na 100% będe chciała 5kg, więc myśle, że spokojnie znajdą sie chętni na reszte wora :)
Ninek - Czw Gru 20, 2012 13:01

Jak tylko po nowym roku ruszą z wysyłką, chciałabym zamawiać karme. Znajdą sie jacyś chętni na 20kg? :)
Mai-ah - Czw Gru 20, 2012 14:45

No, ja obstaję przy 5 kg...
Myslicielka - Czw Gru 20, 2012 17:39

Brałabym od zaraz i juz wysylala pieniazki, gdyby była możliwość wysyłki :mrgreen:
Ninek - Czw Gru 20, 2012 18:14

Myslicielka, ja mogłabym wysłać, ale to totalnie nieopłacalne dla Ciebie.
Myslicielka - Pią Gru 21, 2012 00:08

Ninek, Och, kupowałam już tak i jest owszem opłacalne mimo 9 złotych za wysyłkę :P P
Myslicielka - Pią Gru 21, 2012 20:01

Przepraszam za post pod postem, lecz..
Z tego co wiem 5kg labo to 23 złotych z wysyłką (ewysylka) będzie to więc 32,50, jak na 5 kg i , że karmę uważam za nasz ideał, to sądzę, że warte ceny:)(6,50 za kilogram). Moze nie zaoszczedzam tyle ile zamawiajacy w jednym mieście, ale w moich okolicach ciężko o coś podobnego, a zamawianie 75 kg naraz.. może kiedyś jak kasa którą trzymam "na czarna szczurza godzine" beda na tyle duze, ze 115 w ta czy tamta nic nie zrobi :P .
Czyli podsumowujac bardzo mi na tym zalezy mimo wszystko.. tylko glupio tak ciagle zawracac pupe wysylka :oops:

Ninek - Pią Gru 21, 2012 22:12

Ja sprawdzałam cennik PP, a tam wygląda to tragicznie bo ponad 20zł :P
Ja spokojnie moge wysłać, jak rozkminie jak sie tą ewysyłke robi ;)

No to komu jeszcze? 15kg już rozrzucone, zostało 10kg.

Myslicielka - Pią Gru 21, 2012 23:43

tak jakbys wysylala zwykla paczke, tyle oni dostarczaja do poczty zamiast do rak i dzwonia do mnie kiedy juz przyhdzie, czyli jest taniej bo listonosz nie lata ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group