To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu

stasimalgosia - Pią Maj 18, 2012 15:15

Jak chcesz to wpadnij obejrzeć je Live (tylko tak za trzy tyg żebyś mogła pare zabrać do siebie :D )
susurrement - Pią Maj 18, 2012 15:18

stasimalgosia, obejrzę chętnie, ale nic mi nie wciśniecie :twisted:
stasimalgosia - Pią Maj 18, 2012 15:26

ojtam ojtam :wink: przy Pció też tak mówiłaś :twisted:
Ajlonka - Pią Maj 18, 2012 15:29

O nie! Jeszcze te zdjęcia...! Któryś z chłopaków już zajęty?
stasimalgosia - Pią Maj 18, 2012 15:36

Jeszcze nie, choć myślę że z rezerwacją poczekamy aż maluszki otworzą oczka, tak bezpieczniej. Ale zgłoszenia można jak najbardziej słać, tak by móc wybierać w pierwszej kolejności :twisted:
LalaAla - Pią Maj 18, 2012 15:42

Hej, czy ta dziewczynka jest wolna?


stasimalgosia - Pią Maj 18, 2012 15:50

Tak, jest wolna, chociaż tak jak pisałam wyżej z rezerwacjami chcemy poczekać aż malce otworzą oczy czyli tak koło wtorku-czwartku.
LalaAla - Pią Maj 18, 2012 15:59

Ok, ja tylko napomknę, że jesteśmy wstępnie nią zainteresowani :)
DorZaw - Nie Maj 20, 2012 14:01

Jestem nowa na forum i nie ukrywam, że nie jestem pewna czy dostali Państwo moją wiadomość na priv (w skrzynce wysłanych nic nie mam). Jeśli tak to super - czekam na odpowiedź, jeśli nie to bardzo proszę wstępnie i zarezerwować 2 panów od prawej z tego zdjęcia

http://www.pracownia82.pl..._l_18.05.m3.JPG

i dać mi znać na forum, żeby jeszcze raz wypełniła ankietę i spróbowała wysłać :) z góry dziękuję - ananaski są cudne!! :serducho:

smeg - Nie Maj 20, 2012 19:10

DorZaw, wiadomość po wysłaniu znajduje się w folderze "Do wysłania", a po przeczytaniu przez odbiorcę przenosi się do "Wysłanych" ;)
LalaAla - Wto Maj 22, 2012 14:35

Pisałaś, że dziś po pracy będziesz miała trochę czasu ale tak dla przypomnienia:
:foty:
:DD

DorZaw - Wto Maj 22, 2012 15:03

LalaAla napisał/a:
Pisałaś, że dziś po pracy będziesz miała trochę czasu ale tak dla przypomnienia:
:foty:
:DD



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



stasimalgosia:
Pytam z ciekawości - udało się znależć już chętnych na wszystkie kluski?

LalaAla - Śro Maj 23, 2012 08:39

Mi się już tak na 85% udało przekonać Tomasza, że ABSOLUTNIE potrzebujemy jeszcze 2 ogonków a najbardziej mamusi ;) Tak więc czekam tylko na porcję fotek by kompletnie zauroczyć go tymi pięknościami :)
stasimalgosia - Śro Maj 23, 2012 21:13

Dzieciaki otworzyły oczka w związku z tym sesja indywidualna. Zdjęcia nie są niestety najlepszej jakości ponieważ robiłam je wczoraj w nocy przy kiepskim świetle. Wczoraj już nie miałam siły by je wstawić. Mam nadzieję że zainteresowani wybaczą mi tę zwłokę. :wink:
DorZaw jeszcze część dzieciaków szuka domu :)

mama


dziewczynki
1

2

3

4


Chłopcy
1

2

3

4

Ajlonka - Śro Maj 23, 2012 21:18

przepiękne! a mamusia to cudo!!! :kciuki: za dobre domki!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group